moze li se naci posao medicinske sestre u SLOVENIJ

uncle Felix:
Kome pavlea sredjuje stvari taj j... cvorka! :D :D :D

Molim da mi kažeš sad otvoreno i pred svima, kome sam zajebao stvari? I reci ti meni odakle se ja i ti znamo i šta sam tebi konkretno hteo da sredim? Hoću da svi vide.

Nema problema, ako hoćeš ovako da sredimo samo reci. :!:

Zašto misliš da bi rekao nekome da mu pomognem-da ga pravilno uputim ka rešavanju situacije ako nebi imao pojma o tome? Šta bi imao od toga? Misliš da ja imam vremena da ***** nekoga u glavu a? :?:

Daj argumentiraj :!:
 
pavlea:
Molim da mi kažeš sad otvoreno i pred svima, kome sam zajebao stvari? I reci ti meni odakle se ja i ti znamo i šta sam tebi konkretno hteo da sredim? Hoću da svi vide.

Nema problema, ako hoćeš ovako da sredimo samo reci. :!:

Zašto misliš da bi rekao nekome da mu pomognem-da ga pravilno uputim ka rešavanju situacije ako nebi imao pojma o tome? Šta bi imao od toga? Misliš da ja imam vremena da ***** nekoga u glavu a? :?:

Daj argumentiraj :!:
Sta da ti kazem?Poznajem te po koraku. :!: Ili ti po egu. 8)
Savetuj,delaj!
Samo napred!
 
pavlea:
Ma nemoj. Poznaješ me po koraku, a neznaš ni ko sam jeli? Što ne odgovoriš konkretno na pitanje a?
Mah, zaboravi, dosta mi je gubljenja vremena sa ljudima koji ne znaju ni šta bi sami sa sobom. Klinac mali odrasti već jednom. :D
Doviđenja !
Ok,Veliki.Vidis,nekad bi mozda pozeleo da se razmecem i da kazem svima zainteresovanima,a ima ih cak i u Evropi,skupljaju se te male zoljice na med,hahaahahaha,ko si!?!
Ali necu?
Znas,do kraja zivota je i Frojda mucilo takvo pitanje da li se radi o jakom ili o slabom egu.
To ce biti "nasa" mala tajna.
Konkretno!? se ne moze razresiti na Krstarici na kojoj se sve budno motri.Onda,negde,na Webu se mozda sretnemo,ko zna!
Ali da bi znao,da znam,sa kime pricam i sa kime pricas,recu ti da zivis u jednom gradu pored jedne vece reke!
I necu vise!
Dovidjenja
P.S.Pozdrav i zoljicama-al sam Vas bacio u razmisljanje!?!
Vas Izrod
 
To što imaš državljanstvo SLO to ti ništa ne znači sem toga što ne mogu da te izbace i što kada konkurišeš imaš ista prava kao Slovenac.
Ti idalje moraš da nostrifikuješ svoju diplomu i to kao medicinska sestra treba ti visoka sprema po novom tako da kada imaš diplomo ti je pošalješ ministrastvu i onda dobiješ od njih da li Sloveniji treba sestara i šta ti treba da nostrifikuješ.
 

Back
Top