Najlepsi igrac u NBA

ixi

Zainteresovan član
Poruka
161
Eto svi postavljaju teme,najlepsi igrac ovde,najlepsi igrac onde,najbolji igrac tamo,najbolji igrac vamo,a ja jos nisam videla temu za najlepseg igraca u NBA!E zato vas sad pitam,ko vam je najlepsi igrac u NBA? :)
Sto se mene licno tice,meni je presladak onaj Wally Szczerbiak-Minnesota :D ,i malo,sasvim malo su mi slatki i onaj Brad Miller i Allen Iverson.
 
A Ixi,zato ti gledas Minesotu...E bas si vrag!
Svi znaju da je meni najlepsi Pedja S.,nisam nikad videla igraca koji je tako sladak!Pored svega,ima i najlepsi osmeh :D u NBA i to ga cini jos lepsim! :wink:
 
snaja88:
A Ixi,zato ti gledas Minesotu...E bas si vrag!
Svi znaju da je meni najlepsi Pedja S.,nisam nikad videla igraca koji je tako sladak!Pored svega,ima i najlepsi osmeh :D u NBA i to ga cini jos lepsim! :wink:

Pa dobro nije bas zbog njega,gledam zbog kosarke,ali on je razlog vise :) A znas ko je jos sladak,Tim(sto mu je dobro ime)Duncan!
Istina je da Pedja ima lep osmeh,ali me nervira sto su mu usta stalno otvorena!
 
Prosle nedelje kad je kod nas bila emisija NBA Akcion bio je prilog o Alenu kad je bio mladji.Znas roooki i to sve...Kako je bio sladak,bio je kratko osisan,ono bas kao pravi crnac!Da nisi i ti IXI to isto gledala?MadA neverujem da i kod nas i kod vas idu uporedne emisije
 

Back
Top