OVNOVI:)

Odvratni smo!Kad citas neku knjigu o znaku ovan...to je strasno!Ko da opisuju nekog pecinca,
kromanjonca.Suvise stereotipno.Ja imam samo jednu karkternu crtu ovnova za koju znam,a to je da se "istresam" na bliskim ljudima kada sam nervozan.Jedna od mojih najvecih mana.Ali ljutnja brzo prodje kod Ovna...i posle se cudis sto su svi i dalje namrgodjeni a ti vec zaboravio razlog svadje.
Motivacija je veoma vazna kod nas-ukoliko nas nesto ili neko ne zanima-dovidjenja i obrnuto.
Toliko od ovog Ovna...
 
"Ja imam samo jednu karkternu crtu ovnova za koju znam,a to je da se "istresam" na bliskim ljudima kada sam nervozan.Jedna od mojih najvecih mana.Ali ljutnja brzo prodje kod Ovna...i posle se cudis sto su svi i dalje namrgodjeni a ti vec zaboravio razlog svadje."
Najjednostavnija i najveca istina je upravo to. :)
 
ovnovi! divni i odvratni u isto vreme...sada pricam samo o muskarcima, posto bas i ne poznajem zene ovnove. i za njih se moze reci da poseduju sve najgore i najbolje muske osobine. ja sam naime dupli rak, ali imam mars i jupiter u ovnu i taj znak ne neodoljivo privlaci, ali uvek bude belaja na kraju, naravno. najbandoglaviji, idu glavom kroz zid, ali zato jedan ovan ume da bude onaj pravi prototip viteza u jednoj vezi, ono za cim sve zene ceznu. brzo se pale i brzo se gase, kad vole, vole ludacki i ali je uvek neka frka sa njima. :) vole da zapocinju stvari, mastaju o 6 projekata u isto vreme, ali to paljenje traje koliki im je i fitilj - uglavnom kratko, i uglavnom ne zavrsavaju zapoceto. eto ;-)
 
Radoznali-jako,durljivi,reaguju kao deca-sto je meni bas slaatko,osetljivi,tvrdoglavi kao mazge,zabavni u drustvu,obozavaju da savetuju,pomalo filozofiraju,jake licnosti,zatim umeju nesto da se izlupetaju pa uvrede nekog-posle satima misle o tome i krivo im-ali boze sacuvaj da kazu izvini,ponosni,imaju dobru dusu,ali umeju ponekad da budu sebicni...Inace tata mi je ovan.

Pozdrav

Oliji
 
Da ih bacis u dzunglu snasli bi se, niko im na svetu nije potreban tj. sami su sebi dovoljni, ne kaju se nizasta sto urade, nikad nece priznati da su pogresili, vole da su u centru paznje...
Da ne nabrajam vise :D
 
Evo i ja sam Ovan ( ovca). Ma kad vidim nek(u) - og, tipicnog najezim se! Ma ja najbolje znam kako mogu da budu prgavi! Muskarci - agresivci, ako oces nekog da brise pod tobom, nadji Ovna. pored svega ce te blamirati u drustu stipajucu te za ... sta stigne. Nisam imala ovako nesto nego ih samo posmatram. Koliko sam ih se jezila sad mi se svidja lik koji ima mars konj. pluton blizu ascedenta :evil: :evil: :evil: :evil:
 
****** neptunijanko ja mislio ti dete sa neptuna, kad ono medjutim... :D

e ovako, iz mog posmatrackog iskustva, zenski ovnovi su najpovrsniji znak od svih 12 mogucih. mozda sam uvek naletao na tipicne ovce, ali...; a muski ovnovi su skoro po pravilu nedojebani smarachi.
 
ma ovnovi su dobri samo da ih zatvoris u sobu, da ih izebes do iznemoglosti i pobegnes pre nego sto puste rogove...! :lol:

grrrr... kako ih mrzim...! :evil:

ja se unapred izvinjavam svim ovnovima... malo sam izfrustrirana od strane jednog ovna... pa je ovo bilo sasvim subjektivno misljenje... sto ne znaci da su svi takvi... :roll:
 
Oliji:
Radoznali-jako,durljivi,reaguju kao deca-sto je meni bas slaatko,osetljivi,tvrdoglavi kao mazge,zabavni u drustvu,obozavaju da savetuju,pomalo filozofiraju,jake licnosti,zatim umeju nesto da se izlupetaju pa uvrede nekog-posle satima misle o tome i krivo im-ali boze sacuvaj da kazu izvini,ponosni,imaju dobru dusu,ali umeju ponekad da budu sebicni...Inace tata mi je ovan.

Pozdrav

Oliji

gle, tako kad napises uopste ne odgovaras na pitanje, obzirom da su:
i bikovi radoznali durljivi,
i strelcevi reaguju kao deca,
i ribe su osetljive
i bikovi su tvrdoglavi kao mazge
i vage su zabavne u drustvu
i rakovi obozavaju da daju savete
svi znakovi pomalo filozofiraju, kao sto umeju i nesto da izlupetaju
a, ko nema dobru dusu
i tako dalje...

znaci ne mozes tako da gledas o nekom znaku....
 
Izvini molim te Fixa,ali ja jesam odgovorila na temu,moja je stvar kakvo imam vidjenje o njima,a pre svega sve sto sam rekla se uglavnom odnosilo na mog tatu i ovnove koje pojznajem.
 
e ovako, iz mog posmatrackog iskustva, zenski ovnovi su najpovrsniji znak od svih 12 mogucih. mozda sam uvek naletao na tipicne ovce, ali...; a muski ovnovi su skoro po pravilu nedojebani smarachi

Interesantno Fixa kako ti mozes da pises tako o nekom znaku?!
 
Oliji:
Izvini molim te Fixa,ali ja jesam odgovorila na temu,moja je stvar kakvo imam vidjenje o njima,a pre svega sve sto sam rekla se uglavnom odnosilo na mog tatu i ovnove koje pojznajem.

pa upravo ti o tome i pricam, jer to sto si napisala moze da se odnosi na svaki znak. u tvom odgovoru nema niceg konkretnog vezano za ovnove...kao sto sam ti naveo, stavku po stavku, te osobine su previse uopstene i moze da se odnosi na svaki znak; dok npr. ribe nisu nedojebani smaraci, nego samo ovnovi :) dakle, navedi neku osobinu koja je karakteristicna samo za ovnove.
 
frozen1982.:
Ma nabodem vas na rogove.

imam i ja rogove
22.gif
 

Back
Top