e-mail client za sony ericsson k500i

wampir:
E sad isti taj mondo mail mozete koristiti i direktno u mail klijentu iako u telekomu kazu da nemoze!
Tj nece da daju pop3 i smtp server,a on je 198.178.38.26
A koga zanima slanje email da stigne kao mms ili sms poruka na broj,cime sa fakticki dobija besplatan sms,tj sms po ceni od 12 para neka me kontaktira na wamirbre@gmail.com


Joj, jel mozes ovo korak po korak, molim te, za nas koji nismo toliko pametni. Ne zezam se. Odem na MONDO, nadjem, MONDO MAIL, ponudi mi : manuelno logovanje i trazi USER NAME I LOZINKU. PA gde samo ovo mogla da definisem, do djavola?
Bas je sludjivanje.
Konkretno: posto necu da dajem pare za infa red, pokusavam da slicice iz tel. prebacim na moj mail i lepo ih vidim, al, djavola. Pogiboh sa GPRS, MMS i ostalim setovanjima. I, najgore je kad mi dete od 14 god kaze: A, to hoces. Joj, tetka, to je jako komlikovano, podesicu ti ja kad dodjem u Bgd. Da poludis!!! UPOMOC!!!
 
wampir:
hm pa nisi lepo definisala svoje pitanje,mislio sam da hoces podesavanja za email clijent u telefonu..

Ako hoces slicice i ostalo da saljes sa kompa na fon idi na wapmail.gala.net i registruj se.
Onda sa kompa posalji sta hoces na tu novu email adresu. Uloguj se sa fonom u gala inbox i mocices da downloadujes priloge.

Ako hoces sa fona na komp da saljes onda se registruj za mondo mail ( posaljes sms poruku na 770 u kojoj pise mail lozinka) i tvoj username ce da bude 064tvoj broj a password rec koju upises umesto luzinka

Nakon toga udjes u podesavanja za email u telefonu upises lozinku i pass za smtp i pop3 server ukucas 195.178.38.26 za profil povezivanja izaberes profil koji koristis za konekciju na wap (ako nisi nista dirala taj profil ce se zvati gprs-novo) i to je uglavnom to.

Nakon toga udjes u folder gde su slicice ili melodije izaberes sta hoces da posaljes i kliknes na send via email i posaljes na email koji koristi na kompu. Ako nemas nijean za komp,mada najverovatnije imas posto si clan foruma idi na yahoo.com i besplatno se registruj.

slanje slicica i melodija iz telefona se naplacuje u zavisnosti od velecine,sto znaci da nema fixnu cenu kao sto je u pitanju sa sms i mms porukama..


Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj..


Ti si moj idol! Svaka ti cast! Ovo se zove odgovor. Hvala puno, a sad tek idem da pokusavam sve ovo da odradim. Javicu ako uspem!
 
CITAT: "Nakon toga udjes u podesavanja za email u telefonu upises lozinku i pass za smtp i pop3 server ukucas 195.178.38.26 za profil povezivanja izaberes profil koji koristis za konekciju na wap (ako nisi nista dirala taj profil ce se zvati gprs-novo) i to je uglavnom to."

Opet ja!!! Dosla sam dovde!!! Pojma nemam gde da upisem ove parametre. Odem na MONDO MAIL, prodjem automatsko logovanje, ali ja tu, ocigledno gubim konekciju "moj fon i internet". Znaci, ne znam pod kojom ikonicom na fon-u da ubacim ove parametre. Jos samo ovaj deo, pa te vodim na pice!!! POTPIS: Glupi korisnik!!!!
 
wampir:
ne treba da ides na mondo mail uopste,sve se radi u telefonu u podesavanjima za email poruke. znaci udjes u meni za poruke i tu negde nadjes podesavanja za email.

USPELA, USPELA !!! Mnogo ti hvala!!! E, sad je PROBLEM: Ne mogu da saljem sa kompjutera na telefon, ne mogu da nadjem ovaj wapmail.gala.net i ne mogu da saljem vece slike (130 kb) . Imas li neku ideju po tim pitanjima????
 

Back
Top