Kako da ojacham shut???

zoranpetrovic84:
Idi u teretanu i radi vezbe za noge.


E da, o tome sam vetj razmishljao...
Medjutim, moram da vam priznam, pomalo me je stid...
Udjem u prostoriju sa spravama, a u mene upereno milion pogleda snazhnih i nabildovanih momaka.A ja mrshav i zhgoljav...Sve se bojim da tje mi se smejati...hehe...Strah me je pomalo...A i ne znam kako da pochnem.Ima tamo nekih koji tjemi pomotji, ili se to menja u zavisnosti u koju teretanu idem?
 
Ma nece ... sto bi ti se smejali...pa i oni su jednom poceli...a i deo nijh se kljuka ko zna cim i ko zna kakvi bi bili bez toga,i kakvi ce biti jednom bez toga...i ima uvek neko ko ce ti pomoci...imas garija koji radi i koji je zaduzen za pocetnike.... mada ja mislim da bi trebao razmisliti o banetovom predlogu....
 
^_^ ArChAnGeL ^_^:
Gledaj, imam precizan ali slab shut...
Pitanje je kako da ga ojacham.Ali vidim da mi vetjina ne zheli pomotji, nego glupa luposti...
Šta da ti kažem? Dugo igram basket pa mogu samo da ti preporučim da za početak vežbaš sam izbačaj lopte. Dobar izbačaj je pola koša. I koncentracija je itekako važna.
Kad sve ustališ kako treba i šut će proraditi. ;)
 
^_^ ArChAnGeL ^_^:
E da, o tome sam vetj razmishljao...
Medjutim, moram da vam priznam, pomalo me je stid...
Udjem u prostoriju sa spravama, a u mene upereno milion pogleda snazhnih i nabildovanih momaka.A ja mrshav i zhgoljav...Sve se bojim da tje mi se smejati...hehe...Strah me je pomalo...A i ne znam kako da pochnem.Ima tamo nekih koji tjemi pomotji, ili se to menja u zavisnosti u koju teretanu idem?
Prvo šut pa onda teretana!!!
Kakva sad crna teretana? Izgubićeš osećaj. Kasnije dolazi teretana da bi ojačao u duelu.
Gde si ti video preciznog mladog igrača, a nabildovanog u startu?
 

Back
Top