MARTINKE!!!

  • Začetnik teme Rock-metal girl
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
R

Rock-metal girl

Gost
E,nedavno sam kupila martinke. Nikada nisam bila srecnija!!! Ali mnooooogo su teske. Nosi li ih jos neko? Da li su va samo u pocetku bile neudobne?
 
Ti sto kupujes martine na pola godine,odakle ti covece para.Ja sam se 3 puta prevrnula kad sam videla koliko su.A kako sam krenula sa skupljanjnem para kupicu ih sledece jeseni :x
 
E, ja nemam martinke, ali posto imam post u svakoj temi, rekoh, gde ova da prodje bez mene???

Osim toga, zacudila sam se da vam je jedan najobicniji komad odece toliko vazan... Nije da kritikujem, ali zar to barem malo ne podseca na one Gucci fensere? Mislim, koga briga dal' su ti cizme Dr. Martens, ili Laze obucara? Vazno je samo da su funkcionalne ( a koliko vidim, rock-metal-girl ima problema sa njima... pa zar je jedan trend toliko vazan???)
 
Rock-metal girl:
E,nedavno sam kupila martinke. Nikada nisam bila srecnija!!! Ali mnooooogo su teske. Nosi li ih jos neko? Da li su va samo u pocetku bile neudobne?

Koje bre martinke .,,pa jesi li ti rudar, ili gradjevinac pa ti trebaju martinke!!! Normalno da su teske i neudobne i tvrde i sve najgore i nikad hladnije u njima,, jer nisu pravljene da bi se neko setao ulicom njima vec da izvuces zivu glavu u rudniku ili na skeli!!!

Sto pozerisete sa tim martinkama!!! Nije to za vas bwe,, nego ste vi pozeri pa vam ni dobro
 
yugoslav:
Rock-metal girl:
E,nedavno sam kupila martinke. Nikada nisam bila srecnija!!! Ali mnooooogo su teske. Nosi li ih jos neko? Da li su va samo u pocetku bile neudobne?

Koje bre martinke .,,pa jesi li ti rudar, ili gradjevinac pa ti trebaju martinke!!! Normalno da su teske i neudobne i tvrde i sve najgore i nikad hladnije u njima,, jer nisu pravljene da bi se neko setao ulicom njima vec da izvuces zivu glavu u rudniku ili na skeli!!!

Sto pozerisete sa tim martinkama!!! Nije to za vas bwe,, nego ste vi pozeri pa vam ni dobro

hehehehheheh. joj, yugoslave, pusti decu ... :lol: :lol: :lol:
 
Keeper:
yugoslav:
Rock-metal girl:
E,nedavno sam kupila martinke. Nikada nisam bila srecnija!!! Ali mnooooogo su teske. Nosi li ih jos neko? Da li su va samo u pocetku bile neudobne?

Koje bre martinke .,,pa jesi li ti rudar, ili gradjevinac pa ti trebaju martinke!!! Normalno da su teske i neudobne i tvrde i sve najgore i nikad hladnije u njima,, jer nisu pravljene da bi se neko setao ulicom njima vec da izvuces zivu glavu u rudniku ili na skeli!!!

Sto pozerisete sa tim martinkama!!! Nije to za vas bwe,, nego ste vi pozeri pa vam ni dobro

hehehehheheh. joj, yugoslave, pusti decu ... :lol: :lol: :lol:
DECU? :shock: :shock:
e sta si zapeo sa tim pozerima.. pusti ljude da disu! 8)
 
mortishaaa:
Keeper:
yugoslav:
Rock-metal girl:
E,nedavno sam kupila martinke. Nikada nisam bila srecnija!!! Ali mnooooogo su teske. Nosi li ih jos neko? Da li su va samo u pocetku bile neudobne?

Koje bre martinke .,,pa jesi li ti rudar, ili gradjevinac pa ti trebaju martinke!!! Normalno da su teske i neudobne i tvrde i sve najgore i nikad hladnije u njima,, jer nisu pravljene da bi se neko setao ulicom njima vec da izvuces zivu glavu u rudniku ili na skeli!!!

Sto pozerisete sa tim martinkama!!! Nije to za vas bwe,, nego ste vi pozeri pa vam ni dobro

hehehehheheh. joj, yugoslave, pusti decu ... :lol: :lol: :lol:
DECU? :shock: :shock:
e sta si zapeo sa tim pozerima.. pusti ljude da disu! 8)

hehehehhe. pa da, deca ...... :wink:
 
Ja stavrno ne znam sta sam opet skrivila Yugoslavu!!! U stvari, sta smo mu mi , metalci i rokeri , skrivili? Svako ima svoj stil!!! I ukus. I misljenje. I o tome ne treba raspravljati... Odoh ja da kupim karte za koncert Purple-a!!! By
 
Rock-metal girl:
Ja stavrno ne znam sta sam opet skrivila Yugoslavu!!! U stvari, sta smo mu mi , metalci i rokeri , skrivili? Svako ima svoj stil!!! I ukus. I misljenje. I o tome ne treba raspravljati... Odoh ja da kupim karte za koncert Purple-a!!! By
karte :shock: :shock: :shock: :shock: VEC?? :shock: :shock: :shock: ne se ri :shock:
e ne obaziri se na yugoslava :wink:
 
Keeper:
yugoslav:
Rock-metal girl:
E,nedavno sam kupila martinke. Nikada nisam bila srecnija!!! Ali mnooooogo su teske. Nosi li ih jos neko? Da li su va samo u pocetku bile neudobne?

Koje bre martinke .,,pa jesi li ti rudar, ili gradjevinac pa ti trebaju martinke!!! Normalno da su teske i neudobne i tvrde i sve najgore i nikad hladnije u njima,, jer nisu pravljene da bi se neko setao ulicom njima vec da izvuces zivu glavu u rudniku ili na skeli!!!

Sto pozerisete sa tim martinkama!!! Nije to za vas bwe,, nego ste vi pozeri pa vam ni dobro

slazem se! yugoslave lik si
 
ja smatram da ne bi tebalo da budemo uniformisani...to martinke lanci i katanci jer ima jako mnogo onih koji nose martinke a to im uopste ne prilici....tako da mislim da je glupo loziti se na to da li imas matrinke ili ne licno ja ih imam ali mi nije bitno da li ce me neko videti u njima ili ne (zgodne su za guzve u gradskom prevozu)...i to je to..ne vidim cemu tolika fama oko pojma martinki kao da su ljudi koji nose martinke od zlata...ili sta vec.... no dobro svako ima pravo na svoje misljenje...OVO JE MOJE!
 
Zasto niko ne spominje Dr. Martens sandale i papuce,cipele bez bruksa i td. Cini mi se da svi mislite samo na jedan isti oblik martinki :brukserice sa 10 kopci. Ja imam fenomenalne martinke za koje niko nikad ne bi rekao da su to sto jesu , jer ja martinke kupujem zbog kvaliteta a ne da bi bola oci drugima etiketom. Martinke jesu prvobitno osmisljene kao cipele za radnike ali to ne znaci da danas treba da ih samo oni i nose jer je Dr. Martens prosirio znatno svoj asortiman i mogu se naci cak i pomalo feserske cipele. Uostalom ako se nekom bas bas svidja DR. M kao marka zasto da ih ne kupuje?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top