Zlatna kutlača...........

Zilot cacanski:
Sigurno sve žene sanjaju da jednog dana postanu majke,vredne domaćice,slatke kuvarice.................... 8-)

Ja sanjam da jednog dana postanem mama :wink:
Ali ću prvo da završim fakultet i upišem magistraturu. Ne bih baš da samo sedim kući i čuvam dete i hranim tzv muža. Neskromno želim sve što ovaj život nudi
 
Akhm....moja keva kuva najgore na svetu,tako da je meni kuvanje nevazna stavka-na svaku vrstu splacina sam naviko.I da oce ne moze da skuva bolje i ukusnije od mene.Jedino nema sanse da me tera da jedem neki tepih kao dokaz ljubavi.Sarme ne volim,a lavor je stvar medjudogovora. :mrgreen:
 
Ima ih sigurno. Ja nisam o tome bas sanjala ali sam ipak postala majka.
A kad postanes majka e onda po prirodi stvari htela ne htela moras malo da budes i domacica i kuvarica. Nema tu nista lose. Lose moze ispasti u nekim drugim stvarima pa je onda kao kutlaca kriva. 8)
 
Ne volim da kuvam, mislim da je to gubljenje vremena al volim da jedem. Ipak moram svaki dan da isplaniram sta cemo sutra za rucak, nekad se potrudim malo vise, nekad kupimo gotovo i eto tako. Imam srecu sto i moj dragi nije neki davez po tom pitanju.
 
frozen1982.:
Rodices ti desetoro,samo polako-jedno po jedno. :mrgreen:
ako odma krenem i rodim po jedno dete svake godine,doguracu do menopauze do 25 dece ako ne i vise :shock:
i bicu ko trokrilni orman jescu sarme svaki dan.
samo sto bas nesto i ne volim sarme pa cu morati da pravim posne.te su bolje.
ili sa druge strane moze to i muz da radi posto cu ja biti fabrika dece i mleka :neutral:

jedino sto nemam muza pa moj brilijantni plan nece moci da se ostvari :roll:
 

Back
Top