Zbog tebe sam presto// ici gledat Zelju!

hemoroid:
Da li zena ili muskarac, treba da se odreknu svojih malih "zadovoljstava"
zarad ocuvanja svoje veze. I da li to uopste utice na vezu?

Ako je to zadovoljstvo tipa gledanje utakmice, ispijanje kafe sa drugaricama, hobi koji te opušta i koji voliš, ybog čega se odreći tih normalnih stvari. Ako druga strana ne može to da shvati i da podnese da provodiš vreme bez nje radeći nešto što je njoj bwezveze onda je to drkanje a ne ljubav.
 
Pa to bi upropastilo vezu:roll:
Oboje bismo bili nezadovoljni,cangrizavi,jer ne radimo ono sto volimo.......
Ma ko ce meni da zabrani da ja idem npr na ples,kad ja zivim za to,obozavam da igram i posle toga sam ko leptiric:D - debeji leptiric:lol: :lol: :lol:
Svi smo mi koliko-toliko razliciti i volimo razlicite stvari,ali treba u svakoj vezi da bude razumevanja s one druge strane.Ja bih se zapitala dal je sve u redu kad moj decko ili muz nebi nigde isao i prestao da radi ono sto voli? Ne prestaje zemlja da se okrece zato sto smo se mi zaljubili ili udali/ozenili:roll: Svako treba da radi ono sto voli,ali naravno bez preterivanja.Npr ako voli razlicitu muziku,treba naci neki kompromis.(ici na koncert s nekim drugim - ne terati svog partnera posto - poto da ide s vama ako on to ne slusa - prevelika je to zrtva:roll: :lol: :lol: :lol:)
 
'Aj promenite naziv teme u Zabranjeno pušenje:shock:
Evo, moja drugarica je prestala da puši zbog toga što joj je momak branio:roll: U stvari; prestala je da puši PRED NJIM:-? Pa, misli jel to rešenje?????

Glupo je nešto zabranjivati, ali je loše i kad SAM(A) ne prestaneš sa nečim ako vidiš da tvom partneru nešto baš jako smeta:-? Ne sve, naravno, ali neke sitnice koje njemu smetaju mnogo, a tebi ne znače mnogo.
Sad bih navela primer šta sam ja prestala sama da radim (jer mi nikada ništa nije bilo zabranjivano), al' ne mogu:-? Od početka sam bila svršena8-) :razz:
Zezam se, ali stvarno smo oboje skroz ok što se tiče samostalnih aktivnosti. Mislim da ne bih ni mogla da živim lepo da on nema SAMO svoje, a ja SAMO svoje aktivnosti i druženja:?
 

Back
Top