Problem sa F.E.A.R.

miskopn

Početnik
Poruka
36
Imam problem sa zvukom ali ne u pravom smislu reci. Zvuk u igri se cuje kao i pojedini zvucni efekti. Ali problem je u tome sto se ne cuje nijedan dijalog (govor) izmedju likova. Zbog svega toga sam probao da zamenim audio drajvere, blokiram audio kodeke itd. ali problem je ostao isti. Da li je problem u instalaciji igre ili moja konfiguracija racunara jednostavno ne prihvata u kompletu instalaciju ove igre ?
 
e imao sam i ja taj problem i pitao sam ovde (ali me je smorila igra pa sam i odustao od igranja) Hocu da ti kazem da postoji resenje ali necu da lupam i izvlacim iz malog mozga sta su mi rekli. Verovatno ce se javiti neko sa preciznijim odgovorom. (i nije problem u konfiguraciji) mislim da ti trebaju najnoviji drajveri za zvucnu
 
nisi u pravu. ja sam imao taj problem a ne mogu da kazem da imam losiju konfiguraciju i kad sam uradio sta mi je neko ovde posavetovao igra je sasvim lepo radila bez seckanja i bez problema.
Mislim ona jeste prezahtevna ali nije tacno da se ovaj problem javlja usled losije konfiguracije.
Primera radi jedan moj drug kome sam dao dvd ima losiji racunar od mog i morao je da igtra u najminimalnijoj rezoluciji i sa minimum efektima a nije imao problema sa zvukom.
 

Back
Top