sledeci trend...

:lol: :lol: :lol: neeee Queen, nadam se da neće, sećaš se kad smo pričale na jednoj temi da osim tih ,,za ubijanje mrava po ćoškovima'' ne mogu da se nađu ni jedne druge :lol:

A posle je bio onaj fazon cipele što su ličile na klompe sa debelom štiklom :roll:

Kad će bre klasične, lepe cipele i čizmice da dođu na red?
Kad god ih nađem cena im je da se smrzneš.............
 
E ali nije više kao ranije, ne znam da li si primetila... U poslednje vreme baš ima raznih fazona :wink:
Nego, bedak je kad se jedna stvar pojavi - ne možeš da nađeš da kupiš ništa drugačije.
 
majcheki:
E ali nije više kao ranije, ne znam da li si primetila... U poslednje vreme baš ima raznih fazona :wink:
Nego, bedak je kad se jedna stvar pojavi - ne možeš da nađeš da kupiš ništa drugačije.
Posto sam ja nova,nedavno sam kupila kompjuter pa se slabo bas snalazim,kazi mi kako bih mogla da ubacim sliku ispod imena?Unapred zahvalna
 
ja sam gotovo odlucila.pocecu da idem bosa i gola, pa prvi koji se ne isprepada,njegova sam.
e procitajte srpske narodne bajke izdate u kreativnom centru.bas su me razonodile.mozda me otme i neki ognjeni zmaj u povratku kuci i odnese iza pet svetova.
 
E ali stvarno... Pre tri godine, sećam se - idem gradom i tražim najobičniju crnu majčicu bez rukava, bez natpisa, sjaja, šljokica, mašica... Nisam mogla da verujem šta mi se dešava! Tad je bio drugačiji fazon :roll:
 

Back
Top