DNEVNIK

HELLGIRL

Primećen član
Poruka
533
Da li ste nekada vodili dnevnik?Sta zapisujete u dnevniku,emocije,dozivljaje ili i jedno i drugo?
EVO OVO MOZE DA BUDE SAJBER-DNEVNIK!

Pa ko nije stidljiv,a jeste zainteresovan i ima mnnogo toga da izbaci iz sebe,da ''pismeno razislja'' moze da upotrebi ovaj dnevnik(koji je,naravno,intiman,jer se medjusobno ne poznajemo).
 
HELLGIRL:
Da li ste nekada vodili dnevnik?Sta zapisujete u dnevniku,emocije,dozivljaje ili i jedno i drugo?
EVO OVO MOZE DA BUDE SAJBER-DNEVNIK!

Pa ko nije stidljiv,a jeste zainteresovan i ima mnnogo toga da izbaci iz sebe,da ''pismeno razislja'' moze da upotrebi ovaj dnevnik(koji je,naravno,intiman,jer se medjusobno ne poznajemo).
Zasto da ne...ponekad treba nesto i napisati...ne zato da bi drugi citali vec je lakse dusi...valjda smo ponekad zato ovde...ja sam do danas imala svoj mir i ponovo vratila izgubljenu ravnotezu...danas se desilo nesto sto me je opet "zaljuljalo"...na nogama sam al...osecam da moram da nesto kazem, napisem...mozda je lakse mozda nije...al tako mora... Evo i ja nesto rekoh a sad nek napisu i drugi nesto...zdravije je kazu nego potiskivati u sebi...
 
Vodila sam godinama dnevnik kad sam bila mladja... pa, mnogo mladja. I sve ih cuvam. Ponekad (doduse, retko) uzmem da ih prelistam i bas se iznenadim nekim svojim tadasnjim razmisljanjima. Ili se zapanjim kad citam o nekim stvarima koje sam potpuno zaboravila i zaklela bih se da se nisu meni dogodile. Zanimljivo je to... A sada, ponekad pomislim da bi neke stvari koje mi se dogadjaju trebalo da zapisujem. Pa da se opet iznenadjujem i zapanjujem za jedno 20 godina
 
Evo, ja bih da nešto izjavim za SAJBER-GNEVNIK...Danas svratih do "Ambasade" i Migud mi ulepša dan... :)

Neverovatno, ali odmah potom je granulo sunce i još mi poboljšalo dan, tako da se zaista osećam :cool: Naizgled, bez opipljivog razloga, ali - život čine male stvari, zar ne...

p.s. š'a mi bi da se upisujem :roll: :D
 
HELLGIRL:
Da li ste nekada vodili dnevnik?Sta zapisujete u dnevniku,emocije,dozivljaje ili i jedno i drugo?
EVO OVO MOZE DA BUDE SAJBER-DNEVNIK!

Pa ko nije stidljiv,a jeste zainteresovan i ima mnnogo toga da izbaci iz sebe,da ''pismeno razislja'' moze da upotrebi ovaj dnevnik(koji je,naravno,intiman,jer se medjusobno ne poznajemo).


Tesko da ce ovde neko nesto iskreno i napisati
 

Back
Top