Pitanje za muskarce, zene,narocito za molere

jelenajelena

Obećava
Poruka
66
Ja imam jedan mali problem: Slucajno sam umazala trenerku od poliestera farbom(za radijatore). Oprala sam je u ves masini, sto nije skinulo fleku, odnela sam je na hemijsko i tamo su dva puta potapali u tecnost i nista se nije skinulo. :-( Ima li neko ideju kako da skinem fleke? Mislila sam da ih ocistim razredjivacem za farbu, ali plasim se da ce mi upropastiti-izgoreti trenerku. :-(
 
jelenajelena:
Ja imam jedan mali problem: Slucajno sam umazala trenerku od poliestera farbom(za radijatore). Oprala sam je u ves masini, sto nije skinulo fleku, odnela sam je na hemijsko i tamo su dva puta potapali u tecnost i nista se nije skinulo. :-( Ima li neko ideju kako da skinem fleke? Mislila sam da ih ocistim razredjivacem za farbu, ali plasim se da ce mi upropastiti-izgoreti trenerku. :-(
Stvarno ne znam kako da ti pomognem.Ja sam stan farbo go.
 
SINDI:
pokusaj uljanim razredjivacem..nece ti ostetiti tkaninu, makar ne bi trebao..ni slucajno nemoj koristiti nitro razredjivac

Hvala Sindika! :D

Imam kod kuce razredjivac "Kolorit",pise na njemu "stetno", "zapaljivo",
Opasnost od zapaljivosti - stepen 3 Reaktivnost - stepen 0

Verovatno ovo reaktivnost 0, znaci da ipak nece da mi sprzi trenerku? :???:

Sutra cu da je potopim.
 
Ja imam jedan mali problem: Slucajno sam umazala trenerku od poliestera farbom(za radijatore). Oprala sam je u ves masini, sto nije skinulo fleku, odnela sam je na hemijsko i tamo su dva puta potapali u tecnost i nista se nije skinulo. :-( Ima li neko ideju kako da skinem fleke? Mislila sam da ih ocistim razredjivacem za farbu, ali plasim se da ce mi upropastiti-izgoreti trenerku. :-(

najbolje bi bilo da kupis novu trenerku. :D
 

Back
Top