Beli, zuti zubi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

spirittt

Zainteresovan član
Poruka
243
Koliko god prao zube,a perem ih redovno,oni su i dalje zuti..Cak su i poceli i da mi pucaju sa spoljne strane, ali ste mi za to rekli da je od nepravilnog pranja zuba...
Kako da mi zubi budu potpuno beli kao biseri?
 
Secam se da je ranije kad sam bio klinac (70-tih), bio u upotrebi neki lek koji je za posledicu imao promenu bije zuba, kasnije je izbacen iz upotrebe. Provericu kako se zvao pa cu da postujem ovde.
 
Koliko god prao zube,a perem ih redovno,oni su i dalje zuti..Cak su i poceli i da mi pucaju sa spoljne strane, ali ste mi za to rekli da je od nepravilnog pranja zuba...
Kako da mi zubi budu potpuno beli kao biseri?

Ajde kazi mi sta najvise jedes ? Jer jedes pecenu hranu, slatku hranu, soka jer pijes ?
Ukoliko budes ovo izbegao, imaces zdrave zube, pritom ih ne moras prati 3 - 4 dana.
Ne serem u vezi ovog.
 
Pjer_Nis:
Secam se da je ranije kad sam bio klinac (70-tih), bio u upotrebi neki lek koji je za posledicu imao promenu bije zuba, kasnije je izbacen iz upotrebe. Provericu kako se zvao pa cu da postujem ovde.

Cela grupa lekova se zove tetraciklini, jedan od poznatijih u narodu dovicin, medjutim nije izbacen iz upotrebe , samo se ne daje deci!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top