razgovor za sve

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

angely

Domaćin
Poruka
3.619
Evo u svastari da pisete svasta,ako vam se nesto svidja-ne svidja,pisite o vremenu,o ljubavi,o izlascima,o knjigama,o svemu bez obzira na ono sto je neko prethodno napisao.Pisite o svemu sto mislite,zelite,a niste imali odgovarajucu temu u forumu za to.
Unapred hvala!!! ;)
 
evo konkretno ja bi o zatvaranju tema...mislim chemu svashtara ako se teme zatvaraju?...ostaju samo ove ogavne uvek iste...ovo ja kao sad poqshavam da spasem tvoju temu...al kao male shanse ima

ako ti zatvore neshto protestvuj jer kao ti si iz crnegore...kao na nacionalnom nivou ti gase temu...smisli neshto a ja tju da zagovaram moderatore...go go go
 
ja volim da odgovaram na owakwe teme ;p
jedino mi na owakwim temama na kazhu da sam *&^(*%&@%^#(@*&%^@*#%&^@#&%#* i da *&@!^%*(@%^(@*&%@^#(*&%@#^(*%@&6 ...bezveze...ponekad mi chak i &@#^%*&@^%#*@% *7 .I posle retzite da je to fer ;p
 
heee ovo nije bash takva tema...ovo je kao ono za novu godinu 90tih...pa kao ogroman kazan vrutje...i masa naroda okolo...a ti naruchujesh kleq...c c c...postoji razlika izmedju ove teme i kafane...kafanu nije napravila (:

choveche kakav smor dan...kisha fuj...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top