Neobicne i zanimljive ljubavne recenice

luckastalutkica:
1.Prvo me je pogledao mnogo lepo to je jedan od nekoliko najlepsih njegovih pogleda Sredila si se,najlepsa si u gradu Je l jesam?Jesi.

A pre toga gledao me samo u kupacem...Na moru se ne sminkam mnogo...

1.Rekao si za nju da je debela.Nisam rekao debela nego debilka.(Kod mene ima samo debelo i mrsavo :-D )

2.Mozes li 5 minuta da cutis? (Nervira me,mnogo prica dok se jbe)Mogu (I nastavlja da prica) Hajde malo gore dole gore dole...
 
1.Ovo je bilo preko telefona,kazem ja,treba da pricamo...Sta da pricamo kad nam je sve jasno,i jos kazeHA HA HA mala ti si cudo......... (Mozda zbog toga sto sam zaljubljena ali ja nista ne razumem,kao)Nisam mislila da dodjem danas Nego? Veceras....

2.Je l dobro? Fantasticno

Ovo sve sto je u boji,u ovoj i u svim porukama to kaze misic.
 
luckastalutkica:
1.Ovo je bilo preko telefona,kazem ja,treba da pricamo...Sta da pricamo kad nam je sve jasno,i jos kazeHA HA HA mala ti si cudo......... (Mozda zbog toga sto sam zaljubljena ali ja nista ne razumem,kao)Nisam mislila da dodjem danas Nego? Veceras....

2.Je l dobro? Fantasticno

Ovo sve sto je u boji,u ovoj i u svim porukama to kaze misic.

A misic je moj decko.On se zove Milan.On nikad nije na internetu.
 
I rekao je "sad te ja cuvam" a ja ne znam tacno kako se to cuvaju devojke,kako se cuvaju devojke ovakve kao sto sam ja,zato sto sam u jednom danu na 1000 mesta,i kad razgovaram sa jacim polom to uvek lici na flert,zato sto ja ne umem drugacije,ja ne znam kako je on mene to sacuvao,ali sacuvao me je.
Pitam se,kad je grana razbila staklo napred na kolima nekom decku kad sam ja bila u medjuvremenu bila sa tim deckom,i posle kad ga je udarila cigla u glavu,ko mu je to uradio.On mi je rekao da mu je grana razbila staklo a pala mu cigla na glavu.
 
mn1rq.jpg
.....
 
"kako to mislis 'neces da izadjes veceras'? sta si ti? neki revolucionar?"
"ja u zivotu nisam video oci kao tvoje! verovatno zato sto su tvoje... a tebe sam tek sad upoznao..."
desava se u 4 am, preko tel., zvoni... "znas sta! ovo je gotovo!...." <ok..> "kako ti to 'ok'? pa, tebe uopste nije briga!?!?!?!!!!" zalupi slusalicu, zove ponovo posle 5 min...: "znas sta?!?! zaboravi!" <sta?> "ono sto sam malopre rekao.. da je gotovo.." <ok..> "pa.. da li si ti normalna???" <koliko si popio?> "nisam pio!... malo..." <aha... ok...> "ti uopste nemas milosti!" pauza <zvao si me da mi to kazes?> "ne" <4 ujutru je...> "znam... ali... nedostajes mi..."
 
Ako se pitate koje su to recenice sa kojima luckastalutkica obara sa nogu mislim da mi necete verovati to su ove recenice,crvenom su obojeni delovi mojih recenica,crveno je boja ljubavi:

Stvarno mi se svidjas (katastrofa "stvarno mi se svidjash",katastrofa) i hocu da spavam sa tobom (katastrofa "hocu da spavam sa tobom" katastrofa) ali ne mogu sad. ...... I ti se meni stvarno svidjas kaze on.

Jel neces?Hocu ali ne umem(nikad necete pogoditi sta.A tako sam rekla samo da se ne bih ponavljala sa "ne mogu sad')
 

Back
Top