Vojna akademija?

kojih bre 400,500 koji su vec pali ,ne pricajte svasta bre .... poziv za prijemni nece dobiti samo oni sto nisu bili na opstem lekarskom (odustali od prijemnog) i oni koji zbog visokog pritiska ne smeju da polazu prijemni (sto su utvrdili lekari na lekarskom)... takvih moze da ima nekoliko desetina mozda ,mada i to je puno .... jer u Niskom okrugu gde se i najvise ljdudi prijavilo ,njih 10-ak se nije odazvalo lekarskom,i 5,6 njih imalo visok pritisak .. :D , jedino ako u BG-u i Vojvodini nije obaran svaki drugi kandidat zbog visokog pritiska , ili je svaki drugi kandidat odustao od VA .... sto mi malo nije logicno ,ali neka vam bude .... P.S bilo bi lepo da je tako,svi prizeljkujemo manje ljudi na prijemnom , mada kakve veze ima koliko ce nas biti ,vazno je da ce mo dati sve od sebe ! :bye:
Legija ja idem 8-og ,vidimo se tamo , a i ljudi niste jedini koji niste dobili poziv za prijemni ..

Polako ljudi, opustite se :D. Izgleda da sam ja medju prvima onda dobio poziv, dobicete i vi svi koji ste prosli lekarski. Do sada ovih vise od 400 sto su pali su oni koji se nisu pojavili na opstem lekarskom, a ima ih dosta takvih, onda ti sa visokim pritiskom (kojih nije bas puno) i oni koji su pali zbog nekih tezih bolesti ili operacija (zbog cega se i donosi zdravstveni karton na opsti lekarski pregled). Informacije su iz mog regionalnog centra, u petak sam bio da dignem poziv i raspitao se tamo... :)
 
Polako ljudi, opustite se :D. Izgleda da sam ja medju prvima onda dobio poziv, dobicete i vi svi koji ste prosli lekarski. Do sada ovih vise od 400 sto su pali su oni koji se nisu pojavili na opstem lekarskom, a ima ih dosta takvih, onda ti sa visokim pritiskom (kojih nije bas puno) i oni koji su pali zbog nekih tezih bolesti ili operacija (zbog cega se i donosi zdravstveni karton na opsti lekarski pregled). Informacije su iz mog regionalnog centra, u petak sam bio da dignem poziv i raspitao se tamo... :)

Друже, ти испаде неки велики паметњаковић колико видим :)
 
Ауу само да те прође до пријемног,ти си иначе спреман

Za 3 od 4 discipline mi je neophodan ovaj zglob... Trebalo bi da prodje, srecom nista nisam polomio, samo jak udarac spicem u zglob... Bogu hvala sto sam vec stigao fizicki da se spremim pa ce mi ova sad pauza do prijemnog doci kao odmor. :)
Cuvaj te se ljudi, zajebite fudbal i svaki drugi sport do prijemnog. Samo trcanje i zgibovi, prijateljski savet...
 
Za 3 od 4 discipline mi je neophodan ovaj zglob... Trebalo bi da prodje, srecom nista nisam polomio, samo jak udarac spicem u zglob... Bogu hvala sto sam vec stigao fizicki da se spremim pa ce mi ova sad pauza do prijemnog doci kao odmor. :)
Cuvaj te se ljudi, zajebite fudbal i svaki drugi sport do prijemnog. Samo trcanje i zgibovi, prijateljski savet...

Трчање,згибови и математикаа,не памтим кад сам изашао у град последњи пут -.-
 

Back
Top