Vojna akademija?

Evo drugi srednje gimnazije u becu sam rodjen u BiH pa planiram da upisem vojnu akademiju u srbiji.posto nemam drzavljanstvo srbije vec republike srpske zanima me da li mogu sa drzavljanstvom rs upisati vojnu akademiju .Ako neko studira koliko je tesko studiranje.Eto to je za pocetak.Hvala unapred
 
ni ovde nije sve bajno :D .U becu zivim u domu porodica je u bih pa tako moram da se vratim ovamo posto se nudi mogucnost akademije to mi je san pa ako znate moze se upisati sa drzavljanstvom republike srpske bicu zahvala.Ovo je samo jedna uspesna zamjena studenata BiH-Austrija;)
 
Momci ja sam diplomirao na VA u septembru 2009. god sluzba informatike (koje vise nema nazalost) ali od tada se dosta toga promenilo na akademiji. Najvise se promenio nastavni fond i sama organizacija 1. studentskog puka, tako da vam i nisam od neke pomoci. Shto se tice buducih pilota, znajte da je stopa odpadanja najveca tamo tj. selekcija je najrigoroznija. Poz
 
Momci ja sam diplomirao na VA u septembru 2009. god sluzba informatike (koje vise nema nazalost) ali od tada se dosta toga promenilo na akademiji. Najvise se promenio nastavni fond i sama organizacija 1. studentskog puka, tako da vam i nisam od neke pomoci. Shto se tice buducih pilota, znajte da je stopa odpadanja najveca tamo tj. selekcija je najrigoroznija. Poz

to za pilote sam osetio na sopstvenoj kozi ... imaju tu mogucnost da biraju -moze im se .... od nas koliko je do tada stiglo oko 50 (po grupama od nas 7,8) za avijaciju prolso je oko 5,6 njih ... nzm kako je dalje bilo ..
 
Momci ja sam diplomirao na VA u septembru 2009. god sluzba informatike (koje vise nema nazalost) ali od tada se dosta toga promenilo na akademiji. Najvise se promenio nastavni fond i sama
organizacija 1. studentskog puka, tako da vam i nisam od neke pomoci. Shto se tice buducih pilota, znajte da je stopa odpadanja najveca tamo tj. selekcija je najrigoroznija. Poz

И како ти је на послу сад ? :) Уписао сам ВА, планирам да на ВЕИ изаберем Информационе системе, нешто што је најсличније информатици по мени, па ме занима јел радиш то за шта си се школовао, или нешто потпуно друго?
 
И како ти је на послу сад ? :) Уписао сам ВА, планирам да на ВЕИ изаберем Информационе системе, нешто што је најсличније информатици по мени, па ме занима јел радиш то за шта си се школовао, или нешто потпуно друго?


He he... sada se taj plan i program skroz promenio. Kakvi bre IS... idi na programiranje trebace ti u zivotu. A shto se tica posla , recimo da iskoriscavam 2% onoga shto sam naucio na VA.
 

Back
Top