Vojna akademija?

Bice zestoko. Jos malo, pa prijemni. :)

Hahahh au ti se mnogo opterecujes s tim,spremaj se ti sto bolje mozes a ostalo ne zavisi od tebe :p

Niko se nije javio da odgovori na moje pitanje :D Pitanje glasi : Da li cu proci lekarsi pregled ,rodjen sam sa jednim bubregom ali zivim kao i svaki normalan covek .HELP :D

Moras sve vitalne organe da imas zdrave,al ne znam da li bubreg spada u vitalne,zato sto moze bez jednog da se zivi :)
 
Mislim da oni nece uspeti da ti otkriju da imas samo jedan bubreg...Ako ti je urin/krva slika ok, onda ne mogu da provale...Jer ipak ne idemo na full body CT ili MRI

Kako mislis da moze da sakrije to da nema bubreg? Pa 100% mu je pun zdravstveni karton toga, bar pocetak... Takva stvar sigurno ne moze da se sakrije.
Inace, ne verujem da bi prosao lekarski, ali da sam na tvom mestu detaljno bih se raspitao.
 
I pusti to sto je Tanjug javljao 27/28 marta... Prijavilo se 1 394 za sve smerove i do sada je palo/odustalo, 400-500. Tako da je poziv za prijemni primilo oko 900 kandidata ;).

golube moj beli odakle tebi ti podaci? voleo bi da su tacni ali sumnjam

Jel ste svi primili poziv za prijemni? Zato sto ja jos nisam :confused:

ako je golub u pravu mozda spadas u onih 400-500 koji su vec pali :D
 
Na sajtu kazu da ce svi koji su konkurisali polagati prijemni,pa mislim da niko nije pao.Na fizickim provjerama mora li se iz svake discipline osvojiti min.25 bodova ili je samo vazno da broj bodova posle sabiranja i delenja sa 4 bude veci od 25?
 
kojih bre 400,500 koji su vec pali ,ne pricajte svasta bre .... poziv za prijemni nece dobiti samo oni sto nisu bili na opstem lekarskom (odustali od prijemnog) i oni koji zbog visokog pritiska ne smeju da polazu prijemni (sto su utvrdili lekari na lekarskom)... takvih moze da ima nekoliko desetina mozda ,mada i to je puno .... jer u Niskom okrugu gde se i najvise ljdudi prijavilo ,njih 10-ak se nije odazvalo lekarskom,i 5,6 njih imalo visok pritisak .. :D , jedino ako u BG-u i Vojvodini nije obaran svaki drugi kandidat zbog visokog pritiska , ili je svaki drugi kandidat odustao od VA .... sto mi malo nije logicno ,ali neka vam bude .... P.S bilo bi lepo da je tako,svi prizeljkujemo manje ljudi na prijemnom , mada kakve veze ima koliko ce nas biti ,vazno je da ce mo dati sve od sebe ! :bye:
Legija ja idem 8-og ,vidimo se tamo , a i ljudi niste jedini koji niste dobili poziv za prijemni ..
 
kojih bre 400,500 koji su vec pali ,ne pricajte svasta bre .... poziv za prijemni nece dobiti samo oni sto nisu bili na opstem lekarskom (odustali od prijemnog) i oni koji zbog visokog pritiska ne smeju da polazu prijemni (sto su utvrdili lekari na lekarskom)... takvih moze da ima nekoliko desetina mozda ,mada i to je puno .... jer u Niskom okrugu gde se i najvise ljdudi prijavilo ,njih 10-ak se nije odazvalo lekarskom,i 5,6 njih imalo visok pritisak .. :D , jedino ako u BG-u i Vojvodini nije obaran svaki drugi kandidat zbog visokog pritiska , ili je svaki drugi kandidat odustao od VA .... sto mi malo nije logicno ,ali neka vam bude .... P.S bilo bi lepo da je tako,svi prizeljkujemo manje ljudi na prijemnom , mada kakve veze ima koliko ce nas biti ,vazno je da ce mo dati sve od sebe ! :bye:
Legija ja idem 8-og ,vidimo se tamo , a i ljudi niste jedini koji niste dobili poziv za prijemni ..
Aa, drago mi je da ima jos njih koji pozvani na prijemni. :D Valjda ce zena iz vojnog odseka javiti sve.. Srecno braco! :D
 

Back
Top