EKSPLOZIVNE NAPRAVE !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dr.Nitro

Aktivan član
Poruka
1.951
Odavno je bila tema o ovim stvarcicama iz domace radinosti. Da samo vidite sta sve moze da se nadje na ovom internetu. Jel neko zainteresovan za ovakvu vrstu razgovora ????
Cisto da ne ostanemo mutavi, a ko zna mozda nam nekad i zatreba sve ovo ... nikad se nezna ? :roll:
 
Za sada imam na umu samo molotoljeve koktele i krpe natopljene benzinom umotane okolo cigle. Ako ikome trebaju ovakve stvari onda sam to ja. Zto molim te reci mi sve kombinacije koje znas. Kazes da ce nam mozda zatrebati ovakve stvarcice, meni te stvarcice trebaju vec sada!
 
Autobus 88:
Za sada imam na umu samo molotoljeve koktele i krpe natopljene benzinom umotane okolo cigle. Ako ikome trebaju ovakve stvari onda sam to ja. Zto molim te reci mi sve kombinacije koje znas. Kazes da ce nam mozda zatrebati ovakve stvarcice, meni te stvarcice trebaju vec sada!
A zar ti nije jednostavnije da sa KOMŠIJOM odeš na kuvanu rakiju i popričaš k'o čovek, nego da praviš sve OVO ??? :shock:
 
krvolok:
A zar ti nije jednostavnije da sa KOMŠIJOM odeš na kuvanu rakiju i popričaš k'o čovek, nego da praviš sve OVO ??? :shock:

Trenutno planiram nesto drugo umesto komsiskih pokolja...

Inace mnogo volim kuvanu rakiju. Poprico bi ja sa komsijom ako se radi o problemu koji se moze razgovorom i kuvanom rakijom resiti. Ali zamisli da treba da objasnis komsiji Hajrudinu da bi bilo lepo kad bi se on eto preselio u Tursku gde mu je i mesto i kako bi trebalo da ode iz Srbije jer Srbija pripada Srbima a ne poturicama i slicnoj gamadi kao sto je on i njegova porodica. Mislim da komsija Hajrudin nebi bio odusevljen idejom pa makar ja bio najljubazniji i makar ga pojio kuvanom rakijom do jutra. Razgovorom se mogu srediti sporovi oko sitnica kao glasna muzika, burgijanje, tresenje tepiha i slicno...
 
To se zove ANFO...priprema anfo je opasna za neiskusne ljude-covece!!! treba li da ostane bez ruke? ja znam barem 10-ak nacina za spravljanje "kucnog" eksploziva pa cutim! eksploziv je eksploziv...
Ninpo brisi ovo bre!
ne mora amonijum-sulfat moze da se doda aluminijum u prahu ili cink u prahu-stotinak grama.
obicna mesavina Amonijum-nitrata[u vestackom djubrivu] i Disela samo gori...
potreban je Buster da bi dobio eksploziju,ako dodas malo opet nece eksplodirati ako dodas mnogoooo-ODE GLAVA!
treba pogoditi mesavinu da bude gustine poput paste za zube npr.i mesati drvenom kasikom i drzati smesu sto hladnijom.Nije to za neiskusne!
 
mozes i bezbednije
kupi onih malih plinskih boca
strpaj ih u neki dzak natrpaj krpa unutra naspi puno benzina
stavi na taj dzak svecu oko nje nabacaj vrhova sibica 10 kutijica da progoru dzak i brisi
ako hoces vise od paljevine stavi to u metalnu kantu okolo naslazi stakla safova dobro nabi
i brisi sto dalje
 
Nitroglicerin:
Odavno je bila tema o ovim stvarcicama iz domace radinosti. Da samo vidite sta sve moze da se nadje na ovom internetu. Jel neko zainteresovan za ovakvu vrstu razgovora ????
Cisto da ne ostanemo mutavi, a ko zna mozda nam nekad i zatreba sve ovo ... nikad se nezna ? :roll:

samo raspali .

BUUUUM nek se puca po svetu .
 
Autobus 88:
Trenutno planiram nesto drugo umesto komsiskih pokolja...

Inace mnogo volim kuvanu rakiju. Poprico bi ja sa komsijom ako se radi o problemu koji se moze razgovorom i kuvanom rakijom resiti. Ali zamisli da treba da objasnis komsiji Hajrudinu da bi bilo lepo kad bi se on eto preselio u Tursku gde mu je i mesto i kako bi trebalo da ode iz Srbije jer Srbija pripada Srbima a ne poturicama i slicnoj gamadi kao sto je on i njegova porodica. Mislim da komsija Hajrudin nebi bio odusevljen idejom pa makar ja bio najljubazniji i makar ga pojio kuvanom rakijom do jutra. Razgovorom se mogu srediti sporovi oko sitnica kao glasna muzika, burgijanje, tresenje tepiha i slicno...


SKUVAJ KOMSIJU U KAZANU .
PONUDI GA SA RAKIJICOM OBOGACENOM MISOMOROM.
POKLOPI GA SA SIKIROM PO GLAVI I BACI U NEKU RUPCAGU .
 
KiZo:
To se zove ANFO...priprema anfo je opasna za neiskusne ljude-covece!!! treba li da ostane bez ruke? ja znam barem 10-ak nacina za spravljanje "kucnog" eksploziva pa cutim! eksploziv je eksploziv...
Ninpo brisi ovo bre!
ne mora amonijum-sulfat moze da se doda aluminijum u prahu ili cink u prahu-stotinak grama.
obicna mesavina Amonijum-nitrata[u vestackom djubrivu] i Disela samo gori...
potreban je Buster da bi dobio eksploziju,ako dodas malo opet nece eksplodirati ako dodas mnogoooo-ODE GLAVA!
treba pogoditi mesavinu da bude gustine poput paste za zube npr.i mesati drvenom kasikom i drzati smesu sto hladnijom.Nije to za neiskusne!

NEKA DECA NAUCE STOGOD AJDE DAJ DA VIDIMO TVOJE RECEPTE .
 
Autobus 88:
Trenutno planiram nesto drugo umesto komsiskih pokolja...

Inace mnogo volim kuvanu rakiju. Poprico bi ja sa komsijom ako se radi o problemu koji se moze razgovorom i kuvanom rakijom resiti. Ali zamisli da treba da objasnis komsiji Hajrudinu da bi bilo lepo kad bi se on eto preselio u Tursku gde mu je i mesto i kako bi trebalo da ode iz Srbije jer Srbija pripada Srbima a ne poturicama i slicnoj gamadi kao sto je on i njegova porodica. Mislim da komsija Hajrudin nebi bio odusevljen idejom pa makar ja bio najljubazniji i makar ga pojio kuvanom rakijom do jutra. Razgovorom se mogu srediti sporovi oko sitnica kao glasna muzika, burgijanje, tresenje tepiha i slicno...
Paaaa, ako je već tako, onda .... U REDU !!! :lol:
 
NITRO RECEPT NO: 1 ****** NAPALM ******

Evo za pocetak cu vam napisati jednu foricu za tzv. NAPALM ! jel pratite ???

Uzmes odes do prve apoteke i kupis 2 sirove cucle one zute, a onda odes do pumpe i kupis jedno pola litra 98 oktanskog benzina i kad stignes kuci nadjes malo stiropora koji sigurno imas u kuci. Cucle iseces makazicama ili nozem na sto je moguce sitnije ako mozes cak najbolje je da ih rastopis u kombinaciji sa kalafonijumom, koji se moze naci u mlinu ili u nekoj strugari jer se koristi za podmazivanje kaiseva (ako imate moze a ako nemate nije obavezan mada on sluzi za lepljenje kasnije) Znaci sipas benzin i u njemu dodajes stiropor koji ce se ako je gorivo dobro odmah topiti a ako nije treabce mu malo vremena, e tako dodajes stiropor dok ne dobijes gustu masu i mesas drvcetom nekim ili kasikom. Kad dobijes gustu masu dodas one istopljene ili iseckane cucle (ako nemate cucle moze negativ starih filmova ili naseckane ping pong loptice jedno 5-6 komada koje su jako zapaljive i jos efikasnije) kad dakle sjedinis sve ovo naravno van domasaja vatre PAZI !!!! Van domasaja vatre !!!!! onda lepo uzmes i rukama napravis kuglu i sve to lepo zavijes u onu malu crne peterdicu sa fitiljem koje zovu "topovski udar" a prodaje ih svaki dimljeni Srbin na ulicama i tezgama oko 30 dinara komad. Tu masu koji si malo pre dobio zalepis oko petarde tako da ona sam strci centimetar iznad mase a fitiljcic plus preko taj centimetar, i napalm je spreman. Nadjes stetocinu koga oces da potpalis, nalepis masu jer se cucle i kalafonija stvaraju vid lepka za nalepljivanje na predmet i nalepis tako da postavis i fitilj i petardu na jebnu bocnu stranu jer tako izbegavas kad upaljacem palis da cela masa bude izlozena direktnom plamenu, ili je eventualno zapalis i bacis. Kad petarda uradi svoj deo posla zapaljivost benzina i stiropora ce odraditi pa svoj deo posla ali na sve strane na koje ih petarda razbaca i tako dobijete mali napalmcic, a da bi sve to bilo jos efikasnije pojacajte kolicine svega i nikako ne pravite salamu vec kuglu kako bi se sto vise razletela a ne samo jedan deo. Naravno trebali bi obratiti paznju i na petardu jel sto je veca masa treba biti veca i petarda. Ova koju sam spomenuo je dovoljna za masu velicine rukometne lopte, a sta ce vam veca za solidnu stetu ? he he ... i jos nesto nikako ne stavljajete zelene petarde ili one sto pucaju 3 puta, jer su slabe a i veliki je plamen i za bacanje i za paljenje u protivnom ima da goris ko INDIRA GANDI ...

PAZNJA !!!!

Zapamtite sve ovo radite van domasaja plamena, varnica i zive vatre koje lako mogu aktivirati benzin gde ce izbiti vatra i mozete se izgoreti, a ako vam se zalepi na rukav ili duks ili nesto slicno, ode brate do koske, zato pamet u vu-gla, jer svako odgovara za svoju bezbednost !!!!

U sledecem receptu, ukljucicemo elektriku, pa zatim, satove, pa baterije, pa svetlo .... samo OPUSTENO ....... cao
 
bobanms:
NEKA DECA NAUCE STOGOD AJDE DAJ DA VIDIMO TVOJE RECEPTE .
jbg petarda moze da osakati i ubije coveka nazalost a ti mu dajes anfo kombinaciju 10litara veshtak+dizel i 1l ANSU-a,mislim anfo je udarni eksploziv u istoj klasi sa tnt, to ti je dovoljno za jedan teroristicki napad,dovoljno da pocepa tenk...Tacno neki klinac ovo procita pa ljut na skolu i hoce da je digne u vazduh ili hoce da se igra sa drugarima pa obuce neku sintetiku ili prospe ili pogresi doziranje ma sto stvari moze da krene naopako...Imas li ti savest???

Meni nesto kazes??Decko,ja zivim kod firme M.B.Lucani,moji rade tamo,mi celu vojsku snabdevamo svakom vrstom eksploziva u naoruzanju VSCG,zajedno sa Zorkom koja daje sirovine i Pet. Pancevo vojni deo-daje neke komponente...
Cudo i administrator ovo dozvoljava!
...U stvari administrator juri zelenu kartu za veliku britaniju da "zapali" nema on vremena da se bakce sa ovim klincima nitroglicerinom i bobanomms koji su nasli neki sajtic i sad su "napaljeni" ili bolje da kazem "zapaljeni" i misle da sve znaju a nikad nisu ni pokusali da naprave ovo o cemu pricaju i ne razmisljaju o posledicama-e to je najgore.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top