190 benzinac i dizel

Zagor BG:
To je najslabiji i najgori Mercedes i beži od njega! i od Mercedesa uopšte jer je većina bila na taksiju. Što se tiče kilometara to zavisi od održavanja i načina eksploatacije.
na bih se složio
1. 190 možeš sresti kao taksi ovde ali u Nemačkoj teško
2. dizel je trom i nejak za sadašnje CDI HDI TDI pojmove ali svi primerci koje sam video su prešli bez izuzetka preko 500 000 km baz većih popravki i na domaći dizel i uz domaće majstore .
problem je što se taj model ne radi već dugo i teško ćeš naći dobar primerak .
 
Sikorsky:
OK,relativno je ali pojasni.
Nema tu neke filozofije. Uslovi u kojima je auto eksploatisan, kakav vozač je bio vlasnik, koliko njih je bilo vlasnik/vozač. Ovaj sipao ovo ulje, onaj ono. ovaj redovno servisirao, onaj neredovno.
Ne znam kako bih drugačije mogao da objasnim. Ali ovo si već znao.
 
Zagor BG:
To je najslabiji i najgori Mercedes i beži od njega! i od Mercedesa uopšte jer je većina bila na taksiju. Što se tiče kilometara to zavisi od održavanja i načina eksploatacije.

Neznam bas dali je najgori Mercedes, ali cak i da jeste - najgori Mercedes je i dalje bolji nego najbolja auta nekih kompanija.
 
jomini:
Nema tu neke filozofije. Uslovi u kojima je auto eksploatisan, kakav vozač je bio vlasnik, koliko njih je bilo vlasnik/vozač. Ovaj sipao ovo ulje, onaj ono. ovaj redovno servisirao, onaj neredovno.
Ne znam kako bih drugačije mogao da objasnim. Ali ovo si već znao.
U pravu si totalno ali sam mislio u nekoj teoriji da su oba automobila isto kvalitetno odrzavana,sta bi bilo sa benzincem a sta sa dizelom na pola miliona?
 
Nema pravila....Sve zavisi od stila voznje i odrzavanja...Moj punto ima 180000 kilometara i motor ne pokazuje ni najmanje znake zamora....U principu svaki motor moze da predje 200000 kilometara...
 

Back
Top