U Banci i u posti i svuda....

hemoroid

Zainteresovan član
Poruka
425
Gde je neki red, tu su i oni koji.
1.Disu za vrat
2.Privlace delove svoga tela do naintinijih tacaka vasem telu
3. Imaju neprijatan zadah
4. Ispustaju tecnost iz usta i delice nesazvakane hrane, dok se trude da vam saopste nesto jako vazno.
5.Jako zure
6.Nezure,pa izgleda da su tu radi provoda
i jos 1.000.000 razlicitih varijacija na temu. Sta raditi? Kako im se obratiti?
 
Da,nekad mislim da nas narod voli redove jer navikao se vec dugi niz godina da tako zivi, u redovima se druze, izjadaju jedni drugima, sprijatelje, ispricaju svoju zivotnu i porodicnu situaciju, kolika im je plata il penzija... Ja licno se uzasavam redova u bankama, postama i dr. institucijama, mrzim guzve i zagusljive prostorije. Ne volim da se druzim na taj nacin, i ne znam kako se obratiti nekom takvom i sta mu reci. U svakom slucaju kad mi pukne film, okreneme se i kazem Jel mozete malo da se pomerite, gde cete na mene i verovatno bi krenulo dalje "Sta ti meni, pa mene guraju", znate ono ako ti je guzva u autobusu ti uzmi taksi...
 
joooj da , u posti je uvek haos..milion penzionera svaki dan po redovima..Ne daj Boze da moram nesto da uplatim, redovi katastrofa..Kad dodju penzije, tad ni ne prilazim posti..

A znate sta sam ja jos primetila..Nas narod obozava da stoji po redovima i da se gura.. A to takodje vazi i za POKRETNE stepenice!!! Na njima me obavezno neko gura od pozadi :shock: Kao da je problem preskociti jedan p o k r e t a n stepenik, pa stati normalno :? Ma jok
 
ja iskreno dobijam aritmiju i preznojavanje od reda ,, ali svidja mi se kada odem u banku ,,, i dodjem do šalteruše ,,, a iza mene na podu crta sa oznakom "hvala što poštujete tudju privatnost" ,, i tada se dešava --- osetim dah i pogled na moj novčanik ,, onaj pogled bez treptaja --- da ne propusti neki pokret ---možda bude presudan ,,, i tada se ja okrenem obezbedjenju i kažem "molim vas radite svoj posao """ ,,, baja pridje i udalji divaljaka kome viri glava preko mog ramena ,,,, znam da je više ljudi koji znaju za pristojnost ali džaba kada onaj mali procenat pokvari svako "srljanje" u civilizaciju
 
avesic:
ja iskreno dobijam aritmiju i preznojavanje od reda ,, ali svidja mi se kada odem u banku ,,, i dodjem do šalteruše ,,, a iza mene na podu crta sa oznakom "hvala što poštujete tudju privatnost" ,, i tada se dešava --- osetim dah i pogled na moj novčanik ,, onaj pogled bez treptaja --- da ne propusti neki pokret ---možda bude presudan ,,, i tada se ja okrenem obezbedjenju i kažem "molim vas radite svoj posao """ ,,, baja pridje i udalji divaljaka kome viri glava preko mog ramena ,,,, znam da je više ljudi koji znaju za pristojnost ali džaba kada onaj mali procenat pokvari svako "srljanje" u civilizaciju

Stara dobra avesic u svom fazonu he he he.................tako te volim srećo....8)
 
Ja imam broj mobilnog dečka koji radi u mojoj banci - samo mu zacvrkućem u telefon i pojavi mi se na vratima kancelarije sa svim potrebnim papirima :oops:

Ponavljala sam mu stalno ,,opet ništa nisam razumela'' kad je trebalo da podignem kredit za kola - zayebo se i dao mi broj...
 
Supertajni:
He he he..........još ćeš da mi postaneš idol.......8)

ma jok :lol:
To je ona varijanta - uđeš, prošaraš pogledom gde ko sedi... Kad ugledam neko mlađe muško svane mi. Onda mu se približim i počnem - Dobar dan gospodine (pa pročitam ime koje visi na reveru) ja sam ta i ta, radim tu i tu i imam problem za koji sam čula od koleginice da samo vi možete da rešite... Sve uz ćiu, ćiu varijantu, obećano piće prilikom sledećeg susreta (što se naravno neće dogoditi) i eto... čista prevara ali uspeva u 100% slučajeva - svi vole da se osete kao da su poznati i važni.

Kraljice - šta god ti treba vikni :lol:
 
majcheki:
ma jok :lol:
To je ona varijanta - uđeš, prošaraš pogledom gde ko sedi... Kad ugledam neko mlađe muško svane mi. Onda mu se približim i počnem - Dobar dan gospodine (pa pročitam ime koje visi na reveru) ja sam ta i ta, radim tu i tu i imam problem za koji sam čula od koleginice da samo vi možete da rešite... Sve uz ćiu, ćiu varijantu, obećano piće prilikom sledećeg susreta (što se naravno neće dogoditi) i eto... čista prevara ali uspeva u 100% slučajeva - svi vole da se osete kao da su poznati i važni.

Kraljice - šta god ti treba vikni :lol:


Na žalost u obezbeđenju rade samo muškarci a do onih riba na šalteru je teško doći u smislu da im privučeš pažnju.....ali naćiću lek i za to...............8)
 
Ne razumem šta je to "ćiu ći"....il' su i vas možda jadi otrovali, pa dođoste aaaaaamo..da kad ljude znaaamoo..

Zbog mene je jedan pre par godina izgubio posao u Meku. Bio sam nadrkan, gladan i sam pred kasom.. tolerisao sam mu 17 min, otišao sam, prijavio osobu kod šefa..i nikad ga više nisam video..tako se to radi. Strana firma u mom ataru mora da radi kao i svuda u svetu..

Inače, ne čekam u redovima dužim od 10 metara, nosim u džepu poseban metar, onaj što ima kočnicu..šloserski.
Odoh da jedem pilence :))
 

Back
Top