Uticaj crne magije i zastita!!!
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Uticaj crne magije i zastita!!!

Nov član
    Učlanjen
    16.01.2006.
    Reputaciona moć
    0

Arrow Uticaj crne magije i zastita!!!

Bezbroj puta smo se zapitali kako i na koji nacin se prizivaju duhovi,gledajuci neke filmove priznajemo da nas strah obuzima kad potezemo za to pitanje.Kao i svi drugi zelite da se suocite sa silama vise razine te da vam te iste sile daju neke odgovore na vasa pitanja,recimo da je to u redu govoreci za svakog ponaosob ali ponekad covjek toliko seze da vidi nevidjeno te sam pristupi tom zadatku na koji cilja.Ciljeva ima mnogo i svako ima neku zelju,te zelje mogu se podjeliti u dvije kategorije Bijela magija kad nekome cinimo dobro ili Crna magija koja je suprotna od bijele.Gledajuci ovaj forum vidim kako neki ljudi ponaosob grijese sa ritualima i neznajuci sta se sve moze dogodit u njihovim zivotima i sudbini.Stoga pokusajte naucit kako i na koji nacin posvetit teritoriju na kojem izvodite ritual prizivajuci vece sile,iz tog razloga pokusavam da upozorim sve one koji jos uvijek neznaju a zeljeli bi znat da se magija razlikuje i po kategorijama NPR.,egipatska magija,jevrejska magija,muslimanska magija itd.Sve ove nabrojane su jako djelotvorne i silovite u onom aspektu kako je upotrebljavate.Moja preporuka je da prvo saznate kako se zastiti od utjecaja crne magije tj zlih sila koje i nesumnjate da cete pozvat u tom trenutku kad obavljate ritual!!!!Zastiti sebe mozete na taj jednostavan nacin tako sto cete sve rituale prizivanja vece razine raditi u crkvi ili djamiji zavisno od vjeroispovjesti.Da biste bili potpuno spremni morate povecat svoju duhovnost na vecu razinu svijesti i snage tj energije,nekoliko puta sam dosao u situaciju da padnem od umora jer me energetska polja toliko iscrpe da jednostavno moram da legnem i da se psihicki odmorim. (bijela magija) pomaže ljudima od djelovanja negativnih sila zla ( vrag, demon, pakao,... ) – crne magije. Ljubav, novac, posao, zdravlje, brak, sreca, sex – jednom rjecju blagostanje duha i tijela može se postici djelovanjem ili utjecajem tih magicnih energija. Uroci, vradžbine, kletve, cini, prokletstvo ili jednostavno zlo može biti otjerano, ili u potpunosti poništeno bijelom magijom koja dolazi od pozitivne energije univerzalnog bica kojeg neki nazivaju Bog ili Buda ili Alah.........
    Ponedjeljak - je dan koji se koristi za crne ceremonije i crnu magiju uništenja,
    utorak - za crnu magiju mržnje i ceremonije osvete,
    srijeda - za magiju koja je vezana za posao i razne komercijalne aktivnosti,
    cetvrtak - magija vezana iskljucivo za novac i razne novcane transakcije,
    petak - za sve magicne obrede koji se odnose na ljubav,
    subota - za sve magicne operacije koje se ticu visoke crne magije,
    nedjelja - je za odmor.
    Za svaki dan pripisuje se jedan planet i njegova dominacija. Takoder, u toku jednog dana tocno je odredena satnica kada se zapocinje sa radom i kada taj ritual mora biti završen. Jedan se dan promatra od budenja odnosno zore pa sve do zalaska sunca. Noc se dijeli od zalaska sunca pa sve do jutarnje zore, dakle analogno danu. Magicari moraju imati posebne prostorije gdje mogu nesmetano da rade te svoje magicne rituale. Te su prostorije obicno sa vrlo malo svjetlosti. Svaki magicar ima svoju tajnu receptutu koju ljubomorno cuva. Obavezno mora koristiti cetiri bitna elementa - voda, zrak, zemlja i vatra. Za vatru koriste svijece. Svijece mogu biti napravljene od najrazlicitijih boja i upravo to im daje posebno znacenje.
    Bijela svijeca predstavlja inspiraciju, povecava našu spoznaju te pomaže ponekad u rješavanju nerješivih problema.
    Svjetlo plava svijeca zašticuje od zla i pomaže za ozdravljenje od raznih bolesti. Žuta svijeca predstavlja spiritualnu ljubav.
    Crvena svijeca predstavlja pravu ljubav, kao i naše seksualne aktivnosti. Ova boja se koristi za rituale zavodenja, seksualne privlacnosti.
    Zelena svijeca otvara nove pocetke npr. novi posao ili preuzimanje jedne nove karijere, pojacava prijateljstva. Koristi se za uspjeh u svakom polju.
    Crna svijeca upotrebljava se za loše, za zlo. S njom se prizivaju mracne sile noci, demoni - da bi se nekome nešto loše ucinilo. S tom svijecom se doziva nesreca.
    Purpurna svijeca pojacava naš kontakt sa svijetom duhova pa se najcešce koristi u seansama prizivanja umrlih ljudi ( duša ).
    Svijeca boje srebra zašticuje od zavisti i ljubomore.
    Zlatna svijeca utjece na dobro zdravlje kao i na nagomilavanje novca.
    Ljubicasta svijeca djeluje na nivou duhovnosti, te pomaže za uspostavljanje cjelokupne duhovne ravnoteže. Vrlo je znacajna u svijetu mistike.

Ako vam nesto nije jasno ili osjetite potrebu da se javite ucinite to pozdrav za sve na forumu i oprezno!!!

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Uticaj crne magije i zastita!!!

Zar ja trebam da chitam chitav post od nekih 300 redova kada vidim da si se josh u startu zeznuo?
    Magija se ne dijeli na crnu i bijelu... vec samo postoji nachin na koji cesh je ti koristiti.
    C,c,c...

Domaćin
    Učlanjen
    19.02.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

I ne vidim kakve paganizam veze ima sa astrologijom.

Zainteresovan član jedem_skorpije_za_dorucak (avatar)
    Učlanjen
    30.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Velike!!!

Sva sazvezdja i vladari se poistovecuju u dramama, koje su se odigravale negde u paganskoj mitologiji.
    Zar bi Crkva imala toliko protiv astrologije, da je drugacije????

Osnovni arhetipski simboli su tamo.

Nov član
    Učlanjen
    24.10.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pozdrav!!! Mozda se ovo i ne poklapa konkretno sa temom, ali me zanima, ako se neko bas razume u muslimansku magiju, imala sam slucaj da pronadjem zenu koja iz iskustva mnogih zna svoj posao, da gleda buducnost, itd. Kada sam sa rodjakom otisla kod nje, njoj je gledala, ne nesto dugo i nije naplatila( sto inace radi) a meni nije htela da gleda zato sto sam rodjena 14. oktobra a tad je po Kuranu rodjenje Bogorodice. Moze li mi neko reci ima li to uopste kakve veze, jer ne znam nista u vezi toga, i da li to znaci da sam po njihovim obicajima, veri itd, ja zasticena od zlih sila (uzevsi u obzir to da osobe rodjene na velike svece imaju tu neku zastitu). Ne razumem se preterano u to, i do skoro nisam ni verovala, ali neke stvari su se desile, koje su me ubedile! Ko zna nek pomogne!

Nov član
    Učlanjen
    14.07.2011.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano crna magija ili paranoja POMOC!

pre neki dan ispod vrata smo supruga i ja nasli sliku u obliku razglednice plave boje sa izvezenim labudovima od belog konca, cak izleda lepo precizno kao da je siveno na masini kada smo shvatili da nismo dobili od prijatelja, komsija i sl. 100%... zapitali smo se da li je mozda neko to ostavio sa namerom da nam naudi i napakosti nekom crnom magijom! Mozda zvuci glupo, ali ako mozda neko ovde ima informaciju da li to nesto znaci ili sam samo ja paranoican lepse bi spavao...Hvala

Nov član
    Učlanjen
    06.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Magija123 Pogledaj poruku
    Pozdrav!!! Mozda se ovo i ne poklapa konkretno sa temom, ali me zanima, ako se neko bas razume u muslimansku magiju, imala sam slucaj da pronadjem zenu koja iz iskustva mnogih zna svoj posao, da gleda buducnost, itd. Kada sam sa rodjakom otisla kod nje, njoj je gledala, ne nesto dugo i nije naplatila( sto inace radi) a meni nije htela da gleda zato sto sam rodjena 14. oktobra a tad je po Kuranu rodjenje Bogorodice. Moze li mi neko reci ima li to uopste kakve veze, jer ne znam nista u vezi toga, i da li to znaci da sam po njihovim obicajima, veri itd, ja zasticena od zlih sila (uzevsi u obzir to da osobe rodjene na velike svece imaju tu neku zastitu). Ne razumem se preterano u to, i do skoro nisam ni verovala, ali neke stvari su se desile, koje su me ubedile! Ko zna nek pomogne!
    Gde se nalazi ta zena? Ima li neko u Beogradu ko bi mogao skinuti nesto sto je hodza napravio?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •