STOP B92

Ma daj ljudi. Sta me boli k, za razne glupave politicke emisije na B92, ja gledam samo serije koje su fenomenalne. I kad je ukinu sta da radim? Da se presaltujem na meksicke, brazilske, argentinske i ostala latinoamericka sra.nja????

Manite se corava posla. Koja je pa to jos internet peticija uspela nesto da promeni???????
 
AKHENATON:
Ma daj ljudi. Sta me boli k, za razne glupave politicke emisije na B92, ja gledam samo serije koje su fenomenalne. I kad je ukinu sta da radim? Da se presaltujem na meksicke, brazilske, argentinske i ostala latinoamericka sra.nja????

Manite se corava posla. Koja je pa to jos internet peticija uspela nesto da promeni???????
TAKO JE !!!
 
vrhunac je to što imaju 217 potpisa
th_laughinghard1.gif
 
OK, ljudi...polako...malo manje mrznje prema neistomisljenicima nece nikog od vas ubiti...
Misle da je B92 zlo? Ok, svako ima pravo na svoje misljenje...
Ja ne volim Pink i mislim da je mnogo vece zlo od B92 pa me ne vidite kako psujem, vredjam, pljujem...
Sta da vam kazem ljudi...EU, sloboda misljenja, govora...sta da se radi...
 
StRoll, stvarno bi mogao malo da pripazish na rechnik i ponashanje... Zar te majka nichemu nije naucila ?!
Ne morash da vredjash sve i svakog samo zato shto ne mislish isto ili shto ne znash shta drugo da kazesh...
 
Kakva glupa tema- svashta, ukinuti televiziju...sorry, ali ova televizija je jedna od retkih koju hvatam kuci (mada jedva- slika je ocajna) osim tri nacionalna kanala tako da mi ne pada na pamet da je ukidam!
 
B92 je nasa najbolja televija.I niko je ne moze ukinuti,osim ako ne nadju neki razlog...Npr. Non stop nasilni program,gledanost manja od ne znam koliko i slicno,inace ovako oni brate nemaju nikakve privilegije da ukidaju program.Dajte jedan razlog zasto bi to ucinili...
 
StRoll:
B92 je nasa najbolja televizija,a sad bi neki radikali,i ostale pi.cke kao da je ukinu...Ma daj...Svi ste vi veljiki Srbi...

Укупно потписа:216
XAXAXAXAXA
Mislim da si u pravu.B92 je jedina tv stanica koja objavljuje kvalitetne dokumentarce o svim i svacim sto se desava u Srbiji.I imaju stvarno dobre emisije.Problem sa radikalcima je to su oni u skoro sve to bili umesani.I oni hoce da zacepe usta nekome ko govori istinu... :evil: :evil: :mad: :mad:
 
Lil'_hell92:
Mislim da si u pravu.B92 je jedina tv stanica koja objavljuje kvalitetne dokumentarce o svim i svacim sto se desava u Srbiji.I imaju stvarno dobre emisije.Problem sa radikalcima je to su oni u skoro sve to bili umesani.I oni hoce da zacepe usta nekome ko govori istinu... :evil: :evil: :mad: :mad:

Ti si najbolja u toj oblasti,jel?Hehehe,šta još neću doživeti...
 
Ja živim u Bosni i B92 gledam samo povremeno, kad dođem u BG. Ljudi koji su pokrenuli tu peticiju i oni koji ne vole B92 očito ne shvataju da je ta medijska kuća jedino čime Srbija u medijskom smislu može da se pohvali. Pored državne televizije koja je u jadnom stanju, imate još na najružniji način komercijalni Pink i BKTV koja je, bar preko satelita, one-man TV.
Naravno, svaki dobar TV prijemnik ima dugme za promjenu kanala, pa ko voli...
 

Back
Top