Numerologija - pitanja i odgovori

Da,ja sam 8,ali mi broj 7 donosi neke cudne,zagonetne i vrlo negativne dozivljaje,ljude i td. u zivot,pa me zato zanimaju karakteristike broja 7 i sta moze da donese 7-ica u zivot osobe broja 8.Da budem malo preciznija 7-ica ne predstavlja neku osobu nego moje i (njegove) sabrane datume,brojeve nasih prebivalista i nekih znacajnih zajednickih dogadjaja i td.
 
Broj 7 je broj tajne i osecanja! On cini vas duh skrivenim i, vi ,na prvi pogled ne zelite da pokazete osecanja.Samosvesni ste, nezavisni i cesto usamljeni.Za vas zavodjenje mora da bude intelektualno.U stvarui, vi mozete da izgledate ravnodusno, ali u dubini bica vi ste osecajni, u vama emocije kljucaju.Ne govorite olako "Volim te", ali to pokazijete na drugi nacin.Na vasem partneru je da otkrije tajnu i pronikne u tu misteriju! Kljucna rec za osobe sa brojem 7 je PREOSETLJIVOST, u svim sferama zivota. Pobedimo nemire i radimo na sebi! Sa srecom! :-D
 
Ako je sedmica zbir vasih sabranih datuma onda nece ici bas sve tako glatko u zivotu ove dve osobe.Sigurno su prisutne ceste svadje i nerazumevanja a vise trpi manji broj.Recimo ako si ti 8 (a jesi) i on je 8 (npr.),zbir je 16, pa kad se saberu 1+6 daje 7.To bas nije dobra pozicija za brak jer ne znam koliko bi bila srecna sa ovim covekom.
 
HELLGIRL:
DA LI NEKO KO SE RAZUME U NUMEROLOGIJU MOZE NESTO DETALJNIJE DA MI NAPISE O BROJU 7.
(POSTO SMATRAM DA MENI,LICNO TAJ BR.DONOSI NESRECU)
AKO NESTO MOZE DA ZNACI,JA SAM RODJENA 3.10.1984.
7 - broj ljubavi i odmaranja (Nedelja, dosada božija). 8-)
U principu, svaki broj može da donese nesreću onome ko je sujeveran. :wink:
Moji srećni brojevi su 6, 7, 9. Naučno je dokazano da moji tiketi prolaze samo kada tipujem na toliko utakmica.
A ulozi takođe moraju da budu... 60, 70, 90 din... ili 600, 700, 900 din... ili 6000, 7000, 9000 din... ili 160, 170, 190 din... itd. :lol: :wink:
 
a jel ima neko ko se malo vise razume u numerologiju. mene to bas interesuje, ali ne znam skoro nista. ja sam br. 1 (27.06.1975) i znam neko osnovno znacenje, kao pionir, lider, predvodnik, impulsivan....bla bla bla, ali ima tu sigurno jos nesto...jel zna neko?

Eto ja sam ti diplomirani numerolog...:mrgreen: Pitaj swe shto te zanima...:zper:
Owako, za pochetak cu neshto ukratko, pa ti posle pitaj ako te zanima neshto wishe o nechemu...
Ti si trobroj 641. To je ono shto se kod tumachenja nechije numeroloshke karte najpre gleda i ima najwishe uticaja na osobu, jer predstawlja ono shto ona jeste. Prwi broj naziwa se bioritamski i predstawlja nachin na koji ti funkcionishesh, nachin na koji tebe drugi ljudi wide i dozhiwljawaju, na koji nachin se nosish sa situacijama u zhiwotu itd.
Poshto je twoj bioritamski broj 6, znachi da ti swet dozhiwljawash preko emocija. Kada kazhem emocije, ne mislim samo na osecajnost u romantichnom smislu, wec emocije uopshte. Lako promenish raspolozhenje. Lako se raznezhish, ali isto tako i lako uznemirish,iznerwirash i slichno. Jednostawno, swe izrazhawash putem emocija. To znachi da nikako nisi rawnodushna osoba i drugi te i ne mogu wideti kao takwu. Naprotiw, drugi te uglawnom i wide kao brizhnu osobu, koja se mnogo bori za swoju porodicu i prijateljima si uwek na raspologanju kad im je potrebna pomoc ili jednostawno drushtwo. Izrazito cenish estetiku i za tebe je jako wazhno da ti je swe, pochew od odece pa do doma i radnog mesta uskladjeno i sa puno lepih detalja.Imash lep ukus za odewanje, i wolish da su ti swe stwari na mestu. Ne wolish kad neko dira twoje stwari bez pitanja i kad se neko mesha u ono shto radish. Wolish lepu umetnost, muziku dozhiwljawash duboko i umesh da se diwish lepoti pa i najsitnijih detalja. Porodica ti je na prwom mestu. Zhrtwowacesh se mnogo samo da bi mogla da uzhiwash u sreci swojih blizhnjih. Narawno, swima je ljubaw wazhna, ali ako ti nisi ispunjena emotiwno, teshko cesh funkcionisati na ostalim poljima. Iskrena si osoba i lazhi i igrice ne podnosish. Ne wolish da se takmichish sa drugima, jer je za tebe bitno da si u harmoniji sa drugima i izbegawash sukobe po swaku cenu. Chesto cesh i precutati neshto da ne bi izaziwala swadju. Shto se tiche zdrawlja, iako se najwishe gleda duhowni broj ( a to je dan rodjenja ), sawetowala bih dodatni oprez kada su u pitanju reproduktiwni organi, jer bi s njima moglo ewentualni biti nekih problema. Narochito zato shto si generacijska 4, koja u kombinaciji sa 6 mozhe da dowede do problema wezanih za decu, trudnocu, porodjaj i swe ostalo. Mozhda si wec iskusila neke probleme te wrste... U swakom sluchaju, pazi se prehlada, infekcija i redowno posecuj ginekologa.
Generacijska 4, a to je twoj drugi broj, wishe predstawlja spoljashnje okolnosti i ono kroz shta ti je na neki nachin predodredjeno da prodjesh i nauchish. Nisi rodjena u powoljnoj godini i zhenama se obichno sawetuje da gledaju da izbegnu da radjaju decu u godini 4. To je zato shto 4, ma gde se nashla, donosi otezhanja swih wrsta. Werowatno si iskusila da kroz zhiwot idesh sa wishe muke nego drugi i da morash puno da radish i da se potrudish za ono shto zhelish da ostwarish.Moguce da si chesto menjala mesto zaposlenja ili radila wishe stwari istowremeno. Takodje, kada neshto zhelish, obichno morash da prichekash da se to ostwari, nishta ti se ne daje samo od sebe i odmah. Ali, ne brini se. Nisi sprechena u postizanju ciljewa, narochito zato shto si lichna 1. Mozhda samo treba malo wishe wremena da stwari dodju na swoje mesto.
Jako je pozitiwno shto ti je treci, odnosno lichni, broj 1. On smanjuje shtetne uticaje generacijske 4 i kolebanja bioritamske 6. Da, 1 jeste wodja tralalala i swe ostalo, ali daleko od toga da je samo to. To shto si lichna 1 znachi da ti u sebi imash dowoljno snage da se izborish sa swakim problemom na koji naidjesh. Primer: desilo ti se neshto nepowoljno. Isprwa si uznemirena, potresena i uplashena. Dozhiwljawash to teshko. Onda se malo smirish, mozhda isplachesh, i pochnesh da razmishljash o tome kako da to reshish. Ispunjena si teskobom swe wreme, ali uspewash da plan za reshawanje problema sprowedesh do kraja. Nakon reshawanja, ostajesh tuzhna i umorna, ali jako brzo stajesh na noge i nastawljash dalje. I kad pomislish da ne mozhesh da izdrzhish, neshto u tebi ti da snagu i ti nastawljash i ubrzo si opet pozitiwna i optimistichna. Jedinice imaju chudesnu moc regeneracije. I to je prwenstweno ono shto 1 razlikuje od drugih brojewa. Drugi brojewi, swaki ponaosob, drugachije prolaze kroz teske situacije, ali weruj mi, Jedinica ih prodje najbrzhe i najlakshe. Brzo prebole.
Takodje, to shto si lichna 1 znachi i da mozhesh da ostwarish swe shto pozhelish u zhiwotu. Ti cesh uwek imati prepreke na swom putu i bice ti malo tezhe, ali ako hocesh, ako ti je stalo i ako se dowoljno potrudish, mozhesh swe, pa i ono shto se chini nemogucim. Snaga je rech Jedinice.
E sad. Swaka lichnost je jako kompleksna. I swaka ima swoj zadatak u owom zhiwotu koji se mozhe podeliti na manje zadatke ili lekcije.Trobroj ti pokazuje kako cesh ti ostwariti swoju lichnost i razwiti se do kraja, u owom zhiwotu. U tom smislu, generacijski broj je ono shto treba da nauchish i radish i gowori ti u kom smeru treba da idesh. Ti treba puno da radish u owom zhiwotu i swe sama morash da gradish. Zato i jesi jako marljiwa i ljudi ti se diwe na izdrzhljiwosti. Mozhda se i stresa oslobadjash kroz neku wrstu rada, npr.sredjiwanja kuce ili nekog hobija. Inache, kad je posao u pitanju, trudish se da spojish lepo i korisno, praktichno, Najwishe wolish stwari koje su istowremeno i lepe i praktichne. Swa zanimanja koja to postizhu ti lezhe.
Lichni broj je krajni cilj koji treba da postignesh, U stwari predstawlja twoje ispunjenje. S obzirom da je twoj 1, znachi da ti treba da tezhish da postanesh samostalna i nezawisna u swakom smislu, i da treba da spoznash swoje wrline, kojih chesto nisi swesna, Talente ne smesh da zapostawish i oni ti mogu pomoci da dodjesh do welikog uspeha i priznanja. Jedinicama je chesto potrebno mnogo wremena da otkriju tu bezgranichnu snagu koju imaju u sebi. Jedinica koja stoji tiho u pozadini i stidljiwo klima glawom, daleko je od swog ispunjenja. Onog trenutka kad spoznash swoju snagu, niko i nishta te nece moci zaustawiti na swom putu. I to je ono shto treba da nauchish. Da ne postoji ono shto ne mozhesh! Ne kazhe se dzabe da se onom ko weruje u chuda, chuda i deshawaju.
Bioritamski broj ti kazuje kako cesh uspeti da ostwarish swoju 1. A to je kroz brigu o drugima. Powezujuci brojewe, ja mislim da bi ti bila sawrshena medicinska sestra, doktorka, waspitachica, uchiteljica, profesorka, psiholog... Recimo, priwatni doktor specijalista. Jer ti najwishe odgowaraju pozicije gde si ti na chelu.Priwatna praksa, dakle.
Ma, shta ti ja pricham o poslu sad...:hahaha:
Werowatno si se nashla wec u nechemu..:per:
Uh...Ima josh toliko toga da se kazhe...Malo sam se i izgubila...:roll:
Da, setih se. Najwerowatnije imash neki problem sa hormonima. I ako imash problem sa tezhinom ( preterana mrshawost ili gojaznost), onda je hormonalne prirode i tako treba i da se lechi. Moguce i da si nasledila neku bolest, najwerowatnije od majke, ali generalno od roditelja.
Joj, ne znam shta bih ti josh rekla. Shta te zanima?
Eto, probala sam. A ti mi reci ako si se nashla...:whistling:
 

Back
Top