Njegovo velichanstvo The Prdez

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
ok, bio sam u ovakvoj situaciji. . .
riba i ja sedimo i zvalavimo se. . .
samo se odjednom cuje PRRRRRRRRRRRRRR. . .
dabogda password zaboravio ako to nije trajalo pola minuta-minut. . .
i ja sam sav u kao KOJI BRE QU. . .
kada odjednom poche neshto za nos da grize. . .
pa zeludac da mi se okrene - prdez bre smrdi gore nego gow*no mrtvaka. . .
i ona nishta - ni izvini ni nishta, samo se zvalavi i dalje. . . a meni u tom trenutku ljubljenje na zadnjoj strani mozga. . . ja gledam kako da se izborim, o ona navalila. . .

kako biste se vi izborili u ovoj situaciji?
 
Jooj blam, ali sta je tu je. Znas kako , svi mi razlicito reagujemo u nekim situacijama, i veruj mi da je nju "pojeo blam" pa se pravila da nista ne cuje i ne oseca. Eto ti bi se izvinio, neko bi se smejao. U svakom slucaju, kuliraj, nije to nsita, ako ti je devojka po drugim pitanjima ok, pusti prdez. ;)
 
Strasno, strasno.......Ali i to je ZIVOT jer se desava. Pre par dana je jedan cika doca pricao na tv-u kako je, za zdravlje, neophodno ispustati gasove najmanje 9 puta dnevno :???: ....Pa sad' ako je devojka gledala tu emisiju......( eto kako gledanje televizije lose utice na omladinu)......
 
Gazdarica:
Da, da, ja sam svom dragom tako vratila za njegove prdeze...
S obzirom da su zene odvajkada uchene da to ne rade, u prvi mah se iskreno zabezeknuo, a potom nasmijao od srca...
E, tako smo konacno i definitivno prevazisli problem prdeza!
_____Rešenje ti je za medalju! A i dragi ti je za medalju ! ! !
_____Nemoj više da se hvališ sličnim podvizima molim te. Počećeš da ličiš na ''Silvestra''.
 
Zaratrustra:
_____Rešenje ti je za medalju! A i dragi ti je za medalju ! ! !
_____Nemoj više da se hvališ sličnim podvizima molim te. Počećeš da ličiš na ''Silvestra''.
A, zasto mislis da se tebi moraju dopadati moji postupci? Ili da trebam traziti odobrenje od tebe, za ono sto radim...?
Sasvim je legitimno da ti se nesto ne svidja, ali tu je granica!
 
Ha..setih se...bili moj dechko i ja na moru...uveche lezhimo....smejemo se neshto...pochnemo da prichamo na ovu temu... kazhe on "Pa ti kad prdnesh nishta se ne chuje..." :shock: reko "Ne znam na glas" :lol: :lol: Sad ce on da me nauchi...i tako celo veche prdimo on i ja...ali nije uspeo da me nauchi.... :lol: :lol: :lol: :lol:
 
ja mislim da bi umro od smeha...
reko bi joj "aj ponovo chisto fore radi" (:
pa mislim mozhda si joj stimulisao neshto...il kao bila ladna klupa...mozhda je to u njenoj sredini ekvivalent izjavi ljubavi?...
bole te uvo...mozhesh prdish ti kroz celu vezu...a sve se vratjajutji na ono zlodelo s pochetka...to obichno tako ide u vezama (:

pao bi nichice na kolena i kao "i believe in u" (:
 

Back
Top