Polne bolesti!

dr

Poznat
Poruka
9.753
Ja nemam nesto obicaj da se javljam na ovom forumu a jos manje da zapocinjem temu ali nakon sto sam iscitala temu koja se odnosi na upotrebu kondoma,shvatila sam da se sve vrti oko uzitka i trudnoce i side pa me evo interesuje za koliko polno prenosivih bolesti ste culi?Kad sve nabrojite ja cu vam reci koliko ih ima,za one koji misle da to nece na njih.Ajde da vas vidim.
P.S.Ne plasim nikoga,niti mi je to namera ali zanima me koliko ste obavesteni.Pozdrav!
 
dr:
Ja nemam nesto obicaj da se javljam na ovom forumu a jos manje da zapocinjem temu ali nakon sto sam iscitala temu koja se odnosi na upotrebu kondoma,shvatila sam da se sve vrti oko uzitka i trudnoce i side pa me evo interesuje za koliko polno prenosivih bolesti ste culi?Kad sve nabrojite ja cu vam reci koliko ih ima,za one koji misle da to nece na njih.Ajde da vas vidim.
P.S.Ne plasim nikoga,niti mi je to namera ali zanima me koliko ste obavesteni.Pozdrav!

AIDS, HPV, raczne gljivice od kojih je najcesca Candida ALbicans (ispravi me ako gresim), trihomonas, sifilis, triper, to je ono najosnovnije.. a za savremene zene je bitno da redovno idu kod cika doce:), jednom godisnje je dovoljno, po mom skromnom misljenju... Mislim da ne bi bilo loshe kada bi i momci redovno posecivali urologa. ko zna shta sve moze da se otkrije na vreme!
 
dr:
Ja nemam nesto obicaj da se javljam na ovom forumu a jos manje da zapocinjem temu ali nakon sto sam iscitala temu koja se odnosi na upotrebu kondoma,shvatila sam da se sve vrti oko uzitka i trudnoce i side pa me evo interesuje za koliko polno prenosivih bolesti ste culi?Kad sve nabrojite ja cu vam reci koliko ih ima,za one koji misle da to nece na njih.Ajde da vas vidim.
P.S.Ne plasim nikoga,niti mi je to namera ali zanima me koliko ste obavesteni.Pozdrav!

Ti me nadopuni:)
 
Polako,daj da cujem i ostale.To sto si ti nabrojala jesu krupne,tj.sa burnom simptomatologijom ali ima ih jos koje cak i ne znas da imas a jedina zastita je kondom,a ostavljaju trajne posledice.Polako,bas me zanima gde su ovi hrabri sto se ne boje...
 
dr:
Polako,daj da cujem i ostale.To sto si ti nabrojala jesu krupne,tj.sa burnom simptomatologijom ali ima ih jos koje cak i ne znas da imas a jedina zastita je kondom,a ostavljaju trajne posledice.Polako,bas me zanima gde su ovi hrabri sto se ne boje...

Mozda spavaju? Vidi koliko je sati:)).
 
A tek ja sin sofera:))))
Ali mi je pola drugove doktore i doktorice....i tu ne emsam prste postujem njihove advajse i kad zaglavim..ovrnem nekoliko telefona i je sve reseno...
zanm da nije ovo pravi nacin...ali zanm dovoljno da se zastitim ( bar mislim)...
 
Ma gde su sad ovi sto zive zivot i pricaju kakav ukus ima guma...?!Lepo je ko zna da se stiti nego bas hocu da vidim ove hrabre,jesu li sad toliko hrabri pa da pokazu svoje znanje?Ajde...da vas vidim!
 
dr:
Ma gde su sad ovi sto zive zivot i pricaju kakav ukus ima guma...?!Lepo je ko zna da se stiti nego bas hocu da vidim ove hrabre,jesu li sad toliko hrabri pa da pokazu svoje znanje?Ajde...da vas vidim!
Imam pitalje :ako mozeteda mi kazete nesto vise o 6 grupi sekreta?
 
dr:
Mogu,to je candida albicans a da se ne bih ponavljala pogledaj u forumu zdravlje pa ako budes imala jos neko pitanje,izvoli.
Pozdrav!
Hvala ti puno,lepo je od tebe sto zelis da pomognes mladima.Reci mi molim te ako znas nesto o pilulama koje se piju posle odnose ,takozvane "dan posle".Da li ih ginekolg prepisuje ili su iste za sve zene?
 
To nemoj da me pitas,na temu pilule za dan posle dobijam nervni slom.Imas sve objasnjeno u zenskom kutku.Prepisuje ih ginekolog,nazalost kod nas se kupuju kao bombone i znam da nije uopste eticki sa moje strane sto cu to reci ali jos mi je drago sto je nestanak istih na trzistu.Pa navuko se zenski rod na to kao na vid kontracepcije.Imaju svoju dobru ulogu,kad treba ali zene ih zloupotrebljavaju i nikako da shvate da to znaci urgentna kontracepcija a ne sutra cu misliti o svemu.
Pogledaj na zenskom kutku pa ako ti nije jos nesto jasno,pitaj.Mozes i da se registrujes pa privatno da pitas sve sta te interesuje.
Ali vidim ne javljaju se ovi zbog kojih sam postavila temu.Sve mi je jasno.
Pozdrav svima!
 
SIDA, HEPATITIS B(IMA VAKCINA9),SIFILIS, TRIPER, PAPILOMA VIRUS,GONOREJA , HLAMIDIJA, UREA PLAZMA, MIKOPLAZME, HERPES, HEPATITIS C, 5,6 GRUPA SEKRETA. I NAJBITNIJE I PRVI PUT MOŽEŠ DA SE ZARAZIŠ. PITANJE ZA DR. GDE MOŽE NA SVE OVO DA SE TESTIRA. MISLIM NA TEST PUTEM KRVI. I TO ODJEDNOM.
 
Ajde bre DR sa svojih nepunih 18 godina, ne zezej, to sto si iskompleksirana i sto nisi probala kitu pa sad trazis opravdanja u polnim bolestima to je tvoj problem, a nas jebace i jebacice ostavi na miru da radimo svoj posao.Vazi?
 
Draga Dr,mislim da si zalutala na ovaj topik(bar sto se tvoje specijalnosti tice-mislim da je ovde potrebniji PSIHIJATAR),SAST IZUZECIMA,ali ovde je samo bitno "ko ima koliki",kako seksualno opstiti sa roditeljima??!!????kako isprobato sve perverzije ovoga sveta,a za probleme posle toga ce pozvati prijatelja lekara i sve resiti ili ce otici u apoteku i kupiti pilulu za posle. Znaju nesto o sidi i triperu,a za mikoplazmu,herpes,hlamidiju...nisu ni culi. Ne znaju da jos uvek ima i SIFILISA! To za njih nije vazno. Onima koji razmisljaju o sexu sa roditeljima je potrebna PILULA PRE (ali od psihijatra).Nisam puritanka,mlada sam,zaljubljena,da se ne pomisli da sam stara ,ruzna i staromodna,ali ne mogu da predjem lako preko nekih tema na forumu. Nekada mi koriste kao pomocno sredstvo kada mi je muka,a necu da stavim prst u usta.Ispovracam se do mile volje!!
 
Anonymous:
SIDA, HEPATITIS B(IMA VAKCINA9),SIFILIS, TRIPER, PAPILOMA VIRUS,GONOREJA , HLAMIDIJA, UREA PLAZMA, MIKOPLAZME, HERPES, HEPATITIS C, 5,6 GRUPA SEKRETA. I NAJBITNIJE I PRVI PUT MOŽEŠ DA SE ZARAZIŠ. PITANJE ZA DR. GDE MOŽE NA SVE OVO DA SE TESTIRA. MISLIM NA TEST PUTEM KRVI. I TO ODJEDNOM.
U vecini dobrih privatnih laboratorija,hexalab ili konzilijum.Tesovi su skupi i rade se razlicito,hocu reci neki ce biti gotovi za par dana a neki se moraju cekati i do 2 nedelje.Sto se tice sekreta 3,4,5,6 grupa sve je to seksualno prenosivo ali se otkriva brisom.Brzo i jednostavno.Pozdrav!
 
jajara:
Ajde bre DR sa svojih nepunih 18 godina, ne zezej, to sto si iskompleksirana i sto nisi probala kitu pa sad trazis opravdanja u polnim bolestima to je tvoj problem, a nas * i * ostavi na miru da radimo svoj posao.Vazi?
Ne znam gospodine jajara da li se ovo odnosilo na moj racun ali vi sa matematikom stojite katasrofalno.Ja imam malo vise od nepunih 18 god,cak nepunih 28.Lepo sam ja rekla cega se pametan stidi budala se hvali.A iz ovoga sta ste izjavili vi ste budala na kub.
 
Djurdjijana:
Draga Dr,mislim da si zalutala na ovaj topik(bar sto se tvoje specijalnosti tice-mislim da je ovde potrebniji PSIHIJATAR),SAST IZUZECIMA,ali ovde je samo bitno "ko ima koliki",kako seksualno opstiti sa roditeljima??!!????kako isprobato sve perverzije ovoga sveta,a za probleme posle toga ce pozvati prijatelja lekara i sve resiti ili ce otici u apoteku i kupiti pilulu za posle. Znaju nesto o sidi i triperu,a za mikoplazmu,herpes,hlamidiju...nisu ni culi. Ne znaju da jos uvek ima i SIFILISA! To za njih nije vazno. Onima koji razmisljaju o sexu sa roditeljima je potrebna PILULA PRE (ali od psihijatra).Nisam puritanka,mlada sam,zaljubljena,da se ne pomisli da sam stara ,ruzna i staromodna,ali ne mogu da predjem lako preko nekih tema na forumu. Nekada mi koriste kao pomocno sredstvo kada mi je muka,a necu da stavim prst u usta.Ispovracam se do mile volje!!
U pravu si.Vracam se ja tamo gde mogu nesto da pomognem a ove zaludjene velicinom,duzinom,oblikom...(cast izuzecima)ostavljam da uzivaju.
Svi ste kao nesto hrabri,a osnovne stvari su vam tabu tema.I dalje preko privatnih poruka ce stizati,svrbi me,pecka me...curi nesto...Pozdrav svima!
 

Back
Top