Vojna akademija?

realno velika je konkurencija biti bolji od preko 2000 ljudi i jos potpuno zdrav nije bas lako :) ne znam ponekad se pitam da li je vredno sve toga jer nije ipak toliko cenjena vojska u srbiji

Јбг...зато тај посао и јесте само за оне који стварно воле своју земљу и спремни су све да ураде за њу. :)
 
i da se nadovezem samo, ako sve devojke urade bolje prijemni, primice njih. To je bar po meni logicno. Njima je bitan kvalitet a ne testosteroni. ;) :D

Ma postujem ja nase dame, nista ti ne brini ;). Ja ipak znam da su im bitniji upravo testosteroni, kao sto rekoh devojke zauzimaju oko 1/3 mesta. Ako uopste i toliko imaju na raspolaganju, jer kad su primali 240 kadeta, primili su 50 devojaka, sto je samo 1/5 ukupnog br. slobodnih mesta.
 
Ma postujem ja nase dame, nista ti ne brini ;). Ja ipak znam da su im bitniji upravo testosteroni, kao sto rekoh devojke zauzimaju oko 1/3 mesta. Ako uopste i toliko imaju na raspolaganju, jer kad su primali 240 kadeta, primili su 50 devojaka, sto je samo 1/5 ukupnog br. slobodnih mesta.
a to za dame sam se salio druze. :) Salu na stranu, primaju vise muskaraca jer i vise muskaraca se prijavi. Tako da verovatno ima neke raspodele ali ima i ta stvar da im je bitniji kvalitet nego kvantitet. :) jel ima ovde neko da hoce Informacione Tehnologije i tako to? :D
 
Nije valjda da ce se prijaviti oko 2000 , mnogo mi to za nasu generaciju...

Pravo da konkurisu imaju '91 '92 i '93 godiste.

Ја користим само збирку за војну академију.. сматрам да је за пријемни она довољна.

Takodje :) i za izborni predmet sam uzeo matematiku tako da je to jos 120 zadataka.Meni i vise nego dovoljno.
 
Poz ljudi.
 
Jovanka Orleanka, Milunka Savic, nadam se da znas ko su :)

Znam ko su,a koliko su dece imale?Izuzeci postoje naravno,kao sto postoje i muski kuvari ali ne vidim razlog zasto bi se na VA primao isti broj kandidata i kandidatkinja O.o Da se ja pitam zene bi se primale samo na odredjene smerove a ne sve,ipak je mnogo lepse kad ima i zena na akademiji,da se ne lazemo :D
 
Znam ko su,a koliko su dece imale?Izuzeci postoje naravno,kao sto postoje i muski kuvari ali ne vidim razlog zasto bi se na VA primao isti broj kandidata i kandidatkinja O.o Da se ja pitam zene bi se primale samo na odredjene smerove a ne sve,ipak je mnogo lepse kad ima i zena na akademiji,da se ne lazemo :D

Pa ne prima se isti br. kadetkinja i kadeta, ove god. se prima oko 50 :D
 

Back
Top