Najpozitivniji znak po vasem misljenju?

ja bash ne volim blizance... mrzim njihovo lazno sneshkanje dok u sebi misle: 'boze kako me nervitash1 ne mogu da te gledam ochima!'... ali i dalje se smeshkaju i izlaze sa tobom is ve kao strava... ma blah...
volim bikove... slichno se u slichnom rastvara shto bi rekli hemichari...
ja sam ja mislim dupli bik... :rolleyes:
 
Ako gledamo po vedrini i zivotnoj radosti, i ja glasam za blizance... Nekad imam osjecaj da te ljude kao po pravilu cesto sustize nepravda, a oni se iz petnih zila trude da zadrze osmjeh na licu. Ponekad kad pogledam nekog blizanca, samo cekam kad ce da stavi cuclu u usta jer vecina njih djeluje ne djetinjasto vec bebasto... I mislim da se oni bas ne trude da budu takvi, vec da im je to urodjeno. Vedrina i blagost. S druge strane, uz to ide da su nestalni, povrsni i sl, a to vec nije tema ovde.
 
W.A.S.P.:
Dzimi Hendriks i Dzim Morison su bili nezainteresovani za zivot???? eto ti dva najveca strelca

Nisam ovo znala da su Hendriks i Morison bili strelčevi, ali obožavam njihovu muziku.
Evo vam još nekoliko poznatih strelčeva pa prosudite jesu li zaista pozitivni: Vudi Alen,
Džejn Birkin, Edit Pijaf, Marija Kalas, Nostradamus, Ludvig van Betoven, Frenk Sinatra,
Volt Dizni, Gustav Ajfel, Vinston Čerčil, Džejn Fonda...
 
W.A.S.P.:
nemoj da pocnem da nabrajam ko je sve bio skorpija... u*races se i nostardamus nije bio strelac koliko ja znam

Pa ti si prvi počeo sa nabrajanjem.
Što se mene tiče možeš slobodno da navedeš poznate škorpije, znam jednu škorpiju
koju izuzetno cenim - Pikaso! Sjajan i genijalan, ali težak ko zemlja!
Nostradamus jeste strelac - proveri!

p.s. povedi računa o rečniku - nije teško biti fin.
 
Pa, ni Betoven nije bio nešto pozitivan koliko ga se sećam :lol:

Šalu na stranu, po mom skromnom mišljenju to su vazdušni znaci Blizanci, Vaga i Vodolija, ali za njima ne zaostaju mnogo ni vatreni Ovan, Lav i Strelac.

Zemljani su uglavnom nadrndani, a vodeni njanjavi.

I na kraju da dodam ono neizbežno - ČAST IZUZECIMA!
 
@crni_opal
Jeste, ona je skorpija, proverila sam google.Novina je greskom napisan da je rodjena 11.decembra 1962(umesto 11.novembra). Izvinjavam se na greskama.

@aurora77
veliki pozdrav za tebe od strelice! Moja seka(skorpija) i ja se ponekad raspravljamo, ali se super slazemo i zezamo. :D ;)
 
Oliji:
Ćao Oliji (:

Oliji:
Ima situacija u kojima ne progovorim ni jednu jedinu rec,samo se smeskam,a to je obicno kada mi nesto ne odgovara.:)

Malo ću posmatrati mog profesora, hoću da vidim kako on reaguje kad mu nešto ne odgovara.
U poverenju:
mislim da taj čovek ćuti samo kad je veeeoooma zbunjen...(znači retko).


I da... on smišlja reklame u slobodno vreme. Povezao se sa svojom devojkom koja to radi i tako to...

Muzičar, ha?
baš lepo (:
 

Back
Top