srednjoskolke i apsolventi

pajser:
brate to je zato shto si verovatno 88,89. tacno bi otisao u tvorza da smuvas neku 92,93, videces kad budesh imao 21,22 godine i kad dodje klinkica sa 17,18 ima da je smazhesh ko ciganche napolitanku :D
Tu si u pravu, stvarno tako jeste, to vazi za sve koji se "vrte" oko 18.

A sto se tice izbora devojaka, sve zavisi jer nisu sve devojke iste. Dosta njih zeli i ima starije momke jer su oni "samostalniji" od ovih kako ih one zovu "klinaca"(koji su inace njihovo godishte) ali ima i onih koje traze momke u svojoj generaciji. Sve je to u redu, svako ima pravo na izbor ali "te" bi bar mogle da budu fer prema tim njihovim vrshnjacima i da ih ne gledaju kao "klince"!!!
 
MELLZINJA:
Za sada sam bila u vezi s momcima koji su bili mojih godina,najstariji mi je bio '85...Meni iskreno vishe odgovaraju godinu dana do dve stariji likovi,jer se vishe razumemo dok su mladji manje zreli ili pak nezreli....


takodje.
Mada bila sam sa dve godine mladjim momkom koji je bio zreliji od vecine mojih vrsnjaka....
Inace "dase" od 25,26 godina me nisu privlacile ni u srednjoj a vala ni sad........
To mi nekako matoro dodje....bre jos malo pa za zenidbu...neka fala:)
 
andja_stay_cool:
pa sizzy....kad izgledas kao ja,i pri tom si visoka 190cm....i imas malo zrelije stavove o zivotu od svojih vrsknjaka..kad proputujes pola sveta i vidis stvari koje oni nikada nece...onda ti moje razmisljanje nece biti toliko sick....sta da ti kazem...

ej nemoj da se ljutish swako je osoba za sebe!!A i iskustwa su swima drugachija!!Pozz
 

Back
Top