Ona bi u grad bez mene a ja sa njom

vranic_a:
verenica, buduca supruga zeli da sa sestrom izadje u grad uvece u provod bez mene, ja sam inace protiv toga, iz razloga sto smo vereni I treba da se uzmemo, pa smatram da treba da izlazimo zajedno I da se zajedno provodimo I zabavljamo.

Pa, nije obavezno da baš sve radite zajedno, uvek, zauvek i doveka.

vranic_a:
Ja nikada nisam dobio zelju da izadjem bez nje sa drugovima u provod.

Ne brini, poželećeš i to.

vranic_a:
Radi se o tome da mi je jako stalo do nje I da je najiskrenije volim I zelim brak sa njom, a znajuci sta se sve dogadja uvece mene plasi to da me ne prevari,

Noć je rezervisana za sex?

vranic_a:
znaci izasla je sa tipom na pice a rekla mi je da je bila sa drugaricama, ja sam za to saznao I naravno poludeo, navodno nije bilo nicega, samo su popricali I na tome se zavrsilo.

Pa, čemu drama?

vranic_a:
nisam siguran za nju i druge momke opet pa zbog skorasnjih dogadjaja i sto znam kakva je bila dok nije bila samnom.

Tolika doza nepoverenja? Čemu onda veridba? Kakva je bila, to je prošlost. Sad je sa tobom, zar ne?

vranic_a:
Da li je pravo resenje da ja PRVI izadjem sa drustvom bez nje a ona da ostane kuci kako bih joj pokazao kako je bedan osecaj a osecace se tako ako me voli

Naravno, ali je pri tome zaveži za radijator.

vranic_a:
Dakle kako da napravim da ni ona ne zeli da izadje bez mene, kao sto rekoh ona je to vec radila ali samo na kratko na pice ili dva i kuci a ja sam uvek bivao kuci i nigde bez nje, mozda zato ona i hoce da izadje bez mene jer oseca da sam ja na sigurnom a mala avantura cisto da malo osvezi, ljudi pomozite da raskrstim misli i zablude.

Ne pokušavaj ovo da radiš, toplo ti preporučujem. Nemoj od veze praviti zatvor, od dijamantske ogrlice davilicu. Zašto bi odlazak na piće podrazumevao avanturu?

vranic_a:
Ona je rekla da joj treba ventil samo sam je pitao sta je sa mojim ventilom, gde je on?

Preispitaj sebe i da li je zaista tačno da si ti "siguran" i da od jednog pića ne bi napravio avanturu. Toliko nepoverenje koje joj ukazuješ, samo pokazuje da bi ti sam bio u stanju da napraviš "srnje".
 
Ta ce ti ljubomora mnogo smetati, a sto se tice izlaska vrlo je vazno sta ste to vi popricali i kad se to zbilo.
Ja mislim da treba iskreno da joj kazes da ti to njeno izlazenje (bez tebe) smeta zbog gore navedenih razloga.
Mada ne vidim da ce te imati nekog uspeha sto se tice veze i braka, ako ne raskrstite neke stvari odmah, iskreno i u 4 oka.
A sa druge strane ne znam sta tebe sprecava da izadjes sa svojim drustvom, mozda si je mnogo pritisnuo u zadnje vreme pa hoce malo da se odmori od tebe.
 
Gryphon:
Ta ce ti ljubomora mnogo smetati, a sto se tice izlaska vrlo je vazno sta ste to vi popricali i kad se to zbilo.
Ja mislim da treba iskreno da joj kazes da ti to njeno izlazenje (bez tebe) smeta zbog gore navedenih razloga.
Mada ne vidim da ce te imati nekog uspeha sto se tice veze i braka, ako ne raskrstite neke stvari odmah, iskreno i u 4 oka.
A sa druge strane ne znam sta tebe sprecava da izadjes sa svojim drustvom, mozda si je mnogo pritisnuo u zadnje vreme pa hoce malo da se odmori od tebe.

dobro bre Sinnke,opet si se maskirao u Gryphon-a:lol: :lol: :lol:
 
Ma'ni to, Majče, još će čovek ozbiljno shvatiti ;) Već ga vidim kako stoji pored šporeta, a suze mu kaplju u zapršku, i pri tome kuka "kako on sve mora sam, a ona ga nigde ne vodi" :lol: Jesam li grozna?

Šalu na stranu, takvim ponašanjem, tom bolesnom ljubomorom, može izazvati upravo ono čega se plaši.
 
Pa da... Zato i kažem tear, pazi on je već zreo čovek - jel znaš kad će da se promeni, pogotovo zbog neke tamo nje - nikad :lol:
Zamisli da imaš takvog muža :shock:

U krajnjem slučaju će mu suzice kapljati u zapršku jer će ga još i tući varjačom zbog pokretanja bolesnih tema :lol:

Ne - evo, stvarno se saosećam s njim ali šta da mu kažem kad on sam sa sobom ima problem?
Gora mi je situacija te neke nje - ali opet, svako bira svoj put... Ko zna...
 
Majče, takva ljubomora preraste u patologiju. To nije dobro, sigurna sam da znaš. U vezi ili u braku je divno mnoge stvari raditi zajedno, ali ne sve. Nekako, postane tesno kad neko toliko davi, poželiš da iz inata uradiš upravo to što on sumnja da si uradila... (ovo na temu "Zamisli da imaš..." - imala, videla da ne prija, otišla).
 
esperanca137:
dobro bre Sinnke,opet si se maskirao u Gryphon-a:lol: :lol: :lol:
Esperanca kod mene kazu: ne diraj lava dok spava.
c005.gif
 
Ni ja nisam primetila da je naglasio da uvek zeli da izlazi bez njega :shock:

Vranic_e:
Ti si NESIGURAN u nju SADA, sta ce biti kada stanete na ludi kamen( pratices je gde god da krene :shock: i non stop ces da razmisljas o tome sta radi :roll: )?
Sto se tvog lufta tice, ti si gospodar svog vremena i niko ti NE zabranjuje da izlazis sa svojim drustvom. Ne treba nju da krivis zbog toga sto ti ne mozes da se organizujes u vreme kada ona zeli da izadje sa svojim drugaricama.Da bi veza uspesno funkcionisala potrebno je razgovarati, dogovarati se, ciniti ustupke i praviti kompromise( pored 10000000.....drugih stvari i situacija koje vezu cine potpunom) da bi oboje bili zadovoljni i srecni. Ti si, trenutno, NESRECAN i umesto da sagledas svoje a i njene greske ti bi jos da se inatis i da probudljavas jaz medju vama.Takvim ponasanjem je GUSIS i postepeno( SADA CU BITI GRUBA) GUBIS.
Da li si razmislio o tome zasto te je slagala da izlazi sa drugaricama a pritom je otisla sa drugim mladicem na pice: Sta je time htela da postigne ili je postigla?Da li si je pitao zasto je ona sa tobom, sta joj smeta, kako se oseca, sta joj nedostaje u vasoj vezi......( i ona je delimicno kriva sto vam se to desava, jer je o svemu prethodno navedenom cutala pred tobom, osobom sa kojim ima nameru da provede ceo zivot a pritom trazi izlaz na drugim vratima?)
AAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......
SRECNO!!!
Tetka saveta ;)
 
jbt, pa pusti je da se ispriča sa sestrom!
btw. dosadno je stalno biti zajedno...imaju devojke svoje (kozmetičko-psihološke :P ) teme pri kojima se vi dosađujete, baš kao što vi kad krenete i procesorimai fudbalu - mi se smaramo. ZATO je dobro da ste ponekad nasamo sa svojim društvom :D
To što joj "treba ventil" može da znači d aoće malo da trača i kikoće se gluMpavo, sa drugaricama :lol: UOPŠTE ne znači da joj treba avantura!!!
Moj dragi i ja s s vrmena na vreme razdavajamo - ja volim da ostanem kod kuće ponekad, ondaK visim na krsti i pijem pelinkovac i zezam se po Forumu :D
On kad ostane sam gleda one sve grozne ratničke filmove (a ja iskoriatim priliku da, konaćno, gledam naslagane horore :P ).
Msilim, ako ti je verenica ZAŠTO joj ne verujeŠ :? Mene bi ti opako povredilo...
 
Pa ja nisam strucan da ti odgovorim, a i neki previse ocekuju od ovog foruma.
Mogu samo da ti preporucim, kad god hoces da joj skrenes paznju na svoju ljubomoru
ili da je pokazes UGRIZI SE ZA JEZIK.
To ce njoj mnogo pomoci, a tebi ne mogu da pomognem.
Obrati se strucnom licu ili zivi sa tim.
 
Ček' malo! Ti bi recepAt? "Uzmeš malo..., pa dodaš..., sve to smućkaš... i..." Nema pravog recepta. Trudi se da u sebi ugušiš tu ljubomoru, inače ćeš ugušiti verenicu. Ostavi se njenog telefona, daj i njoj i sebi i prostora i vremena da dišete jedno bez drugog, izadji sa društvom, ne ispituj gde je i sa kim bila... Opusti se. Veruj joj i to poverenje pokaži. Sloboda vezuje, a ne lanci.
 
vranic_a:
Inace joj se taj svideo, pa smo raskinuli, pa smo se ponovo zajedno i vracamo sve na svoje a tip je ispao iz igre jer imam 3 godine staza kod nje i mnogo drugih kvaliteta koje drugi muskarci u njenom zivotu nisu imali a ja sam ih polako izgubio pa se sada vracaju.
Jedna od prioriteta je kako da prevazidjem ovo i da je ljubomorom ne izgubim i da savladam sebe???

u stvari, ona te je prevarila pa ti se vratila a ti sad, kao, ne bi trebalo xda imaš razloga i sumnjanja u vezi s njenim izlascima bez tebe? To nije u redu. Normalno je da želiš da se to ne ponovi. A normalno je i da - vuk dlaku menja a ćud nikada, tj. to što ti očekuješ (vernost) možda nećeš dobiti :? ne zna. Ja se nikad nisam pomirila sa momkom ako smo jednom raskinuli. Nikada! I ne umem da dam savet u vezi s tim, meni su to PRE-komplikovani ljudi & situacije....i imaju tendenciju da sve još više zakomplikuju. :?
 

Back
Top