Партизан на раскршћу?

Little_white_witch

Zainteresovan član
Poruka
107
Партизан је на почетку 2005. године обећао својим навијачима куле и градове-полуфинале Купа УЕФА (то су рекли и Вукчевић и Вермезовић), титулу, ПОБЕДУ НАД ЗВЕЗДОМ, рутински улазак у Лигу Шампиона, као и да ће презимити тамо. Навијачи су почели а долазе на стадион. чак и на мање утакмице-нпр.против никад слабијег Смедерева на стадиону је било око 5000 гледалаца.
Сви знамо шта је било-од обећања су донели само титулу, 7. маја Звезда ће обележити петогодишњицу последњег пораза од Партизана, за Лигу Шампиона смо и те како извисили, јер су нас најсабији противници икад у квалификацијама-Словаци-избацили, а Макаби, најгору екипу овогодишњег Купа УЕФА не бих ни да спомињем.
Навијачи су престали да иду на утакмице.
Тимок нас је набушио у Купу.
У октобру смо са првог места пали на четврто, а после се једва вратили на друго.
У скорије време, Партизан није за једно пролеће успео да узме Звезди титулу, а с обзиром да и појачања иду слабо, ДА ЛИ ЈЕ ТИТУЛА ВЕЋ ПРОДАТА!?
Али, са друге стране, Ребер је у игру почео да уноси промене. Шутнуо је Вукчевића, који је све нервирао (извињење онима који не мисле тако), у игру су почели да улазе они играчи који су на ред чекали и годинама, због других који су имали блиске везе са управом, Лазовић, а можда и Вукић се враћају.
Шта ће бити, одговорите сами!!!
 
Партизан је на почетку 2005. године обећао својим навијачима куле и градове-полуфинале Купа УЕФА (то су рекли и Вукчевић и Вермезовић), титулу, ПОБЕДУ НАД ЗВЕЗДОМ, рутински улазак у Лигу Шампиона, као и да ће презимити тамо. Навијачи су почели а долазе на стадион. чак и на мање утакмице-нпр.против никад слабијег Смедерева на стадиону је било око 5000 гледалаца.
Сви знамо шта је било-од обећања су донели само титулу, 7. маја Звезда ће обележити петогодишњицу последњег пораза од Партизана, за Лигу Шампиона смо и те како извисили, јер су нас најсабији противници икад у квалификацијама-Словаци-избацили, а Макаби, најгору екипу овогодишњег Купа УЕФА не бих ни да спомињем.
Навијачи су престали да иду на утакмице.
Тимок нас је набушио у Купу.
У октобру смо са првог места пали на четврто, а после се једва вратили на друго.
У скорије време, Партизан није за једно пролеће успео да узме Звезди титулу, а с обзиром да и појачања иду слабо, ДА ЛИ ЈЕ ТИТУЛА ВЕЋ ПРОДАТА!?
Али, са друге стране, Ребер је у игру почео да уноси промене. Шутнуо је Вукчевића, који је све нервирао (извињење онима који не мисле тако), у игру су почели да улазе они играчи који су на ред чекали и годинама, због других који су имали блиске везе са управом, Лазовић, а можда и Вукић се враћају.
Шта ће бити, одговорите сами!!!
ИЗВИНИТЕ, ОВО ЈЕ МОЈА ТЕМА, БИО САМ УЛОГОВАН НА СЕСТРИН НАДИМАК!!!
 
Cuo sam da Radovic ide negde na pozajmicu,ili ga prodaju?Zasto?Tako dobar igrac!Kao i Branimir Petrovic,malo je odigrao,ali sto je odigrao,odigrao je odlicno.Zasto je Vermezovicu(zvanom taktika kada god mozes vrati Kralju) bio problem da malo cesce igra Radonjic,koji je nazalost jedan od boljih u crnackom napadu?Hiljadu nekih stvari ...nemam pojma sta ce biti sa Partizanom...ali pretpostavljam,bice uvek dobrih igraca,odigraju jednu sezonu,u drugoj rasturaju u trecoj vec nisu u Partizanu...jednostavno je to tako...sto bi igrao ovde za male pare?Voli Partizan?:) Koliko je to ljudi pricalo za Vukcevica...kao Partizan mu je u srcu...bas ga voli,nikada nece otici itd...
 
E sad realno ono sto pricaju Bjekovic i Albert Budj... mislim Nadj da je Partizan kvalitetniji od Zvezde je krajnje smesno i cinicno.Zvezda ove godine provereno uzima titulu a Partizan...pa bilo bi dobro da pocnu da igraju fudbal umesto da namestaju utakmice pa bi onda mozda bolje prosli u Evropi.
 
Situacija je takva da je Partizan ove godine mogao ladno da uzme titulu (bez dobacivanja molim!) da nije bagra iz uprave sve usrala. Setimo se početka prvenstva. Ubedljivi i nepobedivi. I šta se posle desilo sa timom može odgovor da nam da baš ta bagra. Posle doveli Rebera da ih vadi iz tih gowana koja su sami napravili. Ništa obećavajući nije ni prelazni rok. A očigledno je da u timu fale igrači na nekim pozicijama da bi Reber mogao da radi kako zna i ume jer je pokazao da može da uradi nešto i u ovom prvenstvu.
Videćemo kad za to dođe vreme, kad počnu prve utakmice za bodove. Odmah će se znati šta možemo da očekujemo na samom startu prolećnog dela. Biti ili ne biti.
A već sledeće sezone sa Reberom bez bagre (ako je ikako moguće) novi Partizan. :!:
 
Tesko da Partizan moze nesto da uradi bez navijaca...a sigurno je da se oni nece vratiti na tribine sve dok ne odu ovi lopovi. U Zvezdi je bila slicna situacija ali je Dzaja poslusao Delije spakovao se i otisao. Uprava Partizana je prvo otvorila kapije za sve tekme, pokusace mozda da dovede i jos nekog poznatog stranca pa sa time da se "pomiri" sa navijacima..ali tesko...
Mislim da ce Zvezda ove godine uzeti titulu i ako Bog da ulazi u Ligu Sampiona...lepo se pojacava..tako da...
 
Sa jedne strane,mozda je i bolje sto smo ispali iz LS (nemojte da mslite da se pravdam)...
Da smo prosli,svi bi i dalje samo zazmurili na lopovluke uprave, a ovako timu pao moral, Zeka uzeo pare od izraelaca,Vermez dobio otkaz...
Ako,sam je kriv...Da je ubacivao u igru malo vise Radonjica, umesto Grubjesica,tatinog sina,sve bi bilo drugacije...Davali bi vise golova i verujem usli u LS...
Nego,mozda nije ni covek kriv,verovatno je morao da slusa ove iznad sebe.A da ih vidim sad kod Rebera...prc..samo cute,kao i kod Mateusa...Cim se uprava ne mesa u taktiku rezultati su i vise nego dobri,ali to se nazalost vrlo retko desava!
Zvezda se oslobodila Dzaje,ali u partizanu ima 3 puta vise lopova :evil:
Ako, nece moci zauvek!!!
UPRAVA NAPOLJE
 
Гробари, наша врста је угрожена на овом форуму!
Шта је ту је, Звезда заиста делује као боља тренутно, али кад се Партизан врати у форму, Звезда ће се деморалисати и по старом обиају почети да губи од много слабијих клубова (ипак не сигурно слабијих од Тимока, ми смо претплаћени на Зајечарце). Добре вести-Портсмут, Шахтјор, Вукић, Партизан и остали јунаци ове јужноамеричке сапунице су на путу да се договоре, што су данашње новости.
Лазовић је већ у Партизану, што је већ свима, надам се, јасно.
Цигани, Звездаши, Делије, како већ, молим вас, ако већ дискутујете на ову тему, не причајте О ЗВЕЗДИ него о Партизану.
 
Kao sto mi rece neki dan moj otac(a ovaj to cuo od nekog naseg pevaca):"sine, deda ti je navijao za partizan,ja sam navijao za partizan ti nastavi da navijas i dovizavljavaces samo ponizenja".
To je cista istina i mislim da ce tako i ostati sve dok gospoda:
KUBANSKA CIGARA I DUSKO DUGOUSKO sjede tamo gdje sjede.
Svaka cast gospodi za sve sto su uradili za ovaj klub(ipak je bilo uspjeha proteklih godina), ali mislim da je vreme da dodju novi ljudi na celo Partizana.
I dok komsijama drugi placaju milionske ugovore, od partizan
svi bjeze kao da je sugav.Pa treba se zapitati ko je za sve to kriv.
A sto se tice Lazovica i Vukica:cisto zamazivanje ociju.
Oni su vrhunski igraci i jedina uzdanica za nastavak sezone.
Ali sa druge strane oni ce Partizana(narocito vukic)kostati k'o
Svetog Petra kajgana da bi za vec na ljeto otisli u neki drugi
klub za mnogo manje pare.
Vukcevic je dobar igrac sa genetski ugradjenom osobinom:sebicnoscu.
 
Fudbalski reprezentativac SCG i doskorašnji član engleskog Portsmuta Zvonimir Vukić ovog proleća ipak će i definitivno nositi dres beogradskog Partizana!

Nekadašnji fudbaler Šahtrjora (čiji je i dalje član po ugovoru) posle višenedeljne sage u koju su bili umešani Šahtjor, gazda Portsmuta Milan Mandarić i čelnici crno-belih, konačno je ponovo u beogradskom klubu u kome je i stekao status reprezentativca.

Vukić će u 16 i 30 potpisati ugovor do kraja sezone sa Partizanom u Fudbalskom savezu Beograda, a pripremama u Dubaiju priključiće se sutra jer već u ponedeljak u 20 sati leti na Bliski istok
 

Back
Top