GRESKA u zivotu

Što sam pomogla sestri da pronađe svoj novogodišnji poklon pre Nove godine i time joj suviše rano razbila iluziju o postojanju Deda Mraza - stvarno, zbog toga mi je najviše krivo! Posle su se trudili da je ubede da je to ipak on sakrio u ormanu gde stoje šerpe jer je nemoguće da u 00:00 sva deca dobiju poklon u isto vreme - nije im vredelo.
 
greshka...shto jednom samo jednom nisam bila iskrena i ono shto sam izgubila sad ne mogu vratiti, medjutim, to mi nije najvecja greshka u zhivotu, imam ja vremena josh do te fatalne najvecje greshke :)
 
sve ono za sta sam verovala da su "najvece" greske, kasnije se ispostavilo da je upravo takav sled dogadjaja bio dobar po mene... ne zalim zbog bilo cega sto sam ucinila, samo zalim sto sam nekim ljudima preostro sudila, da bih posle gotovo iste "mane" otkrila kod sebe, znas ono - u svom uku trun, u tudjem balvan. I sve male i velike greske pravim samo kad prebrzo donosim zakljucke.
 
Sve, ali sve greske su vezane za moju naivnost, radoznalost i druzeljubivost. Pustim pojedince da mi pridju blize nego sto je bezbedno. Doduse, nije da sam se nesto zbog toga strasno napatila, ali cinjenica je da su se medju njima nasli i ozbiljni kandidati i za ludaru i za aps! :lol:

Al' mene neko bas, bas cuva.
Necu da vam kazem ko. :-P
 
sad pravim greshku shto ne pitam zhive ljude za problem koji imam nego resavam sama.

s neke strane toi nije greska ali s druge jeste.

nije uopste lose pitati cak bi mi resilo mnoge muke u zivotu.

shta je to sto me tera da na pitam...da li ja u stvarinecu da zavrshim fax i porastem

kako da pitam a da nemam atj medjuhod tj da odmah pitam i da dam sve od sebe bez ovakvih nedoumica.

medjutim sad posto sam ovo napisala ne mogu da pitam jer sam drugacija, sad sam smarach.
pre nego sto sam ovo ispisala mogla sam i trebalo je, ali sadje kasno

negde je pisalo da ne bi trebalo da pominjem "trebalo je"..neki numerolozi

srljam u mrak. zashto. to je zbog plutona a kao shta mebriga
 
ne suocavam se...
pravim se dobra
dobra sam
ne znam..sigurno ih imam al sad me ne ebu
aha..niusam otisla kuci a sad je trebalo

gladna sam...

ODMRZLI SU MI SE OSLICI...eto to mi je greshka sada !
 
ZAVRSAVAJ FAKS-imaces posao i u slobodno vreme ces moci da budes neodrasla koliko god hoces a imaces platu i skinuces se roditeljima sa grbace.8 sati ces raditi a 16 ces biti svoja......
 

Back
Top