Sex bez kontracepcije kada ?

Ako ste zajedno odlučili da ga koristite na početku, a frka ti je od boleština, sačekaj prvi tenutak kad ti ona predloži da ga skineš (tj, ni ne stavljaš)... Onda ćeš videti da ti ona veruje, a možeš i ti njoj, jer ako je to predložila, verujem da je raskrstila sa eventualnim drugim varijantama...
Sa druge strane, ako si već siguran, a primarni cilj kondoma ti je da se zaštitite od neželjene trudnoće, ako bi ti to predložila, ja bih posumnjao da želi da se uda za tebe... Tvojom voljom ili ne...
 
vranic_a:
Zanim me kada je najsigurniji sex bez koriscenja ikakvog kontraceptivnog sredstva.
Znam da nikada nije 100% ali kada bi moglo malo da se opusti?

Ne mogu da verujem da ću ovo sada reći, ali ajde...
Znači, ništa od opuštanja ni u toku menstruacije, ni posle menstruacije, već tamo negde dva tri dana pred menstruaciju, to bi bio, u zavisnosti od trajanja ciklusa tvoje devojke neki 24-25 dan ciklusa pa do menstruacije.
Jasno ti je, nadam se, a ako nije, pošalji devojku pa ću joj objasniti. ;-)
 
valjda postoje ono sto utvrdjuje da li je dan siguran ili ne...ako je to pouzdano

nek meri temperaturu u vagini ili anusu svako jutro otprilike u isto vreme... onda kad bude neki nagli skok to bi trebalo da bude ovulacija, i onda tja dan i valjda 3 dana je moguce zaceche jer spermatozoidi zive 3 dana unutra... tako neskako!?? takodje i 6 dana pred ovulacije nije mirno
ili obrnuto sad ne znam raspitati se kodnekih doktora...

ovulacija ima i neke spoljashnje simptome ali ja ih ne znam tacno, valjda neka drugacija sluz iz pishe

ostali dani bi trebalo da su ok po toj teoriji :I

samo ne znam mozdan eko ima dve ovulacije za period, to nisam sigurna?! dvojajcani blizanci ?!?! kako

a drugo sto taj grafikon koji se dobije nije bash precizan npr ako dodje do povecanja temperature iz drugih razloga... bolest ili shta vec. ali tako to

ali ako se neko prati mozda bi mogao vec i da oseti kad je ovulacija ili tako ...
eto ko je entuzijasta
 
vranic_a:
Zanim me kada je najsigurniji sex bez koriscenja ikakvog kontraceptivnog sredstva.
Znam da nikada nije 100% ali kada bi moglo malo da se opusti?


Najsigurnije je kad cura pije tablete. A sve ostalo je nesigurno.
c033.gif
 

Back
Top