Zasto porede Srbe sa nacistima

@ pagan

:D:D:D Tacno sam znao brate sta ce da zasmeta... Ajde malo sale... ali Boga ti kazi jel znas ti u istoriji sta je pisano za Srbsku vojsku, njenu cast i to ne sto su pisali nasi, vec svetski savremenici i istoricari.

Sad treba da znas da je XX vek, vek necastivog, gde je bas u nasem sukobu na ovim prostorima doslo do egzodusa zla u najsvirepijem obliku. Naravno, neki su podlegli. Ali ako na osnovu minornih zlikovackih grupa sudis o naciji kao takvoj... onda brate ne znam sta da kazem. To da smo mi pravili logore, masakrirali neduzno stanovnistvo, to su price za malu decu. Ako je neko najebao, to su oni smradovi koji su klali ko pitchke zene i decu i starce pa se presvlacili ujutru... A da ima pojedinaca .... svuda ima, ne samo kod nas.
 
Ратних злочинаца има на и на српској страни али тој истој српској страни тај исти ратни злочин није био државотворни концепт.

Срби су пустили муслимане и Хрвате да напусте места која су држали Срби али Србе нико није пушта већ су их задржавали као живи штит, Сарајево и Тузла су предњачили у томе као што и сад предњаче у пројекту градова мученика

Научите разлику између ратног злочина и непоштовања обичаја рата, Шкорпиони спадају у ову другу групу јер су стрељали ратне заробњенике.
Само немојте сад да ми сад навалите са причом о изгледу стрељаних јер по тој логици свако ко баци део униформе уз пут, онако заједно са пушком, би био цивил па чак и Адолф Хитлер лично.
Обашка што је мајкла стрељаног, којег медији представљају као цивила, сама рекла да је син дошао да се поздрави непосредно пре покрета јединице којој је припадао и плус показала његову слику у униформи.
Е сад, ако је он малолетан регрутован то је већ проблем због којег би требао да буде гоњен онај који га је регрутовао.
 
NE POSTOJI GEN "za činiti dobro ili zlo", pogotovo još NACIONALNO određen gen... Inače, dosta puta sam čuo/pročitao kako to neko navodi kao argument.

Kao što ne dajem za pravo drugima da Srbe optužuju kao nosioce tog "zlog gena", tako se i ne slažem kako mi, Srbi "nismo genetski predodređeni" za zločin...

Činjenje zločina u ex-YU ratovima je bio sastavni deo SVIH ratova i SVIH strana, tako da se NE MOŽE DOZVOLITI POREĐENJE SRBA SA NACISTIMA, POGOTOVO ŠTO NI YEBBENNI HAAG JOŠ NIJE DOKAZAO NI POSTOJANJE PLANIRANJA GENOCIDA OD STRANE SRBA..Kamo li nešto više...

Zato mi Doris postaje jako "simpatična"...
 
ЗЛОЧИНААААААААААААААААА
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕМАААААААААААА
НАААААААААААААААААААААА
СРБСКООООООООООООООООЈ
СТРААААААААААААААНИИИИИ

СРБИ СУ ЖРТВЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Парастосом и полагањем вијенаца на споменик у Кравици јуче је обиљежена 13. годишњица масакра 49 становника овог братуначког села, који су на Божић 1993. године починиле муслиманске снаге из Сребренице.

На највећи српски празник, Божић, муслиманске снаге из Сребренице под командом Насера Орића упале су у Кравицу и направиле масакр над српским цивилима.

Само тог крвавог Божића свирепо је убијено 49,а рањено 86 људи.Вишe oд 1.000 Србa из Крaвицe je тaдa нaшлo спaс у Србиjи.

Муслимански војници убијали су цивиле на кућном прагу, клали, масакрирали и одсијецали им главе, а онда их одвозили у Сребреницу, гдје су их набијали на кочеве.

Тог трагичног Божића вишe oд 30 сeлa и зaсeлaкa oкo Крaвицe je спaљeнo, a срушeнo je 750 стaмбeних и 13 друштвeних oбjeкaта.
 
Бл:
ЗЛОЧИНААААААААААААААААА
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕМАААААААААААА
НАААААААААААААААААААААА
СРБСКООООООООООООООООЈ
СТРААААААААААААААНИИИИИ

СРБИ СУ ЖРТВЕЕЕЕЕЕЕЕЕ

Парастосом и полагањем вијенаца на споменик у Кравици јуче је обиљежена 13. годишњица масакра 49 становника овог братуначког села, који су на Божић 1993. године починиле муслиманске снаге из Сребренице.

На највећи српски празник, Божић, муслиманске снаге из Сребренице под командом Насера Орића упале су у Кравицу и направиле масакр над српским цивилима.

Само тог крвавог Божића свирепо је убијено 49,а рањено 86 људи.Вишe oд 1.000 Србa из Крaвицe je тaдa нaшлo спaс у Србиjи.

Муслимански војници убијали су цивиле на кућном прагу, клали, масакрирали и одсијецали им главе, а онда их одвозили у Сребреницу, гдје су их набијали на кочеве.

Тог трагичног Божића вишe oд 30 сeлa и зaсeлaкa oкo Крaвицe je спaљeнo, a срушeнo je 750 стaмбeних и 13 друштвeних oбjeкaта.

Na žalost...
 
Треба под хитно јавити Хајеку да стане у одбрану недужних муслимана, сви их нападају а они су баш фини и увиђавни момци, прво закољу па тек онда набију на колац а не обратно како српски лажови тврде.
 
serb_pagan:
nemacka je napravila jak otklon od nacizma,japan takodje,tamo su radjeni dugogodishnji projekti tzv."denacifikacije",sto je sasvim ok jer nisu bili u pravu...a da nije bilo amerikanaca,koji su oslobodili evropu od nacizma,srba vise ne bi postojalo,u najboljem slucaju bi prema "konachnom reshenju" bili proterani iz evrope..
.zato se valjda amerima prashta mnogo vise nego sto bi trebalo...sta mislite,sta bi bilo od kine,rusije i evrope da ameri nisu zrtvovali par miliona svojih vojnika u drugom svetskom ratu...???? mogli su da se okrenu politici izolacionizma,medjutim,demokratske snage su pobedile,iako je narod bio svestan da ce morati da se ide u rat za tudje zemlje...



Ti si momak, jedan mentalno retardiran tip kad mozes da pises ovakve komentare. Ni ostale tvoje izjave nisu nista pametnije, ali na ovoj si "diplomirao".

Kao prvo Rusa u drugom svetskom ratu je poginulo vise nego SVIH OSTALIH zajedno. Oslobodili su vise teritorije nego ijedna vojska, a amerikanaca nije poginulo "par miliona". Zato SHABANE knjigu u ruke, jer Hollywood ne predaje istoriju.

Ove diskusije su samo jedno od "ogledala" ove nacije. Ni jedna drzava na planeti nema vise narodnih/nacionalnih izdajnika kao ova nasa. Zato je jedno sigurno, ili nece biti vas ili drzave.
 
Hayek:
Nisi odgovorio.

Pa, dobro, bre kakav si ti čovek?

PAC-PAC ti lepo kaže - ODREAGUJ!

Zar, patnja nije -PATNJA! Ima li nacionalno-versku odrednicu? Čoveče, meni je žao svakog ljudskog bića, nebitno da li je musliman, Hrvat, Srbin...Ja sam "human" (engl.)!

Ono što mi ide na Qratz kod "vas" je TOTALNO ODSUSTVO saosećanja za sve žrtve koje su Srbi...

Za ostale mi je jasno, nemoj trošiti reči...
 
Arandjele zaista pokazujes visok nivo zatucanosti.
Kako si izvukao zakljucak da nemam saosecanja za srpske zrtve?
Zar je dovoljno da Vucic ponovi neku budalastinu trui puta i ti da je usvojis.

Podjednako su mi vazne sve zrtve, ne interesuje me vera ili nacija.

Ja sam pitao PAC-PQACa da li staje u odbranu neduznih Bosnjaka i odgovor nije stigao.

Kao prvo Rusa u drugom svetskom ratu je poginulo vise nego SVIH OSTALIH zajedno. Oslobodili su vise teritorije nego ijedna vojska, a amerikanaca nije poginulo "par miliona". Zato SHABANE knjigu u ruke, jer Hollywood ne predaje istoriju.

Ovo nije tacno.
Rusi su imali oko 20 miliona zrtava, a ukupno je bilo 60 miliona, znaci trecinu.
najvise zato sto su ih goloruke slali na Nemce uz parolu "ako nas sve pobiju ne treba ni da budemo slobodni".

I pagan je pogresio, amerikanci su imali oko 500 000 zrtava, ali si i ti.

Ova zemlja je propala zbog velikosrBa sa malim mozgom.
 
Сад ћу ти објасним!
То је због тога што он припада хуманистичкој религији(нема везе са твојим појашњењем енг. речи) која се развила у оквиру нечовечне идеологије- марскисзма.
Марксизам све етничке сукобе решава по истом принципу- окриви већински народ.
Значи, не мари он за одбраном жртава већ за прогоном починитеља злочина, по дефиницији марксизма то је у овом случају сваки Србин због тога што припада већинском народу- Србима.
Он се води по политичкој матрици а не по материјалним доказима које намеће здрав разум. До те забуне долази због тога што марксизам не тражи здрав разум већ шаблон, а шаблон је неупотребљив са здравим разумом због сукоба интереса, једноставно не ради кад је присутан здрав разум.
Уосталом, који би разуман човек прихавтио начела марксизма?!
Е ту стижемо до хуманизма, дисциплине која је претворена у религију из два разлога, као дисциплина да замаскира нечовечну суштину марксизма и као религија да би дала и моралну форму неморалној идеји, то јест неморалној суштини марксизма.
Марксизам да би се наметнуо као принцип живота мора да уништи све предходне принципе који се по обичају налазе у народу, што је народ већи то је сласт и корист већа, мањи народи се користе против већинских као оружије а на послетку и они бивају процесуирани као и велики, најпогодније за тај задатак су политички народи без онтолошког утемељења јер они чине све да убију оно што јесу да би постали оно што нису.
Ти од Папиге тражиш немогуће- човекољубље!
Човекољубље као одраз здравог разума и моралних норми где се првенствено трага за Истином а не за оптужбом, јер по логици здравог разума Истина је по аутоматизму правни и морални акт који једноставно мора бити спроведен у дело.
Човекољубље обраћа пажњу на сваког понаособ, хуманизам само на циљну групу.
Због тога се дешава шта се дешава- чист Сатанизам, и као идеологија и као политика и као религија.
Другачије и не може да буде пошто сви знамо ко је једини и прави Човекољубац.
 
Mislio sam na VOJNE GUBITKE (jer su se ti isti vojnici borili za slobodu) a ne civilne, i BIO SAM U PRAVU da je vise rusa poginulo nego svih ostalih zajedno.

http://www.historyplace.com/worldwar2/timeline/statistics.htm

Ova zemlja nije propala zbog VELIKIH vec MALIH srba poput tebe, koji se bore za tudje nacionalne interese.

Ti budalo bolje bi ti bilo da skines tu zastavu, jer da ti istorija nije ravna nuli znao bi da su ti isti Amerikanci vodili najvise ratova i pocinili najvece zlocine u istoriji 20tog veka u ime "demokratije" (nedaj boze da je to bilo zbog njihovih nacionalnih interesa tj. $$$).
 

Back
Top