Газдарице зашто нисам банован?????

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Nacionalista

Zainteresovan član
Poruka
345
Газдарице пошто нисте откључали тему коју сам јутрос поставио договорили смо се да ме банујете.Зашто би ја сада овде неког вређао да би ви то учинили једноставно ме банујте и да завршимо са тим.
За неупућене,девојка која себе назива ,,Газдарицом,, не ради свој посао како треба,јер је затворила тему ,,2.св.рат кроз плакате и фотографије,, без икаквог разлога и волео бих да ми мало детаљније напише зашто,ако је наслов такав какав јесте онда је логично да тамо постављам плакате и фотографије из 2.Светског рата,но нећу да дужим банујте ме већ једном,не бих желео икога да вређам.

Девојко ради свој посао!!!!!!!!
 
Oximoron:
Sektash?Buahahha ;p
Gazdaritze,predomislio sam se ;p
banuj ga ;p
Sektash?
MWahahahahahha ;p
Mozhda je zakljuchala iz razloga shto se u temi jasno vidi[po slikama koje si prilozhio] da bi ti prigodniji nick bio Nacista...
Obichno se ne slazhem sa njom...ali neki ljudi jednostavno ne zasluzhuju modem...

Морону ја нисам Нациста а колико видим глупљи си од Газдарице,дебилу ако је тема 2.Светски рат,логично је да поставим и Наци-постере.....ау брате дали ико схвата у чему је проблем
 
Nacionalista:
Морону ја нисам Нациста а колико видим глупљи си од Газдарице,дебилу ако је тема 2.Светски рат,логично је да поставим и Наци-постере.....ау брате дали ико схвата у чему је проблем

Da majstore u tebi je problem. Gazdarice banuj ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pa idemo ponovo Gazdarice banuj ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I onako treci put ko pravi Srbi Gazdarice banuj ga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top