Najgora knjiga

Jbte. sad se setih! "Zivot i prikljucenije"-Dositej Obradovic.Ta knjiga ima sablon al on nije stilska funkcija.Samo pise gde je sve po Evropi bio nekim nemustim jezikom a onda mu krecu tripovi:"Voli roditelje svoje,postuj roditelje svoje,razum,vera u Boga,bla,bla,bla..."-iste tekstualne celine na svakih pedesetak strana izmedju njegovih putesestvija-i te delove sam preskakao. :lol:
 
frozen1982.:
Jbte. sad se setih! "Zivot i prikljucenije"-Dositej Obradovic.Ta knjiga ima sablon al on nije stilska funkcija.Samo pise gde je sve po Evropi bio nekim nemustim jezikom a onda mu krecu tripovi:"Voli roditelje svoje,postuj roditelje svoje,razum,vera u Boga,bla,bla,bla..."-iste tekstualne celine na svakih pedesetak strana izmedju njegovih putesestvija-i te delove sam preskakao. :lol:


Joj meni to je zaista smor od knjige;(
 
frozen1982.:
Nemoj da te cuju"savremene".Nabice te na kolac il u najblazem proglasiti lezbejkom il muskaracom sto im vredjas nju ejdz Bibliju.
hihi,pa ja sam vise zena nego sve one zajedno(feministkinje 21 veka),ja sam staromodna mala damica nije me sramota toga!!!Bilo bi me sramota kada bih psovala i pljuvala na ulici :oops:
 
Bwahah.
Dobar si...

Dodala bih josh i da bi mi ogromno zadovoljstvo prichinilo da gledam Koelja kako vrishti u agoniji dok mu kidam chlanak po chlanak motornom pilom a sva njegova djela (sa ''Alhemicharom'' na vrhu) nestaju u plamenu (prethodno posuta benzinom, da se osiguram da ni jedna jedina stranica tog... tog abnormalnog debilizma koji neko naziva knjigama ne ostane u komadu). Argh.
 
Arnold_Layne:
da, onda dodajem i Hari Protera i sve glupavo-idiotske delove te knjige uključujući i 115. deo koji je u pripremi ''Hari Proter i Kasandra protiv Godzile''
dadadadadadadada....jako.debilna knjiga,jako debilan film....ako mogu da opljujem nekog pisca to bi bio defnitivno Majakovski ili Lorka..."zeleno,volim te zeleno"...mozda je mislio na apsent....pih :mad:
 
:twisted:
Lanfear:
Bwahah.
Dobar si...

Dodala bih josh i da bi mi ogromno zadovoljstvo prichinilo da gledam Koelja kako vrishti u agoniji dok mu kidam chlanak po chlanak motornom pilom a sva njegova djela (sa ''Alhemicharom'' na vrhu) nestaju u plamenu (prethodno posuta benzinom, da se osiguram da ni jedna jedina stranica tog... tog abnormalnog debilizma koji neko naziva knjigama ne ostane u komadu). Argh.
 
u potpunosti se slazem sa Lanfear Koeljo je uostalom samo potpiso knjigu koju je napisao neko drugi,ustvari je prepisao.Jedino dobro od njega je Veronika je odlucila da umre.Nadam se da i to nije plagijat
 

Back
Top