Da li moze!

Moze i to jeste PhotoAcute...pokusao sam da ga prikacim ali je prevelik nekih 159 kb,a ti wampir ja ne znam koji ti je djavo zasto napadas coveka mozda nije znao da postoji nesto tako ili night nije dobro sastavio pitanje ...oladi malo ako ti je do svadje idi istrci se malo nemoj ovde da dizes tenziju.
 
alo bre!!!!!!!! ste vi normalni?!?!?!?!?1
kakav vi zakon sprovodite?! vi kupujete software i igre originale jel?! ajde koji od vas to radi odmah mu kupim m3 csl cupe + nitro cu da ugradim! znas li ti da Windows XP kosta 100e HOME EDITION, Photo Shop 300e ako ne i vise, Pro Desktop 5000e.. pa dal si ti svestan koliko tu para treba, jos da kupujemo i Symbian programe i igre?! ja imam 300 programa i 400 igrica za symbian i da sa za svaku dao po 10e to je 700e... i vi jos pricate kako ne treba tako raditi...eeee samo vi kupujte originale ako hocete!
i nece vam ABC sigurno narezati dzaba cd sa svim Symbian app i igrama koje je on mesecima skidao sa neta

btw program se naziva Photo Acute i imas ga na www.symbian-mobile.org i sa njim slikas 1024x768 na nokiji 6600 mada to je samo filtrirana slika sto mozes uraditi na PCu
 
covece sve je to meni jasno, ne moras meni toliko da pojasnjavas, pitanje je bilo DA LI SU-ILI NE ti programi legalni, i ko snosi odgovornost, (onaj koji ih je downloadovao ili onaj sto ih je uploadovao na neki sajt)!
 
Gusha na losem forumu i u sjebanoj zemlji ti si nasao da postavljas takvo pitanje mislim stvarno....... lepo kaze monty ajd da sam neki amer sa velikom kintom mozda bi i se i zapitao o nelegalnosti a ovko ..... a kao sto vidis ovde sve cveta od konoplje do ilegalnih stvari po internetu tako da evo ja ti kazem TI PROGRAMI NISU LEGALNI , pa sta ako nisu LEGALNI kao da to nekom smeta ,, kad se samo setim svih tih cd klubova svi najnovi filmovi iznajmis ih samo za 10-15 dinara , kako su to bila lepa vremena .....dok ova banda na vlasti se nije setila da mogu da stavljaju pare u dzep od legalizacije ali onda su se setili neceg jos boljeg , ajd mi da legalizujemo NASU pirateriju i sad rokaju piratske filmove po trafikama i imaju svoje ljude koji se bave piraterijom ali sad je sve duplo skuplje , grrrrrrrr :) sreca sto je net brzi pa skines sa njega sta ti zelja.
 
AAAAAAAAA, ZNAM JEB=TE

samo je bitno bilo ono sto si rekao gore-nisu legalni!
sve je meni jasno, i ja sam voleo stara vremena kada za par maraka biras sta hoces od softvera ili igrica ili filmova.
nismo zalazili dalje u pitanje sta je bilo kad je baba bila mlada, nego trenutno ko snosi odgovrnost za tako nesto, i dali sme (zakonski) da prodaje tako nesto, iako bi i ja voleo da sme (naravno kod nas je zakom ne definisan za takve stari jos)... i ja licno imam preko 3GB istih aplikacija skinutih i crackovanih sa neta....i prodajem ih svaki dan u kompletima sa bluetooth ili data kablovima...

pozdrav
 

Back
Top