Misljenje..ili PRIMEDBA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
B

Bliss

Gost
...dodjem jutros i vidim da je gazdarica pozakljucavala sve teme...naravno samo je pitanje trenutka kada ce se to desiti sa ovom temom...
...postoje neke nelogicnosti koje mogu primetiti na ovom forumu...
...od skora su pocela da se uvode striktna pravila ponasanja...i postujem to...kada bi vazilo za sve...ali mislim da ovde vlada jedna ozbiljna nepravda...
...zanima me takodje zasto se trazi da se kopaju teme za koje vecina (novih) ne zna ni da su ikad postojale...ako polazimo od takvog stava onda su sve price ovde davno ispricane...
..takodje Gazdarice ako su ti neke od tema toliko lose zasto onda nama svima ne ucinis uslugu i ne otvoris sama teme koje nisu vec prosle...da se ne muce ljudi toliko...???!!!
...uvodjenje reda na forumu mora postojati...slazem se sa tim..ALI ...postavljam pitanje zasto se ne prica o banovanju likova kao sto je dugii 777...njegova tema je opstajala mnogo duze na forumu nego neke mnogo benignije...
..ako vec radis kao moderator...mislim da ti je osnovni deo posla objektivnost...koju ja nisam primetila..u poslednje vreme...
...pa evo postavljanjem ove teme dajem ti priliku da mi objasnis kako bi to ovaj forum trebao da funkcionise posto vidim da ti diktiras pravlla...a da spomenem kada sam ti se obratila davno kao One Moment na pp...za pomoc...jer sam bila nepravedno optuzena...od strane nekih likova...dobila sam odgovor - ma one te samo zezaju...zbog tvog takvog ponasanja...nije ti palo na pamet da tada radis svoj posao...objektivno...ha veoma... 8)
...zao mi je sto sad to ne mogu da citiram jer sam pristup tom nicku sama sebi onemogucila...iziritiranoscu nepravdom koja se tad desila...
..takodje iako ova tema nije za LJIS kao ni sijaset mnogih koje su otvorene..objavljujem je samo i iskljucivo zbog toga sto sam vec imala prilike da se uverim kako to izgleda obratiti se tebi na pp...
pa ljudi...ja se nadam da ce neko biti dovoljno hrabar i ostaviti mi adresu nekog od administratora...ili nadleznih da se njemu obratim...
...i jos nesto...Gazdarice..kada zelis da me isprozivas,na nekoj temi nemoj gasiti temu i ne davati prostora da ti bude uzvraceno...ni to ne spada u objektivnost...
 
Ma glupa je kao noć. Drska i bezobrazna. Kad ostane bez teksta onda zaključa temu. Ili kad ima PMS.
I isponapljuje svakog ko ima drugačije mišljenje.
I...
Ma šta serem...
Svi to znaju ali niko nema muda da joj to i kaže.
 
...necu uopste ulaziti u to koliko je neko pametan...nije to tema...ova tema je iskljucivo otvorena kao apel onima koji dele moje misljenje...koje se u ovom slucaju tice samo foruma...i koji ce ispasti toliko ok da mi daju adresu nadleznog administratora...kome zelim da se obratim...
...a te diplomatske prozivke...zaboravite...ja uvek idem direktno...pa banujte me ako zelite...ali sve sto je ovde napisano je istina...koju mnogi odavde vide...
 
AМИН за обоје.

Зато је и не отварам теме или радим врло ретко.

И за ово ћеш попити катанац, само да се Газдарица накачи... Вероватно спава.
 
McMillan ti je dao adresu, pa izvoli tamo...!
Btw. da, onomad te i jesu zezale djevojke, jer si se nakacila na nesto sto nije imalo veze sa tobom, a sto ti to nisi shvatila, tvoj je problem...
Nisam ja tumac tudjih postova!
Btw. nisam te prozivala, nego ti odgovorila na tvoju insinuaicju, koja nema veze sa istinom, ali ima sa drskoscu i bezobrazlukom!
T.C.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top