Кад она „има“ дечка, а у стварности...

DukeofSerbia

Domaćin
Poruka
4.720
Питање женском делу популације:
Због чега када вам приђе младић, често потежете (по мени) фразу да имате дечка/момка? Објаснићу.

Питање мушком делу популације (aко неко залута):
Како реагујете на то, а знате/сумњате да она нема у ствари нема дечка?

Моје објашњење:
Напомињем да овде није реч о девојкама које стварно имају дечка/момка, већ које га имају фиктивно.

Често сам у разговорима, кад она каже да има дечка, долазио до закључка да га она у ствари и нема. Често је њен момак само нека особа која испуњава ту улогу, а не неко ко је то стварно. Мислим да је то изговор њој самој, вероватно и њеним другарицама/пријатељицама и породици. „Ја имам дечка, ја сам ок. Знам да водим рачуна о себи.“ А у стварности, она зна, а вероватно и он, да међу њима нема ничега...
 
:confused: Ima decka-zna da vodi racuna o sebi?Taj deo mi malo nejasan,jedino ako milis da decko treba da vodi racuna o njoj?
Da odgovorim na pitanje.Ja sam mozda malko glup,al ako mi se tako kaze:imam decka, meni to znaci-imam decka.A u prevodu sa zenskog to znaci:"Dovidjenja!"Zakulisne radnje i sta je pisac(u tvom hipotetickom slucaju spisateljica)htela da kaze me ne zanimaju.Ja nisam smarac.
 
DukeofSerbia:
Питање женском делу популације:
Због чега када вам приђе младић, често потежете (по мени) фразу да имате дечка/момка? Објаснићу.
Nisam to nikad uradila.
Zašto to rade?
Pa manje je neprijatno nego da kažeš: - E, ne sviđaš mi se uopšte. 'Ajde sad idi.
Mislim, to je jedna od onih izvlačećih laži.
A ne košta puno.
Komplikovanije je kada iskreno odgovoriš.
Onda traže i objašnjenje, pa te posle i ispljuju.
 
Хвала на одговорима девојке. Знам да вам је то изговор да „откачите“ неку Сека Персу од човека. Нисам баш био прецизан, па да појасним - моје питање је следеће:

Шта је са девојкама које су у вези, али је имају само фиктивно. Да ли је ок по вама ићи на „разбијање“ такве везе?

Како Лаки каже Ђенки: „Уништио си толике бракове, а не можеш ту ус**** везу!“. Зато сам навео објашњење. Значи, она је у назови „вези“ са неким тамо лузером да би имала оправдање пред собом, а вероватно и њеним другарицама/пријатељицама и породици. Je ли по вама оправдано „разбијање“ те назови „везе“?
 
S_K_V_O:
Ja sam shvatila da covek misli na one situacije kada devojka ima decka ali je ocigledno da je ta veza bezveze a ne na situaciju kada neko svesno kaze da je zauzet iako zna da nije? Ima takvih zena ne zna im se broj... Jesam li u pravu ili ne, da znam da li da se nastavim?
Pa ima i toga...za mene je tada jos jasnije:"Ma pali bre!"
 
DukeofSerbia:
Питање женском делу популације:

[?

Моје објашњење:
Напомињем да овде није реч о девојкама које стварно имају дечка/момка, већ које га имају фиктивно.

...a i da ima...a hoce samnom...shta mislish da li treba da je iscooliram(pod uslovom da nije neki moj frend)...odgovori ti meni...
 

Back
Top