barsunast bariton i seksipilnost

Nevenchica:
Heheheh i meni drago kad te vidim :D Ma sve ok, decko, ucenje, aerobik (novi momenti :lol: ) i tako... kod tebe?

e drago mi je sto je tako kod tebe,..kod mene cista suprotnost,...decka nemam,treba da ucim,..sedim kuci i nabila sam 4 kg za ove praznike,....bez sexa,...:D:D:D:D:D:D:D
Ajd se menjamo ;) ;)
Drago mi je sto si krenula na aerobik....sad cu i ja jos malo...cim prodje kineska nova godina :lol: :lol: :lol:
 
Hahhahahha ludajo jedna....Pazi sad: decka ces da nadjes, (slagala sam, i ja treba da pocnem tek da ucim) naravno da ces uciti! Jbt i mene nekad tako strefi 'depresija' pa ne mrdam od kuce (sreca pa mi se kilogrami ne lepe inace bih bila trokrilni ormar, smo pij dosta vode ;) ) A dobro znas da je to samo period koji ce proci... Head up girl :D
I moja topla preporuka aerobik+teretana. Odlican nacin da se nateraas da izadjes iz kuce, a savrseno korisno. Pocela sam drugacije da razmisljam, majke mi! :lol: Samo da pocnem normalno da spavam...
Auuuuuuu napisah sastav :D
 
Nevenchica:
Hahhahahha ludajo jedna....Pazi sad: decka ces da nadjes, (slagala sam, i ja treba da pocnem tek da ucim) naravno da ces uciti! Jbt i mene nekad tako strefi 'depresija' pa ne mrdam od kuce (sreca pa mi se kilogrami ne lepe inace bih bila trokrilni ormar, smo pij dosta vode ;) ) A dobro znas da je to samo period koji ce proci... Head up girl :D
I moja topla preporuka aerobik+teretana. Odlican nacin da se nateraas da izadjes iz kuce, a savrseno korisno. Pocela sam drugacije da razmisljam, majke mi! :lol: Samo da pocnem normalno da spavam...
Auuuuuuu napisah sastav :D

E stvarno si super,....retko koja zenska osoba moze da mi odgovara po nekim razmisljanjima,pricama,idejama,... (barem preko neta),....
Jeste depresija je,..ali aerobik cu da pocnem ali teretanu jos necu,..ipak mi je EX decko vlasnik teretane u koju idem..pa cu da ga iscooliram jedno vreme...
Bravo za POZITIVNO razmisljanje Tako treba poceti u NOVOJ GODINI!!!
 
Luciferko:
Da su se zene vekovima palile na baritone to stoji. Da su im lako davale svoje intimne delove i to stoji.

Sta mislite koliko glas muskarca, boja , jacina potsvesno uticu na lepsi pol da se seksualno preda???

Utiče, bar na mene..............kad ima neko lep glas,pa onako još tiše priča............odlepim..........:-D
Recimo, dopadalo mi se kako izgleda onaj Đorđević iz Si&Si, ali kad sam čula kako priča.........kraj.............čudno,ali istinito..............:-D
 
Pa, koliko znam, zene su se nekad davno lozile na tenore (zasto u romanticarskim operama glavnu ulogu ima tenor, a bariton i bas su rezervisani samo za starije likove (oceve, negativce...)?) A opet.... U vreme baroka su na ceni bili kastrati. (koji su mogli da pevaju cak i sopranske deonice).

A da je bariton bariton.... Najlepsi glas na svetu! Ja se mnogo lozim na duboke glasove. Mmmmmm... Ali mu ne bih "dala svoje intimne delove", to stoji.
Prija, u svakom slucaju... Lep, sexy glas. Nije presudan. U kombinaciji sa elokvencijom... (zamisli, bariton, a prica o kvantnoj fizici? Ili o nekim clanovima novog zakona? Brrrrrrr)
Bitan je i izgled. E, ako se ta tri spoje... Mijau!!!!! Onda cu da zazmurim i slusam njegov glas....
 
Nevenchica:
Hahhahah i ja isto :D... dobro je, da znas :lol:

Ja sam samo dosla da se javim mojoj prijateljici Nevenchici ,....
NEVENCHICE CAO!
c009.gif
 

Back
Top