Zasto su muskarci zaljubljeni u fudbal?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zato sto se stalno desavaju razne promene na terenu, akcije, napadi, kontranapadi, zato sto moze lepo da se zaradi dzeparac, zato sto .... u ****** tesko pitanje.!!!! Ne postoji idealna definicija. Ja ga volim zbog svega ovoga, ali ne trudim se bas svaku utakmicu da ispratim (u zavisnosti od slobodnog vremena), mada moja devojka pizdi kad ih gledam. Ne moze da gleda na miru tv. :lol:
 
Blackaquarius:
Zato sto se stalno desavaju razne promene na terenu, akcije, napadi, kontranapadi, zato sto moze lepo da se zaradi dzeparac, zato sto .... u ****** tesko pitanje.!!!! Ne postoji idealna definicija. Ja ga volim zbog svega ovoga, ali ne trudim se bas svaku utakmicu da ispratim (u zavisnosti od slobodnog vremena), mada moja devojka pizdi kad ih gledam. Ne moze da gleda na miru tv. :lol:

Idealno resenje problema: kupi devojci tv za rodjendan :)
 
_____Zato što im je količina testosterona u krvi zanemarljivo mala, inače bi gledali u žene a ne u 22 oznojena kretena koja jure za loptom.
_____Zato što su loši ljubavnici; zato što se ne bave padobranstvom, ronjenjem, paraglajdingom; zato što ne idu zimi na skijanje, zato ne idu dva puta nedeljno na plivanje, zato što ne znaju kako izgleda bicikl, zato što šetnju prirodom smatraju gubljenjem vremena; zato što ne vole ribolov, zato što ne znaju ništa o oružju i streljaštvu; zato što ne uče neki strani jezik iz čiste zabave, zato što ne vole da čitaju, zato što ne znaju šta znači raditi na sebi; zato što nisu kreativni, zato što su nesposobni da sklapju poslovna poznanstva, zato što ništa u životu ne znaju da rade, zato što su lenjavi.
_____To ti je Milice kao da pitaš zašto neko gleda Grand Šou.
 
ma pustite ih na miru bre...meni je fudbal dosadan a obozavam da gledam kosarku...i sto je sad kosarka bolja i manje glupa od fudbala?

ja ne razumem zensku opsesiju muskim gledanjem fudbala...neka ih...svako hoce neko vreme samo za sebe, ajde im jos odredjujte kako ce da ga potrose ( sa vama i drugaricama u sopingu?)...
 
A ono kad sednes pored njega na trosed pa ga pocnes maziti a on na to: Dobro maco, posle... gooooooooooooooooooooooooooooooool. Bljak. pre kao klinka sam voolela gledat utakmicu jer mi i buraz gledao, pa me naterao da skontam o cemu se radi pa sam jos i zavolela fudbal, al kasnije kad nabavis decka pa te pozove u stan a ono pocne utakmica... Pa sta da radim kad vise volim muski pol nego sport!
 
chokolada:
Moj muskarac nije zaljubljen ni u fudbal, ni u kladionicu, ni u pivo ili neki drugi alkohol i mnogo ga volim zbog toga. :D

Uhhhh uzasno je kada muskarac svako malo provodi vreme pred TV-om buljeci u sport. :?


Taj mora da je neki *****.

Fudbal a i bilo koje igre gde se nadmece je s toga sto je tu prikazano kao dve vojske gde se ratuje: taktika, strategija... posmatracu radi adrenalin i sve mu se cini da moze bolje, vise...

I gladijatorske igre su bile simulacija ratovanja, sada se neke igre ublazuju ili cak sve vise prave da vode ka realnosti.

Cak je zanimljivo koliko uskarci vole kompjuterske igre (pucacke ili strategijske). To nam je u prirodi i jednostavno je jace od nas. Ja licno volim strategijske igre gde se konkretno ratuje, gde se mora upravljati vojskom... naravno i fudbal je tu, kao modifikovano bojno polje.

Ne znam da li sam lepo objasnio?!
 
Gazdarica:
Pa sta, volim i ja... I fudbal i kosarku i odbojku i vaterpolo i skijanje i tenis i atletiku...
Nerijetko mi se desavalo da sport pratim vise nego moj izabranik...

'Ajde da se ne lazemo, ti vise gledas fudbal zbog fudbalera nego li zbog samog fudbala?!

Sad kad bi te covek pitao: zasto oni trce i jure loptu, a kada je stignu, sutnu je sto dalje od sebe..., ti to ne bi umela da objasnis?!

Ako nisu fudbaleri lepi, utakmica ti je glupa. Kazi brate posteno!
 
Kazanova:
'Ajde da se ne lazemo, ti vise gledas fudbal zbog fudbalera nego li zbog samog fudbala?!

Sad kad bi te covek pitao: zasto oni trce i jure loptu, a kada je stignu, sutnu je sto dalje od sebe..., ti to ne bi umela da objasnis?!

Ako nisu fudbaleri lepi, utakmica ti je glupa. Kazi brate posteno!
Posteno govoreci, ti si zatupljeni seksista!
Hoces jos nesto da ti kazem, a da se ne lazemo?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top