Дс и њихова лажна демократија.

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Хвале се да су некакве демократе, да су толерантни, пријемчиви за туђе мишљење...Али само пробајте да им контрирате! Управо они имају тотално хитлеристички начин размишљања (али за Србе много гори него Хитлер), за њих постоји само „entweder - oder”. Или си тотално укалупљен у њихову идеологију и њихово виђење демократије, или си фашиста, расиста, нациста, шовиниста...Никакве чињенице, никакву реалност која не иде у прилог њиховој идеолошкој поставци они не прихватају, и никаквог одступања од њиховог пута нема.Слобода говора да, али само за њих и њихове истомишљенике. Живе у уверењу да су весници месијанске идеологије и без и трунке размишљања би физички ликвидирали све неистомишљенике уколико би им се дала прилика. Дискусија са таквима је бесмислена, они хоће само да држе монолог.
 
-Dimitrije-:
Хвале се да су некакве демократе, да су толерантни, пријемчиви за туђе мишљење...Али само пробајте да им контрирате! Управо они имају тотално хитлеристички начин размишљања (али за Србе много гори него Хитлер), за њих постоји само „entweder - oder”. Или си тотално укалупљен у њихову идеологију и њихово виђење демократије, или си фашиста, расиста, нациста, шовиниста...Никакве чињенице, никакву реалност која не иде у прилог њиховој идеолошкој поставци они не прихватају, и никаквог одступања од њиховог пута нема.Слобода говора да, али само за њих и њихове истомишљенике. Живе у уверењу да су весници месијанске идеологије и без и трунке размишљања би физички ликвидирали све неистомишљенике уколико би им се дала прилика. Дискусија са таквима је бесмислена, они хоће само да држе монолог.

Извињавам се свима који стално нападају и јуре Димитрија по овом форуму све заједно са шерифом ...али... ЈА СЕ ПОТПУНО СЛАЖЕМ СА ОВИМ ЊЕГОВИМ МИШЉЕЊЕМ ! :razz:
 
Elvin:
ja sam tebi već više puta rekao s' kim si takav si...ništa neobično.

Ето видиш, сада си управо ДЕМОНСТРИРАО И ПОТВРДИО ОНО ШТО ЈЕ ДИМИТРИЈЕ ПОСТАВИО КАО ТЕМУ - ДС и њихова лажна демократија... дакле... Ти и још неки сте Д. прво обележили и квалификовали као "неонацисту" и ако се било ко сложи са било каквим његовим мишљењем онда Ти напишеш С' КИМ СИ - ТАКАВ СИ ... мисли мало о ономе што постујеш :confused: :confused: :confused:
 
Elvin:
ma ne...nisam ja tebi rekao da si neonacista...

još uvek nisam čuo argumente za tvrdnje vrlog dimitrija,ali pošto si se složio sa njima,a nisi izneo argumenete,vidim da i ti deliš isti mentalni sklop kao vrli dimitrije.
a odakle ti da ja predstavljam ds na ovom forumu?
nisam ja ničiji advokat.

То да си ДС-овац види се по томе како пишеш, како размишљаш и како гласаш на анкетама... врло просто... можда ниси њихов члан али их подржаваш...

А што се тиче става Д. са којим се сложих, даћу Ти само један пример, верујем довољан :

за време сабље сеоски фишкал, адвокат и главни гласноговорник "сабље" (осим наркомана Чеде) затражио је ПРИВРЕМЕНО УВОЂЕЊЕ СМРТНЕ КАЗНЕ... то што је он као "правник" и цигањштура обреновачка тако нешто предложио мене уопште и не чуди... АЛИ ТО ШТО СУ СВИ ОСТАЛИ У ВЛАДИ ЋУТАЛИ ... је само доказ свега што је навео учесник Димитрије... тј. ја са тим ликовима који ће мени да дробе о демократији више до краја живота више немам шта да причам, они су само клонови једне те исте смрдљиве КПЈ...
 
eremita:
за време сабље сеоски фишкал, адвокат и главни гласноговорник "сабље" (осим наркомана Чеде) затражио је ПРИВРЕМЕНО УВОЂЕЊЕ СМРТНЕ КАЗНЕ... то што је он као "правник" и цигањштура обреновачка тако нешто предложио мене уопште и не чуди... ...


verovao ili ne,nije kalamunja...roditelji mu iz velike plane,belci...ziva istina.sad cujem bacili mu molotovljev koktel na kucu...mora da mislils da je to strasno cool i ispravno
p.s. a onaj zarathustra mene nesto proziva za rasizam...
 
serb_pagan:
verovao ili ne,nije kalamunja...roditelji mu iz velike plane,belci...ziva istina.sad cujem bacili mu molotovljev koktel na kucu...mora da mislils da je to strasno cool i ispravno
p.s. a onaj zarathustra mene nesto proziva za rasizam...

Па могу Ти рећи да је Заратустра био у праву када Те је прозивао за расизам... јер ја прочитах целу вашу расправу.

Ја, наравно, нисам расиста, али у жару дијалога када желим некога да оцрним због његових поступака умем да кажем свашта... и када га назовем "цигањштура"то не значи да ја не волим Цигане... напротив... не волим Батића...

п.с. жао ми је ако су цигањштури бацили молотовљев коктел... није место овде на форуму јер је јаван да Ти напишем шта све знам о Батићу... али ја сам ПРОТИВ рата и против убистава надам се да је то јасно... и против терора било које врсте... а Батић се "много игра" и "много прави паметан", дакле како је сејао тако и жање... што мени неко не баци молотовљев коктел ???
 
eremita:
Па могу Ти рећи да је Заратустра био у праву када Те је прозивао за расизам... јер ја прочитах целу вашу расправу.

Ја, наравно, нисам расиста, али у жару дијалога када желим некога да оцрним због његових поступака умем да кажем свашта... и када га назовем "цигањштура"то не значи да ја не волим Цигане... напротив... не волим Батића...

п.с. жао ми је ако су цигањштури
бацили молотовљев коктел... није место овде на форуму јер је јаван да Ти напишем шта све знам о Батићу... али ја сам ПРОТИВ рата и против убистава надам се да је то јасно... и против терора било које врсте... а Батић се "много игра" и "много прави паметан", дакле како је сејао тако и жање... што мени неко не баци молотовљев коктел ???

daj brate,volish cigane? nemoj te fore...ti si srbin,i nepodnosljivost bashibozluka ti je u genima,o tome ja pricam..."pazi da te ne ukradu cigani","kakva im je prljava kuca,ko u cigana" i slicne domace izreke...
 
-Dimitrije-:
Pa ti si ci*anin (kao i tvoj avatar) i to onaj najgori :razz: Prlj*v, aljk*v, pus'o bi k*rac za pare.

dimitrije,sine mitre...bio uvek zadnja rupa na svirali,teshko detinjstvo,skopchano sa osecajem inferiornosti jer si uvek ispadao glup,i u drushtvu i u sholi...losh djak,devojke te nisu volele,zato sto si bio glup i ruzan,jachi te maltretirali,uspeo jedva da zavrshis neku trogodishnju skolu..opcinila te ideologija nacizma,kao i svaka druga u kojoj jachi maltretiraju slabije,zato sto u dubini dushe znas da si bedni crv koga niko ne zarezuje dva posto...te se stoga priklanjas "jakom autoritetu",koji naravno misli za tebe,jer ti za to nisi sposoban...
 
Elvin:
ajde sada lepo...kad sam ja tako nešto rekao?

Па ја и не кажем да си Ти тако нешто рекао... рекли су други и то више пута... а Ти лично се свађаш са свим Србима овде све док се не појави неки муџа или ујка... е онда и Теби падне мрак и пробуди се Србин али када би пренели овакву ситуацију у стварни живот ТВОЈА РЕАКЦИЈА БИ БИЛА ...еј, касно Марко на Косово стиже...-
 
serb_pagan:
dimitrije,sine mitre...bio uvek zadnja rupa na svirali,teshko detinjstvo,skopchano sa osecajem inferiornosti jer si uvek ispadao glup,i u drushtvu i u sholi...losh djak,devojke te nisu volele,zato sto si bio glup i ruzan,jachi te maltretirali,uspeo jedva da zavrshis neku trogodishnju skolu..opcinila te ideologija nacizma,kao i svaka druga u kojoj jachi maltretiraju slabije,zato sto u dubini dushe znas da si bedni crv koga niko ne zarezuje dva posto...te se stoga priklanjas "jakom autoritetu",koji naravno misli za tebe,jer ti za to nisi sposoban...

Lep sam i pametan srbin i ozenjen sam lepom srpkinjom. A ti pusis ***** i bulje za pare. Ja nazista :lol: :lol: Ja sam samo napisao mentolu umnobolni, da je Hitler bio upravu u samo jednoj stvari (sta mislis kojoj :lol: ).
 
Elvin:
jesam tebe pitao neandretalče?
ajde odskakući.

2 eremita

ako ste mixajlo,dimitrije i ti svi srbi...onda je kao što kažeš.

Vidim boli te istina. Sta rece neandertalac :lol: :lol: :lol: Nema veceg sl'ama od vas dsovaca i ostalih dosmanlija. Histericno podrzavate mudzahedine u Srebrenici i bosni, koji su klali, silovali i zverski mucili srbe. Pored Bratunca prolazite kao pored smrdljivog sira.
 
Elvin:
jesam tebe pitao neandretalče?
ajde odskakući.

2 eremita

ako ste mixajlo,dimitrije i ti svi srbi...onda je kao što kažeš.

Ето видиш... и шта сад да ја радим... да Ти одговорим такође увредом... али нећу... немаш аргументе... а веруј ми да ја Тебе могу више да увредим него Ти мене...

ај' здраво :mad:
 

Back
Top