kres u avonu

Ja sam....puno putovao avionom i smao sanjao da s etod esi..i nista..:) ali se desilo posle toga...stjuardesa...ali u toku leta...JOK:)) hehehe...ima klub koji se zove 10000 svi koji su imali seks na te visine i vishe....a clanovi su najcesce lazovi ili piloti....:)))
 
Pa mogu da se pohvalim,mell!Bilo je jednom i bilo je strava.Naravno, u WC na relaciji Beograd-Amsterdam.Ma milina jedna na 11250 metara.Jos te nesto zanima?
 
malecki:
Pa mogu da se pohvalim,mell!Bilo je jednom i bilo je strava.Naravno, u WC na relaciji Beograd-Amsterdam.Ma milina jedna na 11250 metara.Jos te nesto zanima?

A kako ste stali unutra majke ti? :roll: Unutra jedva ima mesta da se okrenes! U WC-u aviona nema mesta za sex!
ps. niti za pranje kose kao u onoj reklami :roll:
 
Guardian:
malecki:
Pa mogu da se pohvalim,mell!Bilo je jednom i bilo je strava.Naravno, u WC na relaciji Beograd-Amsterdam.Ma milina jedna na 11250 metara.Jos te nesto zanima?

A kako ste stali unutra majke ti? :roll: Unutra jedva ima mesta da se okrenes! U WC-u aviona nema mesta za sex!
ps. niti za pranje kose kao u onoj reklami :roll:

Pa zgusnuli se, 'izda ti materina.... :wink:
 
malecki:
Pa mogu da se pohvalim,mell!Bilo je jednom i bilo je strava.Naravno, u WC na relaciji Beograd-Amsterdam.Ma milina jedna na 11250 metara.Jos te nesto zanima?
I KAD SI SE PROBUDIO?JESI LI TI NEKAD BIO U AVIONU?U WCU NEMA MESTA NI ZA JEDNOG A KAKMOLI ZA ONO!

SNOVI PUSTI SNOVI!
 
Lord of Chaos:
Guardian:
malecki:
Pa mogu da se pohvalim,mell!Bilo je jednom i bilo je strava.Naravno, u WC na relaciji Beograd-Amsterdam.Ma milina jedna na 11250 metara.Jos te nesto zanima?

A kako ste stali unutra majke ti? :roll: Unutra jedva ima mesta da se okrenes! U WC-u aviona nema mesta za sex!
ps. niti za pranje kose kao u onoj reklami :roll:

Pa zgusnuli se, 'izda ti materina.... :wink:

Pazi...za stiskavac ima mesta u WC-u aviona, sex - no way! Mozda pocetkom sled. godine odem u Kopenhagen nedelju-dve pa cu ti prenesem utiske iz WC-a! :wink:
 
e baš ste zločesti kako ne kapirate... ona je bila sagnuta napred u wc-ju a on je bio iza nje tj ispred wc-ja a ostali putnici su mislili da čeka na red, a to što se malo ljuljajo ma to je od turbulence :mrgreen:
 
Donald Duck:
blondi:
Gazdarica:
A ja mislila da je autobuska stanica u pitanju...:mrgreen:
hahaha... nije sele nije več je to jedina avio relacija u sloveniji ;) šta češ kad smo majucni pa pretrčiš državu za dva sata 8)
Dva sata pa to je bilo vodjenje ljubavi!!!! :lol: :wink:
patkice čitaj... toliko ti trba da pretrčiš a avionom je sa uzletanjem i sletanjem 20 min ;) pravi sex na brzaka :mrgreen:
 

Back
Top