Where is it

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
G

genius08

Gost
Nabavio sam program koji se zove Where is it koji sluzi za pravljenje kataloga diskova da bi ja kao korisnik mogao da vidim na kom disku mi se nalazi odredjeni fajl,ali imam problem jer ne mogu da ga registrujem.Zanima me na koji način da registrujem program ili da mi neko eventualno preporuci neki drugi program tog tipa.
 
E, nisam siguran za Where Is It da li se placa ili je free!?!
Sta ti trazi kad kazes "registracija", jel samo da se prijavis na net-u negde kod njih , ili ti trazi neki SERIAL No?
Ako ti trazi serijski broj, ili juri crack ili ga plati, nema trece! :twisted:
 
genius08:
Nabavio sam program koji se zove Where is it koji sluzi za pravljenje kataloga diskova da bi ja kao korisnik mogao da vidim na kom disku mi se nalazi odredjeni fajl,ali imam problem jer ne mogu da ga registrujem.Zanima me na koji način da registrujem program ili da mi neko eventualno preporuci neki drugi program tog tipa.

Program je dobar, ali ja nisam uspeo da ga registrujem. Koristim neregistrovanu verziju i zavrsava posao.
 
Billy verzija koju ja imam je 3.03 ako sam dobro video,program mi radi i neregistrovan ali je problem sto za pravljenje kataloga ima limit na 2 GB,to je negde oko 4 diska a ja ih sa mp3 muzikom imam preko 200
 
Ma bre....Program radi i neregistrovan ali kao sto covek vec rece,ima ogranicenost..Decko,where is it je najbolji,ali se moras snaci....BTW,ima neko ko bi hteo da se menja sa MP3?..Javite se na private!
 
Sve jedna neregistrovana verzija ima limit 2gb ili neka cetiri diska.Potrazi kljuc na internetu.Ako ga nadjes, a sigurno hoces samo ga iskopiraj u program file to jest tamo gde se program instalirao,i problem je resen.Ja koristim verziju 3,25 i odlicna je, a i imam kluc za istu.Bolju verziju nisam ni trazio jer i ova ispunjava moje zahteve
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top