Sims 2 EP

I love Amy Lee

Početnik
Poruka
16
Da li je neko od vas uspeo da instalira neki od nastavaka za Sims 2 (University & Nightlife)?! Posto ja lupam glavu vec nedeljama, i nikako ne uspevam! Skontala sam ja Alcohol i sve to, medjutim meni instalira igricu na totalno razlicitoj lokaciji od Sims 2, pa kad pokusam da je pokrenem javlja mi da ubacim CD, koji sve vreme i jeste u kompu. Pa ljudi, pomoc!!!
 
Ima tri dela!!!U stvari chetiri sa onovnim:The Sims 2, TS2-University, TS2-NighLife, TS2-ChristmassParty...
Imam sva chetiri ali ne mogu da ih instaliram...Chim hotju da instaliram bilo koji dodatak ode na net da updateujeigru, i onda izbaci error u downloadovanja update-a...Da li je to zato shto imam wireless???
 
znam da ovo nema veze sa Simsima,ali kad instaliram Black & White 2,sve lepo namestim,pise da ne moze da nadje CD-Rom,a CD je u drajvu.

Izvinjavam se zbog offtopicovanja,ali bolje nego da otvaram novu temu
 
Ja sam taj problem prevaziso jos odavno i imam svi delovi ubaceni u komp.
Uopste nije tesko za instalaciju ali to sa cd-om je zato sto nije original pa zato skini sa www.megagames.com lazni image za poslednji nastavak ubacen u kompu mountuj u alkohol iuli deamon tools i prijatno igranje.
P.S Ovo sam pisao barem 10 tak puta na forumu.
 
markoca:
Pa mozgoidino crack ne mora da bude u folderu CRACK! Postoji Razor 1911, DEViANCE i mnogi drugi. Crack za Sims2 je kod mene bio u mo-sims2.rar fajlu.

E da se razumemo, meni je kompjuter sporedna stvar, tako da bas mene zanima krekovanje i slicne gluposti, dokle god imam ortake koji ce da lupaju glave zbog toga. Jedino sto niko od njih Simse ne moze organski da podnese, tako da pokusavam nesto da skontam, mada mi bas i ne ide od ruke! I jos uvek nisam uspela da ih instaliram! A ukus ti je ravan nuli! Mislim, te pesme su ok, ali ostale svakako nisu sranje! Odslusaj jos koji put, i shvatices poentu!
 

Back
Top