kad porastete

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.793
danas sam imao neke teshke babe...nikako da se objasnim s prvom...a druga je imala ogromne brkove (prebacivanja na temu ja i babe netju da chujem)...i neshto se mislim...pazi babe kakve su...mislim "kakav si ko neka baba"...valjda je to trip jer kao patrijarhalno drushtvo pa kao nisu imale prava nikad...i sad kao one su dozhivele neka druga vremena...sad su stare i ljudi ih poshtuju pa kao mozhe im se da smaraju po prodavnicama i bankama i tako kojeqde...e sad fala nebesima shto baba netju bit (ok ako promenim pol mozhda otju al to je malo verovatno)...kao kako zamishljate sebe ko dedu?...park i shah?...kao na pecanje?...pishete memoare?...mislite da netjete dozhiveti tu neq starost jer il tje da vas pogodi cancer il tje svi nestati u gomili toxichnih isparenja?...el mislite nekad o starosti i kako i shta?...u principu ope mi dosadno...
 
U principu mene ce ko mog caleta da picne kancer oko 50-te,ako ne i ranije pa ce da me seku i krpe kako znaju...a posto sam ja slabijeg imuniteta od njega,sumnjam da cu preziveti mnogobrojne operacije...
 
Nazalost svi starimo, al dok ja budem postao deda, ko zna sta ce sve na ovom lepom svetu da se desi. Nemogu da zamislim jos uvek sebe kao penzosa, koji seta po Kalisu i prica o nekim starim vremenima, kako je pojeb..o ovu ili onu. Uzgred bojim se starosti i smrti, al Boze moj sve ima svoj pocetak i kraj. Ajd uzdrvlje !!!
 
Pecanj nije lose... za penzionerske dane odlicna razonoda.
Nego... ubija me strasna pomisao da jednog dana mogu postati dzangrizavi starac, kome vazda nesto smeta. To me pomalo plasi... ali pecanje definitivno nije lose. :)
 
Trebalo bi se osigurati od sopstvenih gluposti u tim sedim danima.... samo kako, pitam se pitam:.. Kako izbeci taj bolni deo starosti, kada postanes dosadan kako drugima, tako i sebi...? Ila li kakvih lekova za borbu protiv penzionerske monotonije?
 
У заебано...не волим пецање...малолетнице ми нису занимљиве да бих дркао по парковима...само се са лепим докторкама супер слажем...

...ал' зато шах разбијам...можда појурим неку титулу у тим годинама...:)
 
mimo teme.
pa ne znam mogu da se razvijem u raznim pravcima ako docekam starost uopshte :I

ali ajd ovo. kako bre zamishljate vash pogreb !!!!

meni je to gore. mislim, to mozda treba isplanirati, gde, ko, shta, kako... ko zna da l ce imati ko da vas sarani.. shta kao opshtina sahrani pa na nekoj parceli zhlj..ok mozda toi nije bitno ?!
ako ste vernik makar formalno onda bi valjda valjalo da pop obavi opelo.. shta bude ako ne obavi..??? mozda nista ne znam .. sad pitanje ako je crkva lazh onda ok nema veze ali sta ako nije i sad ti hriscnanin i kao ne mozesh da udjesh u hriscanski hotel (tu su recimo ok sobe) nego cekash u hodniku jer te mrzelo da organizujesh sebi opelo !!!

je l vam smeta da se neko posle sheta i gleda neki jadan grob koji su vam skleptali...ili bash znate shta
bas sam pomislila bilo bi mozda ok da mi zasade shumske jagode na parceli. ne znam zasto. to jeneka sujeta

nemojte me chitati sada i izvini shto menjam temu tj nije izvini

umro vrshnjak znaci sta ako ja sutra umrem a nisam sebi organizovala !!! i onda svashta sam radila a nemam nikog pouzdanog ko bi me lepo sahranio !!! al i nije mi zhao sta me briga. ali mislim da na strashnom sudu nece biti bash ok prema meni nisam bogzna shta uradila. :(
 
Ма џаба...нису предмет интересовања...можда то иде са годинама...:)...не јуре ови матори ебачи пилетину џабе...

...а и оно...као учвршћивач.:wink:
 
ja sam uvek verovala da cu umreti do 25 ili eventualno 28 od neke neizlecive bolesti.a sad sto se vise priblizavam,nesto mi se ne mili :roll:
to je verovatno jer nisam mogla da zamislim svoj zivot....kao ja radim,imam decu,muza i tako to :shock:
a rekla sam vec da ako mi se nesto zaista desi i ako umrem mlada,da me ne sahranjuju nego kremiraju jer necu da me jedu crvi....bolje da se pretvorim u pepeo...a jos gore je ako pomisle da sam mrtva,al kad ono ja ziva....i probudim se a zatvorena u sanduku :shock:
zato bolje da me spale.bas me briga za spomenik.sto se mene tice,mogu posle i da me bace u wc solju ili u more.ko da mi treba gomila sasusenog smrdljivog cveca da mi stoji na grobu :roll:
 
Banshee:
ja sam uvek verovala da cu umreti do 25 ili eventualno 28 od neke neizlecive bolesti.a sad sto se vise priblizavam,nesto mi se ne mili :roll:
to je verovatno jer nisam mogla da zamislim svoj zivot....kao ja radim,imam decu,muza i tako to :shock:
a rekla sam vec da ako mi se nesto zaista desi i ako umrem mlada,da me ne sahranjuju nego kremiraju jer necu da me jedu crvi....bolje da se pretvorim u pepeo...a jos gore je ako pomisle da sam mrtva,al kad ono ja ziva....i probudim se a zatvorena u sanduku :shock:
zato bolje da me spale.bas me briga za spomenik.sto se mene tice,mogu posle i da me bace u wc solju ili u more.ko da mi treba gomila sasusenog smrdljivog cveca da mi stoji na grobu :roll:
:shock: Isto.Dobro,kod mene nije muz, :lol: al sve ostalo kremacija,bolest,buducnost,...
:shock:
 
pre neki dan sam rekla svojoj udatoj drugaridci....onako vozimo se polako...ona brblja brak ovo ono...i tako...postena zenska i to...a ja joj kazem ja kad porastem zena...:-D

ja kad porastem zena...moze to da bude naslov topika..a?

sta mislis o promeni...?
 
frozen1982.:
:shock: Isto.Dobro,kod mene nije muz, :lol: al sve ostalo kremacija,bolest,buducnost,...
:shock:
lazes...lazes...muz je :razz:

a normalno da je isto kad smo tu negde po godinama :roll:

samo sto sam ja feniks i opet cu se roditi iz sopstvenog pepela kad me spale a ti ne,tako da se u tome razilujemo.

ja nikad necu umreti :shock:
 
Nisam mnogo razmisljala o tome sta cu raditi kad budem baba. Malo mi frka, u stvari malo vise,...te starosti.
Ali sam vec sada svima naredila, da me, kad umrem obavezno spale, sahranjivanje i to sa sanducima ne dolazi u obzir (bas kao i Banshee).
Hmm, nadam se da cu biti neka aktivna baba, koja ce i tada biti spremna da uci, i nadam se da necu smarati mladje, ako mi se to desi, ima da se samoubijem.:?
 

Back
Top