RESIH DA SE ZENIM PA DA CUJEM PAR KORISNIH SAVETA

Prvo joj krni prstenac, ako se cimne prava je
c005.gif


Imam jos podataka, ali cu ih dopisati kasnije.
 
bobanms:
DAKLE BRACO AKO IMATE NEKI KORISTAN SAVET ZA POCETNIKA.( prvi put se zenim ) voleo bih da cujem vase savete . Da mi kazete na cega da obratim paznju u izboru buduce polovine . Kako da prepoznam onu pravu ? :)

Nemoj da se zenis! :lol: Prepoznavanje prave ide u fazama i taman pomislis da ti bas takva osoba treba on/ona se pretvori u cudoviste :twisted: koje vas sputava sprecava da radite sve sto ste do sad sa uzivanjem obavljali. :wink: Ako nalazis uzitak u tome i ako si spreman da se odreknes svega cak i ako ne moras zbog nekog e to je onda ta PRAVA!
 
bobanms:
DAKLE BRACO AKO IMATE NEKI KORISTAN SAVET ZA POCETNIKA.( prvi put se zenim ) voleo bih da cujem vase savete . Da mi kazete na cega da obratim paznju u izboru buduce polovine . Kako da prepoznam onu pravu ? :)
nemoj samo da bude paralelna sa tobom,jer onda nema doticanja u buducnosti..pa da..neka bude pod nekim uglom prema tebi..tako je bolje..cista geometrija..
 
evo reshenja...recimo idesh ulicom i snimish grupu od 3-4 devojke...sad proletje je idealno vreme...gledaj da shetash oko recimo medicinske il ekonomske...josh malo pa tje kraj godine i novopechene maturantkinje pitaju se "a shta dalje"...dakle ti si odgovor...e sad kad snimish taq grupicu...doviknesh "e devojchice"...koja se ne okrene tvoja je...o varijantama ti razmishljaj...ja sam ti dao mustru a ti dalje vidi kako tjesh i shta tjesh...
 
bobanms:
DAKLE BRACO AKO IMATE NEKI KORISTAN SAVET ZA POCETNIKA.( prvi put se zenim ) voleo bih da cujem vase savete . Da mi kazete na cega da obratim paznju u izboru buduce polovine . Kako da prepoznam onu pravu ? :)

Meni nesto nije jasno. :?
Ti se zenis, prvi put.:roll:
A pitas nas kako da prepoznas onu pravu i na sta da obratis paznju prilikom izbora iste?
To znaci da ti jos uvek ne znas s kim se zenis? Odnosno, nisi nasao koga ces da zenis, ali ces da se zenis?
Mnogo sedim danas pred komp. mora da mi zato slabo ide.:?
Sta god da je u pitanju, moj savet ti je, iako nerado dajem savete - ne zeni se. Postedeces neciji zivot.
 
A meni je čudnovato ono prvi put se ženim. Zvuči kao, ima nameru i drugi, treći, dvaes' treći...

Jeste da glupo zvuči što preuzimam temu, ali da kažem (tj napišem) samo jedno: kada se, ako se ikad, budem ženio, bilo to pred državom, božjim poslanikom, ili pak jedno pred drugim, bez potrebe za papirima i obredima, to će biti zajednom, tada i zauvek. Ako bude. Nema prvi, drugi, pedeset treći put. Ako nešto ne nalikuje dobrom, bolje ništa, nego pokušati bez veze. jer ovo drugo je prevara, prema sebi ponajviše.
 
Iz izlozenih radova seka od ovog lika me bas ne zanima (da nije nasledno )
A za batine bi smo jos i videli . :)
Ako ih neko zasluzuje to je tvoja seka . :)
Bas bih voleo da je isibam onako po guzovima ......

kekekekekeee

Ps ne bih je mnogo tukao po guzi samo malo onako da joj bude jos sladje.
Ribe obozavaju sguza pa jos kad ih sibas po guzi vriste od uzivancije >:)
 
vi ste ljudi PRSNULI! Pa ljudi se obicno vencavaju zato sto imaju nesto zajednicko, vole se, postuju... a ti ako se budes ozenio sa nekom za kojom si zvizdao???????????? pa se nije okrenula..... kakav je smisao tome? Prvo je potrebno da pronadjes osobu koja ti odgovara i fizicki i psihicki, pa tek onda da razmisljas o zenidi.......
POkusaj malo da se zanimas drugim stvarima!
 

Back
Top