6o culo

!van

Zainteresovan član
Poruka
204
sigurno ste imali nekad u zivotu neki osecaj koji ne spada pod nasa "default" :) cula..
mozda je tema bili ili pisano o vom .ako jeste brisi ..slazem se...

- bas pre nekoliko minuta sam primio poruku, sekund posto sam uzeo telefon da vidim ima li propustenih poziva ili poruke...(moze biti i ogromna slucajnost)
- koliko puta pre nego sto telefon zazvoni pomislim na da ce se to desiti...
- ili da ce neko da dodje ili sl...
to sve moze biti samo ogromna slucajnost ...ili samo podsvesno razmisljanje koje zapravo nije slucajnost nego sam znao da treba neko da pozove u to i to vreme...i mozak je sam ..bla bla bla...razumete me vec...:)

e sad ...postoje stvari koje ne mogu biti slucajnost...desava mi se , a nadam se da nisam sam...recimo u autobusu da osetite jednostavno neciji pogled ....
ili da idete ulicom i osetite nekako da ima nekog iza vas...(to mi se desilo par puta i kad nije bilo nikog) :) buahaha

ima jos dosta slucajeva nadam se...

pa bih voleo da cujem ima li neko nesto da iskucka...vezano za to misteriozno sesto culo ...ili kako god da se nazove ...
poz
 
po meni shesto chulo ne postoji...shesto chulo je tvoj instinkt i on je u tvojoj glavi i on mozhe da se aktivira kad god je ili tuzhna ili srecna ili opasna situacija :p zz

S
 
Slazhem se sa jednastwar....
A inache,to shto se tiche pogleda u busu-to je jednostavno neshto shto se zove profile pogled,i to ima svako ljudsko bitje ,da u odredjenom radijusu mozhe da oseti ko ga gleda...
 
pazi ovako........šesto čulo u stvari i nije šesto...heh

Nego ,znate šta.....naši mozgići su isuviše jadni da bi smo polemisali o šestim čulima.....

Evo malo logike......
nervi šalju impulse do mozgića.....mozgić reaguje i naredjuje....E ,sad ti impulsi su ustvari naelektrisani.....dakle poseduju odredjenu energiju...naravno....heh.........E sad........zamisli gleda te neko u basu.....on na prvim vratima ,a ti na drugim (na primer)....a ti okrenut ledjima...ne vidiš ga...E,sad.....zamisli njegov mozgić....salje impulse ka tvom telu.....Pa šta misliš hoćeš li znati da te gleda ,pa i da se ne okreneš......Naravno da hoćeš...,al ne bi da sugerišem..sam lepo razmisli.......
 

Back
Top