Zenski mozak kao windows

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?


Mene nista ne sprjecawa..........pa nisu me odgojile opatice...........jedino je problem sto mi se nitko ne moze prwu noc toliko jaaaaaaaaako swidjeti da bi mu dala.........ali ako se nadje neki nema nikakwih problema........eh.......ako se nadje.......to je u zadnje wrijeme malo teze...........
Kad su me programirali stawili su mi neku cudnu i neisprobanu werziju windowsa i sad je swima cudno kako ja to funkcioniram........nitko me nije jos uspio formatirati, srusiti mi sistem a swima je moj program zanimljiw...........pa zasto onda ne bi dala prwu noc nekom simpaticnom korisniku da se igra sa mnom,da malo istrazi program dublje......jos ako je prawi haker i ode prawo u dubinu.....ma zakon je funkcionirati tako,dobra ti je usporedba.........i to treba po nekad.................. ;)
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?

1.Mene sprecava zato sto ga ne poznajem sasvim dovoljno da mogu da znam da li bih volela da moj sin ili cerka lici na njega.2.I jos,treba najmanje nekoliko dana da se probude emocije a samo kad se probude emocije seks moze da bude dobar.3.I jos,seks moze da bude dobar,ja mislim i prvo vece,ako ima dovoljno strasti,ili alkohola i droge u krvi i u mozgu,ali kad treba to da se dogodi meni se ukljuci lampica razloga broj jedan.I necu i tacka.
 
sinnke:
Zene sta vas sprecava da date tipu prvu noc ako vam se vec previse svidja?

Da li je to firewall koji se zove vaspitanje od roditelja?

Vas mozak mi lici na operativni sistem i samo treba biti dobar haker da vas se osvoji.

E sad da li se do ulaska u vas win dolazi preko skupog programa koji bi zadovoljio vas sistem ili je moguce s nekim koji je freeware?

Ma samo joj resetuj računaljku
 

Back
Top