Budite ljubazne..i pomozite.

Jeste tako je,...ja imam taj problem....i trazila sam celu zimu neke cipele koje sam ja zamislila u glavi i verovala ili ne nasla ih u TODORU...taman broj 36 za mene..obradovala sam se kao kad moji dobiju platu:D
Jedino mi je problem i sto me uzasno nervira kada vidim neke super cipele ili sandale ili bilo sta sto mi se svidja i onda mi kazu kako nemaju moj broj...a i zao mi je sto sam ja jedina od mojih drugarica koja ima br stopala 36 pa ne mogu ni obucu da pozajmljujem....znaci ne dolazi u obzir da mi neko pozajmi neke cizme ili slicno....
 
Samantha Jouns:
Jeste tako je,...ja imam taj problem....i trazila sam celu zimu neke cipele koje sam ja zamislila u glavi i verovala ili ne nasla ih u TODORU...taman broj 36 za mene..obradovala sam se kao kad moji dobiju platu:D
Jedino mi je problem i sto me uzasno nervira kada vidim neke super cipele ili sandale ili bilo sta sto mi se svidja i onda mi kazu kako nemaju moj broj...a i zao mi je sto sam ja jedina od mojih drugarica koja ima br stopala 36 pa ne mogu ni obucu da pozajmljujem....znaci ne dolazi u obzir da mi neko pozajmi neke cizme ili slicno....

Ма на бувљаку у Суботици има све код Кинеза!
 
Imas Nike diskont u bulevaru 2-3 stanice posle Cvetka ka Ustanickoj sa leve strane ne mozes da promasis.
Adidas i Tref diskont na Banjici kod bazena (ako ne znas gde je to pitaj me).
Neki diskont (velik je ali se ne secam ime firme) desno od rampe na ulazu na BG sajam.
Tref diskont kod crvenog solitera u Brace Jerkovic (Vozdovac).
BN Boss i Djak diskonti na putu za bataju i NS, prva ili druga desno posle one glupe leve krivine,
imaju putokazi tako da ne mozes promasiti (kad udjes u tu ulicu samo picis do kraja, posle levo i ne mozes da promasis).
Ako treba nesto da pojasnim pitaj, malo sam u guzvi.
 
Gryphon:
Imas Nike diskont u bulevaru 2-3 stanice posle Cvetka ka Ustanickoj sa leve strane ne mozes da promasis.
Adidas i Tref diskont na Banjici kod bazena (ako ne znas gde je to pitaj me).
Neki diskont (velik je ali se ne secam ime firme) desno od rampe na ulazu na BG sajam.
Tref diskont kod crvenog solitera u Brace Jerkovic (Vozdovac).
BN Boss i Djak diskonti na putu za bataju i NS, prva ili druga desno posle one glupe leve krivine,
imaju putokazi tako da ne mozes promasiti (kad udjes u tu ulicu samo picis do kraja, posle levo i ne mozes da promasis).
Ako treba nesto da pojasnim pitaj, malo sam u guzvi.


Hvala, hvala.......car si....!
 
tako malih brojeva a fancy i sexy obuće ima u jednoj radnji...
pajz sad...
dakle radnja je u jednoj ulici (HeBe help!!!stao mozak) onoj koja ide od kneza(kafana) na gore ka mihajlovoj. sa desne strane. to je carinska prodavnica i tamo se prodaje oduzeta roba.
letos je bilo malih brojeva.
cene su rastegljive ko žvaka od dzeftino do poskupo, ali ima gucci, prada....ima i gotivne garderobe.
vredi pogledati.
ja zalutam po nekad...i zaista se iznenadim po nekim komadom:p
 
Samantha Jouns:
pa dobro znam....ali kad kupujem nesto necu da kupim nesto bezveze,..mada kod kineza moze da se nadju neke dobre stvari,....ali s obzirom da ja nosim mali broj i da jedva pronalazim obucu onda volim da je nesto kvalitetno i da traje godinama :D

Ma ja сам морао купити патике код Кинеза ове сезоне први пут у животу. У граду није било ништа. И већ су мало отишле напред. Сад и никад више.
А најбоље је што на патикама пише Made in Korea.
 
Da da sada je veci problem da se nadju cipelice nego cipeletine ... :roll: ako treba 42-43 to ima svuda .... al eto takav je zivot ...
Usput imas veliku prodavnicu kod bazena banjica onda na banovom brdu nike ima prodavnicu prekoputa meka a imas i u luci beograd pored cmarketovog skladista jbg sada sam trenutno zaboravio kako se zovu oni prodaju sportsku opremu i cene su dosta nize nego u gradu al znaju tamo svi pitaj samo nekog kad dodjes u luku kroz podvoznjak pa desno ide idea pa cmarket pa onda skladiste de je u prizemlju ta prodavnica
 
i još mi se dešava da vidim nešto SJAAAAAAAJNO npr.čizmice i ondaK mi kažu - ali ima SAMO 36 :twisted:
Poneka dmi legne stopalo u to (razl. kalup) ali jbg....ja nosim 37.
btw. pogledaj patike u Skečersu u Merkatoru, oni imaju sistem na pola broja (do yaya)
 
Captain Jack Sparrow:
Usput imas veliku prodavnicu kod bazena banjica onda na banovom brdu nike ima prodavnicu prekoputa meka a imas i u luci beograd pored cmarketovog skladista jbg sada sam trenutno zaboravio kako se zovu oni prodaju sportsku opremu i cene su dosta nize nego u gradu al znaju tamo svi pitaj samo nekog kad dodjes u luku kroz podvoznjak pa desno ide idea pa cmarket pa onda skladiste de je u prizemlju ta prodavnica
sve u jednom dahu
 
Ja moram da kazem da ne razumem vasu frku, ja bih bila odusevljena da nosim tako mali broj. To je broj koji spada pod deciju varijantu i svi koji prodaju deciju obucu imaju taj broj., a poslednjih par godina za decu prave sjajnu obucu (za moj ukus), za razliku od vecine krsa koji se prodaje za odrasle(opet za moj ukus).
 
devojcurak:
....sigurno imate drugarice, sestre itd.....koje eto sasvim slucajno imaju malu nogu kao ja.......tu mislim na br. 35, 36...gde one kupuju patike i cipele?

Svaka pomoc je jako dobro dosla......

vas Devojcurak................
Pa šta je tu problem? Mislim da je teže naći velike cipele nego male.
Npr. moj bratić nosi 50 (košarkaš je) pa zamisli da u mom gradu ima par prodavnica sportske obuće sa tim brojem, i to ako nađe - nađe nešto što ne želi.

A tih cipelica sa tim brojčićem ima svuda.
 
ja nosim 36 i nikada nisam imala problem da nadjem svoj broj cipela. radila sam dugo u prodavnici obuce i fora je u tome sto prodavnice dobiju samo 2 3 para u tim malim brojevima i zato se brzo rasprodaju. ali gledaj sa vedrije strane kada su rasprodaje uvek su samo mali brojevi ostali :)
 

Back
Top